Skocz do zawartości

[International] WoM3: The Path of the Dragon

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Widzę, że troszkę tych zmian weszło od czasu gdy ja grałem, ale mam nadzieje ze rozgrywka będzie na takim samym dobrym poziomie jak kiedyś, polecam i powodzonka ;P

Pani Kasia

WoM2 to był totalny szef. Pierwszy hard, na którym grałem dłużej niż do wyjścia z m2. Nic nie robią na odpierdol, sporo trzeba było czekać na s3, ale cieszę się, że podjęli taką decyzję. Czekam z niecierpliwością i wbijam na start 

fb.com/myrodj

Chętnie zagram, tak od 0. Będzie ciekawie - widać, że stabilna marka bo wciąż się trzyma i na WOM zawsze będzie popyt.

Wbijane z ekipa bedzie, jakieś wiecej informacji o serwerze? jak coś zdobywać dropy,dungi,czasy respó bossów mapy?

Pani Kasia

Nie polecam tego serwera nikomu kto aspiruje tam do topki. Otóż regulamin woma jasno głosił, że handlowanie przedmiotami w grze za realne pieniądze jest nagradzane ostrzeżeniem a później banem permanentnym. Z reguły był on przestrzegany, do czasu pojawienia się tureckiego gracza (BvS, znany również pod pseudonimami Bv$/Bv€), który ładował chore pieniądze w itemshop. Koleś w 6 miesięcy gry osiągnął tyle, co 2 letni stażem gracze s1 (on był z s2) Po fuzji serwerów szybko zdobył najlepszy ekwipunek na serwerze, mimo że rzadko kiedy ktokolwiek widział go przy zarabianiu pieniędzy xD Każdy głupi wiedział, że kupuje przedmioty i wykupił między innymi top 1 branse wymixowaną przez naszego serdecznego rodaka. Administracja zbanowała multum graczy handlujących yangami/itemami ale on jeden był nietykalny, bo pakował kupę kasy w is i szkoda im było go banować. Mimo tego, że gracze awanturowali się na forum a nawet chcieli żeby administracja zniosła ten punkt o handlu z regulaminu, to Ci dalej robili swoje i oszczędzali ich złotego baranka XD Ot taka historyjka, jak 3/4 polskiego community spierdoliło z serwera. I żeby było jasne to nie jest jedyny błąd jaki można im wytknąć - więc nie radzę wam dawać im drugiej szansy na rzecz gry na ich serwerze. 

Administracja nie lubi prawdziwych i konstruktywnych opinii na temat ich serwera, dlatego większość zniesławiających ich serwer opinii na forum leci do kosza. 

Grałem tam ponad rok i wiem co mówię - team woma to kabarecik. 

30 minut temu, Granz napisał:

Nie polecam tego serwera nikomu kto aspiruje tam do topki. Otóż regulamin woma jasno głosił, że handlowanie przedmiotami w grze za realne pieniądze jest nagradzane ostrzeżeniem a później banem permanentnym. Z reguły był on przestrzegany, do czasu pojawienia się tureckiego gracza (BvS, znany również pod pseudonimami Bv$/Bv€), który ładował chore pieniądze w itemshop. Koleś w 6 miesięcy gry osiągnął tyle, co 2 letni stażem gracze s1 (on był z s2) Po fuzji serwerów szybko zdobył najlepszy ekwipunek na serwerze, mimo że rzadko kiedy ktokolwiek widział go przy zarabianiu pieniędzy xD Każdy głupi wiedział, że kupuje przedmioty i wykupił między innymi top 1 branse wymixowaną przez naszego serdecznego rodaka. Administracja zbanowała multum graczy handlujących yangami/itemami ale on jeden był nietykalny, bo pakował kupę kasy w is i szkoda im było go banować. Mimo tego, że gracze awanturowali się na forum a nawet chcieli żeby administracja zniosła ten punkt o handlu z regulaminu, to Ci dalej robili swoje i oszczędzali ich złotego baranka XD Ot taka historyjka, jak 3/4 polskiego community spierdoliło z serwera. I żeby było jasne to nie jest jedyny błąd jaki można im wytknąć - więc nie radzę wam dawać im drugiej szansy na rzecz gry na ich serwerze. 

