Skocz do zawartości
  • 0

Sklep Internetowy + Integracja z hurtownią

Go to solution Solved by SGT Otlet,

Pytanie

Witam, być może ktoś mógłby doradzić.

Czy jest jakiś silnik sklepu internetowego który mogę postawić by móc za darmo zintegrować go z hurtowniami za pomocą pliku który od nich otrzymałem.

Sprawdzałem Wordpress + Woocommerce, jednak tam by móc to zrobić potrzebna jest wersja premium pluginu do tego importu, co kosztuje ponad 500zł. W darmowej wersji niestety można importować tylko proste produkty, czyli takie, które nie posiadają wariantów jak rozmiar bądź kolor.

4 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

No dobra, a z jaką hurtownią chcesz to integrować? Jakim systemem? Z doświadczenia wiem, że wiele hurtowni (niestety) jeszcze leci w papierkach zwykłych, bez systemu zarządzania stanami asortymentu, więc raczej nie szukasz skanera z OCR :)

Dodatkowo jeśli tworzysz sklep - warto zainwestować, a 500zł dla hurtowni/firmy moim zdaniem to nie jest duży wydatek.

Popatrz też na Magento, PrestaShop, Shopify... Bez konkretu też możemy rzucać nazwami sklepów ;)

Serwer Minecraft Ultra Hardcore

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

• 0

Ja osobiście używam do takich operacji ShopGolda kupujesz licencje i wszystko masz w środku, o nic się nie martwisz.

• 0
Dnia 6.04.2019 o 12:48, Megocki napisał:

Witam, być może ktoś mógłby doradzić.

Czy jest jakiś silnik sklepu internetowego który mogę postawić by móc za darmo zintegrować go z hurtowniami za pomocą pliku który od nich otrzymałem.

Sprawdzałem Wordpress + Woocommerce, jednak tam by móc to zrobić potrzebna jest wersja premium pluginu do tego importu, co kosztuje ponad 500zł. W darmowej wersji niestety można importować tylko proste produkty, czyli takie, które nie posiadają wariantów jak rozmiar bądź kolor.

Zapewne to plik XML, skrypt do importu to kwestia godzinki pisania

• 0

W 95% teraz hurtownie wysyłają ci plik xml lub jeżlei masz możliwość pluginu integrujesz go z panelem i zrobione ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...