Skocz do zawartości

Połączenie Rcon z sklepem premium

Polecane posty

Witam

Mam dosyć poważny problem. Na dziś potrzebuję połączyć sklep rconem z serwerem. Serwer stroi na cudownym endercheście. Wpisując w sklepie ip serwera, port rcon i hasło do niego za nic nie może się połączyć. PHP zwraca informację o braku możliwości połączeniu.

Port nadany przez enderchest wygląda jak ten podstawowy czyli 25575 i czy jakoś mogę go zmienić?

Druga rzeczy czy jest jakiś drugi hosting w niskiej cenie , który nie blokuje RCON? Wziąłem testowy serwer na crafthost i tam działa wszystko dobrze ale wpłaty i doładowanie serwera jest u nich ręczne i trzeba czekać 3 dni a potrzebuję to na dziś. Znacie jakiś hosting od ręki po niskiej cenie obsługujący rcon?

=============================================================

Z reflinkiem masz zniżkę, lecz nie można 

=============================================================

Średnie ceny serwerów (bez pośrednio na pukawka.pl):

#Serwer minecraft (MAX GAME 8GB RAM) - (24zł/mc)# Ta oferta wyróżnia się tym że masz 8GB RAM i nie limitowany procesor za niską cene.

Serwery w tej ofercie mają nielimitowaną: pamięć ram, procesor, sloty, oraz miejsce na dysku. Po zakupie ustawiamy statycznie w poleceniu startowym 8 GB pamięci ram. Jeżeli potrzebujesz więcej, napisz do nas!

#Serwer minecraft (PRO BLS) - (4GB RAM 38.74zł/mc)# Ta oferta wyróżnia się tym że możesz zakupić maksymalnie (31GB Ram).

Oferta posiada nielimitowaną ilość slotów, aż do granicy samego serwera Minecraft czyli 999

Nie ma również sztywnego limitu na procesor. System tylko dba o to aby, źle skonfigurowane serwery, nie powdowały zakłoceń w pracy serwerów innych klientów.

Średnie ceny serwerów (Z mojego reflinka):

#Serwer minecraft (MAX GAME 8GB RAM) - (19zł/mc)# Ta oferta wyróżnia się tym że masz 8GB RAM i nie limitowany procesor za niską cene

Serwery w tej ofercie mają nielimitowaną: pamięć ram, procesor, sloty, oraz miejsce na dysku. Po zakupie ustawiamy statycznie w poleceniu startowym 8 GB pamięci ram. Jeżeli potrzebujesz więcej, napisz do nas!

#Serwer minecraft (PRO BLS) - (4GB RAM 33zł/mc)# Ta oferta wyróżnia się tym że możesz zakupić maksymalnie (31GB Ram).

Oferta posiada nielimitowaną ilość slotów, aż do granicy samego serwera Minecraft czyli 999

Nie ma również sztywnego limitu na procesor. System tylko dba o to aby, źle skonfigurowane serwery, nie powdowały zakłoceń w pracy serwerów innych klientów.

/Na MPC nie zezwalamy na reflinki żadnego typu ~dawidex335

Edytowano przez lukasz7689

Discord poświęcony programowaniu i technologi

https://discord.gg/za4E3k5

• 4 tygodni później...
Dnia 4/5/2019 o 13:21, Majsterinio napisał:

Witam

Mam dosyć poważny problem. Na dziś potrzebuję połączyć sklep rconem z serwerem. Serwer stroi na cudownym endercheście. Wpisując w sklepie ip serwera, port rcon i hasło do niego za nic nie może się połączyć. PHP zwraca informację o braku możliwości połączeniu.

Port nadany przez enderchest wygląda jak ten podstawowy czyli 25575 i czy jakoś mogę go zmienić?

Druga rzeczy czy jest jakiś drugi hosting w niskiej cenie , który nie blokuje RCON? Wziąłem testowy serwer na crafthost i tam działa wszystko dobrze ale wpłaty i doładowanie serwera jest u nich ręczne i trzeba czekać 3 dni a potrzebuję to na dziś. Znacie jakiś hosting od ręki po niskiej cenie obsługujący rcon?

Craftserve.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...