Administracja nie lubi prawdziwych i konstruktywnych opinii na temat ich serwera, dlatego większość zniesławiających ich serwer opinii na forum leci do kosza. 

Grałem tam ponad rok i wiem co mówię - team woma to kabarecik. 

Cóż szkoda, bo właśnie pobierałem klienta, ale w takim razie kosz... Wiedziałem że nawet tutaj coś musi się zepsuć.

rmkrpu.jpg

31 minut temu, Silver™ napisał:

Cóż szkoda, bo właśnie pobierałem klienta, ale w takim razie kosz... Wiedziałem że nawet tutaj coś musi się zepsuć.

No cóż mogę dodać, sam się zastanawiać czy grać. Wszak Akitas to cymbał i debil, nie na darmo się pisze "Akutas". No ale jedna czarna owca nie zmieni wszystkiego.

,,Jest mi za nich wstyd, męczą żółtoczarne sny
Jestem Mr. X, przemieszczam się, Bumblebee
Martwych ludzi trzymam wiele, catch a body, Rockefeller
Ludziom zrobiłem nadzieję
Pierwszy plan ja wchodzę na scenę
Oh, where? W Alexander Wang
Czuć więcej niż stres, jak chcą zrobić parę zdjęć
Mówię "guess who's back", ten typ co sampluje jazz
Chciałbym VVS all around my fucking neck (ice)
Po całej Polsce rozlany jak rtęć [...]'' ~ Kubi

8 godzin temu, Revayerq napisał:

No cóż mogę dodać, sam się zastanawiać czy grać. Wszak Akitas to cymbał i debil, nie na darmo się pisze "Akutas". No ale jedna czarna owca nie zmieni wszystkiego.

Żeby tylko Akitas. 

Warto też wspomnieć o faworyzowaniu gildii na guild tournamentach - w końcu w Divines znajdowały się bodajże dwie postacie należące do game masterów gry, dzięki czemu ich droga do zwyciężenia turnieju była prostsza niż reszty. 

I żeby to było jasne - serwer sam w sobie zły nie jest, ale ludzie zarządzający nim to k a b a r e t. 

osobiście mam kompletnie wyjebane w to co zostało napisane o womie. nie wiem czy to prawda, ale też nie mówię, że nie. nigdy w topke nie leciałem, do gry podchodziłem dla zabawy, dlatego na pewno wbijam. przewaga gracza, który ładuje w IS to po prostu zmianki. jedyny odpał to akcesoria do małżeństwa xD 

@WoM3

czy itemshop będzie różnił się od tego na s2? chodzi mi o ceny jak i o itemki w nim się znajdujące.

fb.com/myrodj

Autor tematu Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Lancer Miszcz napisał:

czy itemshop będzie różnił się od tego na s2? chodzi mi o ceny jak i o itemki w nim się znajdujące.

IS zostanie wyłączony do pierwszego maja, nabyć będzie można jedynie kostiumy i fryzury. Reszta przedmiotów pozostaje bez zmian, jednak ich cen jeszcze nie znam (mogą się zmienić).

Start serwera planowany jest na godz. 18:00.

Edytowano przez WoM3

@wom3

czy to prawda, ze na starcie serwera Itemshop nie bedzie dostepny przez jakis czas?

#edit

oj przepraszam, nie widzialem, ze edytowales posta wyzej. pozdrawiam

Edytowano przez Lancer Miszcz

fb.com/myrodj

dc_giveaway_forum_v2.jpg

Drodzy Gracze,

Odbędzie się specjalny giveaway na otwarcie serwera, wylosujemy i nagrodzimy 10 osób.

Do rozdania będzie 10 x 100 Smoczych Monet, wystarczy polubić nasz fanpage i oznaczyć znajomego, z którym zagrasz na WoM3.

Przypominam, że start dzisiaj o godzinie 18:00!

Edytowano przez WoM3

Zwykły syf, bo najważniejszy item w grze >zmianki i dodania bonów< na tym serwie wypadają losowo z skrzynek bosów zamiast wypadać np z metinów czy prosto z tych bosów jak na innych lepszych serwerach np rubinum czy aeldra. 

