Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Star Wars: The Jedi Journey RP - poszukujemy ekipy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno, Dawno temu
W odległej galaktyce...




The Jedi Journey


Witamy wszystkich zgromadzonych przed monitorami.

Wraz z naszą mało liczną ekipą (właściwie jest nas trzech xD) doszliśmy do wniosku, że pomoc nam się przyda i jak najbardziej poszukujemy nowych członków do naszej rady zwaną także jako Administracja.


Dla wszystkich zainteresowanych to szukamy następujące osoby

Budowniczy - Jak nazwa wskazuje jest to spec od budowania, szczególnie takiego któremu nie jest obce Uniwersum pokazane w filmach George'a Lucasa np. aktualnie pracujemy nad Tatooine czyli np. Pałac Jabby, Wioski Tuskenów, Mos Espa, oraz Mos Eisley.

Moderator - Osoba, która będzie utrzymywała wszystko w kupie, czyli jeżeli widzi Graczy którzy się kłócą OOC, takich którzy używają wulgarnego słownictwa OOC, Zakazane akcje różnego rodzaju, oraz ma obowiązek odpowiadania na zgłoszenia graczy na /helpop.

Administrator RolePlay - Czyli osoba z długim stażem na serwerach RolePlay, oraz który zna się na uniwersum jak mało kto, Administrator RP ma za zadanie odpowiadać na zgody na stworzenia nie inteligentne np. Banthy, albo rasy które są dostępne tylko na zgode np. Huttowie lub Tuskieni. Taka osoba ma za zadanie pisanie różnych Wątków na Fabularnych na Forum.

Sponsor - Osoba wspierająca nasz projekt darowizną, po prostu nasz budżet niestety jest nie wystarczający.


Opis projektu

The Jedi Journey -  Jest to serwer RolePlay na silniku gry Minecraft w uniwersum z filmów George'a Lucasa, czyli oczywiście Gwiezdnych Wojen, 100 Lat po Bitwie o Yavin (czas może zostać zmieniony)
Prace nad Serwerem trwają od Grudnia, ale jeszcze wtedy nie traktowaliśmy tego poważnie i dopiero teraz piszemy o tym wątek.
Mapa na naszym projekcie jest całkowicie zrobiona przez nas która, obejmuje póki co 11 światów i planet.
Staramy się by nasz projekt był bardzo zaawansowany pod każdym względem, o czym sami niebawem będziecie mieli okazję się przekonać. 



Oferujemy
 

Przyjazną Atmostere

Dobrą zabawę - nie jesteśmy teamem sztywniaków, każdy z nas uwielbia dobrze się bawić, pożartować, porozmawiać jednocześnie nie wpływając tym samym na jakość pracy

Udział w dość Ambitnym projekcie

Nasze wsparcie


Kontakt

Polecamy Pisać na Discordzie do mnie: @Mercury#5466
 

zapraszamy także na naszego publicznego Discorda

Oraz zapraszamy na naszą strone internetową
 

P.S. Z czasem pojawi się więcej informacji

  • Biter. zmienił(a) tytuł na The Jedi Journey - poszukujemy ekipy
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 20.04.2019 o 11:48, The Jedi Journey napisał:

Link Wam się zepsuł. Nie znaleziono, błąd 404.

@The Jedi Journey Napiszcie do mnie pod Discord - Ekrahb#8161

Jestem zainteresowany współpracą, szczególnie, że fascynuję się Gwiezdnymi Wojnami, przez co jestem wielkim fanem.

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...