Skocz do zawartości

Czy opłaca się postawić serwer?

Polecane posty

Witam bardzo serdecznie , po 6 dobrych latach , mam wielkie pytanie ponieważ nie dawno znów zacząłem grac w metina ale czuje ze serwey są dalej w dobrym stanie i moje pytanie się nakłada takei czy opłaca się jeszcze robić serwer bo nie ukrywam chce zrobić serwer , lecz nie chce serwer robić na próżno ponieważ duzo sie znam jeszcze na plikach metina i grafice i chciałbym sam zrobić serwer gdzie będę dodawał własne modele zbroi mieczy itp.  Oczywiście strona będzie własnej roboty serwer client i inne detale tez , daj cie znać co wy na to a jak będzie pozytywnie to jeszcze w kolejnym tygodniu wystartuje strona na temat serwer gdzie będziecie widzieć wszystkie postępy i filmy z pracy 

Stary film z starego serwera na plikach chyba taki-nieśmiały i chyba troszkę tam pozmieniałem coś 

Jakies jeszcze 

Pani Kasia

nie pytam czy mam blendy bo wiem ze mam ale pytam czy opłaca się robić 

Pani Kasia

Jeśli obchodzi Cie jeszcze opinia na ten temat i mam być szczery, to gdyby wyszedł taki syf jak na filmikach to miałbyś z 40 graczy którzy po kilku godzinach podziękowali. Nie znam się za bardzo ale żeby przyciągnąć gracza na serwer musi być naprawdę dobrze rozbudowany, teraz ludzie grają na kilku topowych serwerach i każdy czymś się wyróżnia, jeśli znajdziesz coś co przyciągnie gracza i zachęci go do pozostania, maniaczenia żeby być lepszym od innych to spoko. Na przykładzie filmików nawet nie poświęciłbym minuty żeby tam wejść

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...