Nie mówiąc już o tym, że w IS one będą do kupienia za realny hajs, co jest według mnie zwykłym money grabem i tyle 

https://wiki.wom3.org/wiki/Item_Shop 

Nie tylko zmianki i dodania, ale też zwoje egzo, poradniki (które są wyłącznie w IS...) i etc rzeczy, są w IS i ich drop jest równie ograniczony do skrzynek bosów w grze. Także życzę powodzenia komukolwiek, kto będzie chciał sobie wybonować EQ na tym serwerze i wbić skille na P, 99% serwera będzie z timerami i botami oblegało bosy 24/7. Albo możecie ubić ileś tam metinów, wydropić kryształy, zcrafcić jakiś syf co przywołuje "chaos metina" i potem mieć szanse na wydropienie jednej rzeczy... tylko tutaj jest myk, bo kryształy dropią losowo i nie z każdego metina. 

Nawet drop zwojów błogo jest ograniczony do tego stopnia, że nie wypada ani z metinów ani z bosów ani nawet z ich szkat. Wszystkie bosy i ich skrzynki do rippera nie mają żadnej szansy na drop zwoju. Wypada jedynie z szkaty bosa w lesie i tyle, jest w "alternatywnych dropach" czyli tak jak na plu może wam raz na ruski rok wypaść z moba, oprócz tego są oczywiście w IS, tylko równica w tym wydaję mi się, że takiego czegoś nawet na PLu nie ma, taki zwój błogo wypada z wszystkich bosów i metinów 85+, drop słabszy niż na globalu? huh? 

Jakbym chciał pograć na globalu, to bym pograł na globalu a nie na tym, jaki jest sens w potęgowaniu pay2win mechaniki tej gry? Ja nie widzę żadnego, pay2win gówno i to takie perfidne, bo przemyślane a tu lvl wleci, a tu trochę z questa sypną a koniec końców jak będziesz chciał/chciała rywalizować z innymi to jesteś w gorszej pozycji niż na globalu bez ładowania kasy w IS.

Także sorry, im not into this piece of shait. 

Edytowano przez Nedkelly

13 godzin temu, Nedkelly napisał:

Zwykły syf, bo najważniejszy item w grze >zmianki i dodania bonów< na tym serwie wypadają losowo z skrzynek bosów zamiast wypadać np z metinów czy prosto z tych bosów jak na innych lepszych serwerach np rubinum czy aeldra. 

Nie mówiąc już o tym, że w IS one będą do kupienia za realny hajs, co jest według mnie zwykłym money grabem i tyle 

https://wiki.wom3.org/wiki/Item_Shop 

Nie tylko zmianki i dodania, ale też zwoje egzo, poradniki (które są wyłącznie w IS...) i etc rzeczy, są w IS i ich drop jest równie ograniczony do skrzynek bosów w grze. Także życzę powodzenia komukolwiek, kto będzie chciał sobie wybonować EQ na tym serwerze i wbić skille na P, 99% serwera będzie z timerami i botami oblegało bosy 24/7. Albo możecie ubić ileś tam metinów, wydropić kryształy, zcrafcić jakiś syf co przywołuje "chaos metina" i potem mieć szanse na wydropienie jednej rzeczy... tylko tutaj jest myk, bo kryształy dropią losowo i nie z każdego metina. 

Nawet drop zwojów błogo jest ograniczony do tego stopnia, że nie wypada ani z metinów ani z bosów ani nawet z ich szkat. Wszystkie bosy i ich skrzynki do rippera nie mają żadnej szansy na drop zwoju. Wypada jedynie z szkaty bosa w lesie i tyle, jest w "alternatywnych dropach" czyli tak jak na plu może wam raz na ruski rok wypaść z moba, oprócz tego są oczywiście w IS, tylko równica w tym wydaję mi się, że takiego czegoś nawet na PLu nie ma, taki zwój błogo wypada z wszystkich bosów i metinów 85+, drop słabszy niż na globalu? huh? 

Jakbym chciał pograć na globalu, to bym pograł na globalu a nie na tym, jaki jest sens w potęgowaniu pay2win mechaniki tej gry? Ja nie widzę żadnego, pay2win gówno i to takie perfidne, bo przemyślane a tu lvl wleci, a tu trochę z questa sypną a koniec końców jak będziesz chciał/chciała rywalizować z innymi to jesteś w gorszej pozycji niż na globalu bez ładowania kasy w IS.

