Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 101 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Jak wygląda od upadku l# ? bo mam ochote pograc na scriptach 4fun na kontach nowych ;] i jak wyglada bany ? po ip leca czy dalej tylko po kontach ?

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

76561198043616385.png

Pani Kasia

Dnia 10.04.2019 o 18:06, zxkalen napisał:

Jak wygląda od upadku l# ? bo mam ochote pograc na scriptach 4fun na kontach nowych ;] i jak wyglada bany ? po ip leca czy dalej tylko po kontach ?

Riot raczej nigdy nie pójdzie za opcją banowania na IP z tego względu, że zawsze ktoś rykoszetem dostanie. (Chociaż kto wie, nie zdziwiłbym się jakby to wprowadzili)

Po upadku L# i BoLa większość platform zaczęła iść w stronę priv z invite+paid systemem, żeby zmniejszyć do zera wykrywalność i rozkodowanie programu.

Jeśli szukasz czegoś dobrego, to niestety musisz poszukać na jakichś forach kogoś, kto zaufa ci i da invite do kupienia platformy.

Z tych które znam to rift.lol i hanbot.

123.gif

To w LOLu istnieją cheaty? o.0 Zawsze byłem pewien, że tam coś takiego nie występuje i rito mocno o to dba. Cóż, to by tłumaczyło niektóre rozgrywki xD

Pani Kasia

Nie polecam ci używać cheatów jeśli chcesz mieć dalej swoje konto ;) Nawet te paid z invitem. Rift płatna platrofma. Za invita jeśli nikogo nie znasz musisz zaplacic + później za cheata płacisz miesięcznie nie mało a tu cyk banki xD A taki niby ud i wgl :P Wiec raczej zbytnio nie polecam grania na cheatach w lidze. Chujowo ci idzie to poćwicz skilla ;D bo haxy dadza ci tyle ze jeśli na glownym koncie się odpalisz to stracisz sporo :D 

Dnia 27.04.2019 o 23:23, olasek123 napisał:

Nie polecam ci używać cheatów jeśli chcesz mieć dalej swoje konto ;) Nawet te paid z invitem. Rift płatna platrofma. Za invita jeśli nikogo nie znasz musisz zaplacic + później za cheata płacisz miesięcznie nie mało a tu cyk banki xD A taki niby ud i wgl :P Wiec raczej zbytnio nie polecam grania na cheatach w lidze. Chujowo ci idzie to poćwicz skilla ;D bo haxy dadza ci tyle ze jeśli na glownym koncie się odpalisz to stracisz sporo :D 

Polecam najpierw przeczytać, a potem się wypowiadać.

Tym bardziej mógłbyś trochę bardziej składnie to zdanie stworzyć.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Obecnie sytuacja się bardzo poprawiła, oczywiście publiczne skrypty nadal te same, GoS, Hanbot, Toir++. Ale już z 5 prywatnych platform się utworzyło. Ale nie jest ciężko zdobyć zaproszenie. Osobiście dostałem zapro do trzech. W tym do jednej sam mogę dodawać.

Dnia 8.06.2019 o 12:32, gargamel1338 napisał:

Obecnie sytuacja się bardzo poprawiła, oczywiście publiczne skrypty nadal te same, GoS, Hanbot, Toir++. Ale już z 5 prywatnych platform się utworzyło. Ale nie jest ciężko zdobyć zaproszenie. Osobiście dostałem zapro do trzech. W tym do jednej sam mogę dodawać.

A jak z banowaniem na tych prywatnych platformach? I jak to wygląda z jakością skryptów?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Fali banow jeszcze nie bylo, wiec na razie bez banow. A jakosc skryptow dla mnie niezadawalająca. Ale na postaci adc wystaczy sam speedattack. Czyli sam orbwalker tak naprawde robi robote i tak az do d5 się da leciec.

Jakie sa te prywatne skrypty, i czy jest ogolnie jakas strona, na ktorej mozna normalnie o tych skryptach podyskutowac i dowiedziec sie czegos, jak kiedys na np. nulledzie?

Pani Kasia

20 godzin temu, Bydlaczkov napisał:

Jakie sa te prywatne skrypty, i czy jest ogolnie jakas strona, na ktorej mozna normalnie o tych skryptach podyskutowac i dowiedziec sie czegos, jak kiedys na np. nulledzie?

Pewnie aktualnie da się znaleźć jakieś serwery discordowe na których bez problemowo da się pogadać.

A odnośnie pierwszego pytania, to skoro są one prywatne to raczej nikt od tak ci nie powie

123.gif

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 101 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...