Także sorry, im not into this piece of shait. 

Mimo że jestem wrogo nastawiony do teamu woma, to do samego serwera mam pewien sentyment i nie da się poprzeć tego, co tu napisałeś. Ja grałem tam około 1,5 roku, kończyłem grę w 2017 i na itemshop przez całą swoją "karierę" wyłożyłem bodajże 80 złotych. Warto dodać, że serwer był wtedy TRUDNIEJSZY niż jest teraz i to w znacznym stopniu. Przy takich groszach wyłożonych na IS zrobiłem naprawdę dwie solidne postacie po biologu i zdobyłem ekwipunek warty w przeliczeniu na złotówki pare skromnych tysięcy. I nie ja pierwszy tak miałem. Serwer sam w sobie jest DOBRY a przynajmniej warty odwiedzin, pogrania ale na dłuższą metę wymięka przez administrację, z którą siłą rzeczy prędzej czy później i tak będziemy musieli się zetknąć podczas większych eventów serwerowych. 
Uważam, że serwer z tak kolokwialnie rzecz ujmując SPIERDOLONĄ administracją nie jest warty aż takiej uwagi jaką ludzie mu poświęcają. Większość dobrych opinii zyskał dzięki oldschoolowemu klimatowi, który jako tako zachował i mniej doświadczeni gracze mimo zakończenia gry na bardzo niskim poziomie, polecają ten serwer przez swoją obsesję na punkcie "oldschoolu". Poza tym przez pierwszy tydzień gry itemshop jest z tego co mi wiadomo zablokowany, a jak wszyscy dobrze wiemy po tygodniu całkiem spora sumka graczy powinna się wykruszyć, więc i tak zarobią mniej niż powinni. No i nie bójmy się rozmawiać o pieniądzach, bo wiadomo, że każdy serwer chce na siebie zarobić tylko pytanie, czy na to sobie zapracował. 

Koniec końców nie polecam serwera na dłuższą metę, bo możecie się naprawdę mocno zawieść ;) 

@Nedkelly Dodania i zmianki normalnie lecą z metinów. Mówisz o braku Zwojów Błogosławieństwa, a to dopiero drugi dzień serwera, lada moment ludzie będą narzekać, że nie mogą tego sprzedać.

Jeżeli nazywasz serwer WoM pay-2-win to chyba mylimy pojęcia. Rozwój postaci zależy od Ciebie i Twojego czasu, nie musisz poświęcać ani złotówki. Na serwerach co podałeś w pierwszy dzień serwera od razu zostałbyś w tyle, ponieważ tam IS odgrywa najważniejszą rolę. Oczywiście o wiele łatwiej zdobyć zmianki i dodania z IS, ale pamiętaj, że serwer też musi z czegoś żyć i preferujemy taki styl, niż ładowanie 20 rzeczy wspomagających postać w walce.

Przypominam o dzisiejszej aktualizacji.
Po krótkiej przerwie technicznej wprowadzamy następujące zmiany:

• Powiększyliśmy liczbę metinów w pierwszych miastach (Citadel, Johwa) oraz drugich miastach. Również metiny będą respiły się znacznie szybciej.
  • Zwiększyliśmy szansę na zdobycie Medalu Konnego z potworów znajdujących się w Lochu Małp.
  • Po nieudanej próbie na pierwszy poziom konia, wystarczy kliknąć na zadanie w oknie questów (N), aby móc ponownie rozpocząć misje konną (wcześniej wymagany był re-log postaci).

Z poważeniem,
Zespół WoM

Witam, pobralem clienta zrobilem postke ale jakos samemu mi sie tu grac nie chce. Jest ktos/ jakas gildia ktora  tu gra? + nie pamietam krolestwa ale to chyba stare jinno to od lewej strony tylko ze tu odnowione sa :D

Ktoś może się wypowiedzieć na temat obecnego stanu serwera? Zainteresowałem się nim, lecz nie wiem, czy warto poświęcić czas na jego sprawdzanie.

video contest banner forum.png

Drodzy gracze,

Wraz z początkiem lata chcemy dać wam możliwość pokazania swoich umiejętności artystycznych, w związku z tym ogłaszamy oficjalny konkurs na najlepszy film z serwera WoM3!

Zasady:

- Film musi zostać wrzucony na serwis Youtube;
- Liczą się tylko nowe filmy (nagrane po ogłoszeniu konkursu), czas na zgłoszenie macie do 28.06.2019 23:59 CEST;
- Film musi zostać nagrany na naszym serwerze, może to być Mixtape lub Let's Play;
- Film powinien trwać min. dwie minuty, a maksymalna długość filmu wynosi 8 minut;
- W opisie filmu musisz napisać następujące rzeczy:

Homepage: https://wom3.org/

Forum: https://wom3.org/board/

Discord: https://discord.gg/qDeSjAJ

Swoje filmy zgłaszajcie tutaj: https://wom3.org/board/threads/wom3-video-contest.1325/#post-10417

Nagrody:

Pierwsze miejsce: 500 DC + "Video Artist" title in forum 
Drugie miejsce: 250 DC + "Video Artist" title in forum 
Trzecie miejsce: 100 DC + "Video Artist" title in forum 

Jak wybierzemy zwycięzców?

Każdy członek zespołu WoM odda swój głos na trzy najlepsze filmy. Wygranych ogłosimy trzy dni po zakończeniu konkursu.

Swój film możesz zgłosić do dnia 28.06.2019 godziny 23:59 CEST. Filmy nadesłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. 

Powodzenia!

Zespół WoM3

Edytowano przez WoM3

as.png

Witajcie!

Dzisiejsza aktualizacja v3.0 wprowadza następujące zmiany:

• Poprawiono spawny na Górze Sohan i Dolinie Seungryong;
  • Poprawiono kilka obiektów na mapie Johwa City;
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że rozproszenie magii zwiększało obrażenia atakującego (po powrocie umiejętności);
  • Rozwiązano problem z Alchemic Scroll, którego ponowne użycie wymagało reloga/zmiany CH;
  • Naprawiono błąd z misją The research of Gemstones! Gracze mogli oszukać system i wybrać nagrody, które im odpowiadały;
  • Usunięto informacje o wskrzeszeniu konia u Stajennego, ponieważ konie już nie umierają;
  • Przedmioty: Sombre Wooden, Bewitched Ashed oraz Dark Ice są teraz niezbywalne;
  • Naprawiono błąd, przez który nie można było rozdzielić przedmiotu Summon Mystery Vein;
  • Drop przedmiotu Golden Dragon Head jest teraz losowo przypisany do gracza;
  • Poprawiono i zmniejszono drop broni nisko-poziomowych z wysoko-poziomowych potworów;
  • Sala Chwał Dojang została zresetowana, ponieważ wyświetlała statystyki z WoM2;
  • Battle Master został powiększony, aby interakcja z nim była łatwiejsza;
  • Dodano nowe kostiumy jako nagrodę za wygranie turnieju PvP - Dojang;
  • Zmieniono opis przedmiotu Blessing Marble;
  • Dodano bezpieczne strefy w dwóch miejscach na mapie Deungsan Citadel, zmiany obejmują teren obok Handlarki i Dozorcy
  • Dodano nowe okienko informacyjne podczas używania Potek dla zwierzaków, które poinformuje o potencjalnej utracie statystyk, jeżeli ich suma przekroczy liczbę 18.
  • Zwierzaki w m1 są teraz tylko dekoracją. Oznacza to, że nie mają już nazwy, flagi dynastii oraz nie są już pokazywane na mini mapie;
  • Dodano Red Potion (XL) do gry, można je kupić u Handlarki;
  • W prywatnym sklepie nie można już wystawiać tego samego przedmiotu w różnych cenach;
  • Dodano nowe epickie buty do gry: Misery Shoes, Vain Shoes, Sage's Death Shoes oraz Predator Shoes:

- Minimalny poziom 85;

- Można wytworzyć z butów na 75 poziom u Seon-Pyeong;

- Również zwykły kowal, czy zwoje pozwolą na ewolucję butów;

- Dodano nowe ulepszacze do gry;

• Emblem of Dark Descent;
  • Emblem of Dark Abyss;
  • Living Leaf;
  • Living Branch;
  • Heavenly Steel;
  • Heavenly String;
  • Heavenly Leather.

Pozdrawiamy,
Zespół WoM.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...