Skocz do zawartości

Tamidia.pl *RE* [Hard]

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

NIE POLECAM. PARADAJSIK, KONCZY SIE HAJSIK ?!!??!?!?!

Administrator ma wyyebane w graczy ;)

N    I     E                     P   O   L  E   C  A  M 

1) tu nic nie ma, praktycznie czyste terenzo

2) tępy admin na wyzwiska

3) po co grać na serwie, na którym nic nie ma, lepiej zagrać na czystych plikach (na hamaczi z kumplem)

rwrk_light.sign_affect(arrow).jpg

Pani Kasia

Dnia 6.04.2019 o 19:46, Revayerq napisał:

1) tu nic nie ma, praktycznie czyste terenzo

2) tępy admin na wyzwiska

3) po co grać na serwie, na którym nic nie ma, lepiej zagrać na czystych plikach (na hamaczi z kumplem)

123, przypadek? xD

Nie polecam, faworyzacja oraz brak kultury.

image.png

2 minuty temu, Molirol napisał:

123, przypadek? xD

Nie polecam, faworyzacja oraz brak kultury.

A no tak specjalnie. "GADAJ RAZ DWA TRZY" jak na filmie Paradajsa z odpowiedzią dla tego typa co niby czitował. xD

@offtopic btw. bo wyjaśniałem koledze arguemntacje w poście

rwrk_light.sign_affect(arrow).jpg

Pani Kasia

Miałem zamiar pobrać i zajrzeć na serwer, cóż, czytając komentarze innych chyba zrezygnuję. 

Serwer pod IS. Banda oszustów. Napisałem temat na forum o tym że yangi mi znikły z konta przez bug z sklepami offline. Admin powiedział że to nie możliwe po czym mnie zbanował na forum. Jak ktoś wyżej napisał pseudo hard p2w.

paradajs.png

Poszanowanie gracza przez Administratora @ParadiseMC

Dajesz warny i tak się odzywasz non stop.

Jak na live cie zabijali to dodałes do regulaminu że zakazuje sie bicia ludzi prowadzących live. Także naucz się wpierw grać a nie pod siebie serwerek robisz.

Dnia 12.04.2019 o 20:02, Mirtuz napisał:

Nie zamazałeś adresu na pasku XD

Celowo

Raz dwa trzy - nie polecam tego g*wna

Paradise, startujesz z tym gównem kolejny raz... A mnie zastanawia, czy nauczyłeś się wreszcie poprawnej polszczyzny i interpunkcji? A może nawet szacunku dla ludzi którzy ładują Ci kasę w IS? czy nadal 1 2 3... ? ;p

Serwer ogólnie śmietnik z tego co widzę, zwykłe czyste pliki plus dodane areny, sklepy offline i kilka petów z 2014 roku. Nie widzę tego zupełnie.

img_ref1525_01-800x200.jpg

Dnia 6.05.2019 o 19:57, Jessey napisał:

Paradise, startujesz z tym gównem kolejny raz... A mnie zastanawia, czy nauczyłeś się wreszcie poprawnej polszczyzny i interpunkcji? A może nawet szacunku dla ludzi którzy ładują Ci kasę w IS? czy nadal 1 2 3... ? ;p

123 BAN ZA FREE.

NIE POLECAM GOWNA, POD $, PARADISE TO DZIECKO UMYSLOWE

Oczywiście nie polecam serwera ponieważ :

1.Jest gównem. 

2.Ze wzgledu na administracje która jest bandą niekompetentnych pajacy. 

3.Paradise.(wiem punkt 2,ale musialem ? )

Śmietanka na torcie -->

Obejrzyjcie sobie film jak zbanowali youtubera KSIONRZE za nic ,oraz wytłumaczenie głownego admina w którym zachowuje sie gorzej niż zdemoralizowane dziecko które ma problemy psychiczne  ?

Edytowano przez Cziterowsky

Ja tam mogę polecić, mi się fajnie gra/grało ? aktualnie zrobiłem sobie przerwę, ale pewnie znów za jakiś czas powrócę...

Administracja to swoją drogą, można by było wymieniać wady i zalety.

A co do serwera fajnie się gra, co do osób up odnośnie isu a gdzie nie ma na niego nacisku ? Nawet Global daje dobry jak nie lepszy Nacisk na IS.

W porównaniu do innych serwerów, tutaj mamy stabilność gry oraz kilka mniejszych błędów, bądź lub już nie... Ale da się naprawdę super pograć, przynajmniej serwer się nie wywali z powodów, takich jak Yang bugi czy Bug IS-u lub SM... Jak to miało ostatnio kilka ala "Wielkie Projekty Aka Wróżbitów Techników"...
Co do słowa "Kotlet", a gdzie nie znajdziesz kotleta? Wiesz nawet jak topowe serwery robią aktualizacje to nadal gra polega na tym dropnij zdobądź zniszcz... tylko pod inną postacią wyglądu mobów, metinów itp...

Jak pisałem mogę polecić, serwer.

Edytowano przez xDefqonOnex

0f836d5c65f1a4b0gen.png

Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.

No wszedłem tutaj na to forum specjalnie po to aby wyrazić swoja opinie. 

Serwer oficjalnie można określić jako upadający. Topeczka odeszła z gry. Zostały osoby typu Perserga - pupilka Paradise, który mówi właścicielowi serwera co ma zrobić. 

A to jak zmienić smoka, a to ze ma usunąć limit yang z okna handlu. Filmik na YT jest z solowania smoka przez Perserge mozna poszukać. 

Śmieszna ankieta na forum odnośnie zmian na smoku została zfabrykowana przez Paradise, zalogował się na nieaktywne konta z forum i pooddawał głosy za zmianami. Są na to dowody - gościu na forum go złapał na gorącym uczynku , wstawił mu nawet listę kont z których oddał Paradise głosy - ten sam użytkownik aktualnie został zbanowany, z tego co wiem z rozmowy z nim na TS . Więc normalnie jak w CCCP. Komuna. 

To, ze sobie paradise nie radzi z kryttyką to było wiadomo od dawna. Ale to jak on traktuje użytkowników w tej chwili to jest żart. Gościu zatrzymał się w rozwoju chyba na trzepaku pod blokiem. Byłem na TS zgłosić jakiś bug to zachował się jak ham i prostak i tylko śmieszki z pupilkami typu Perserga. 

Ludzie na szczeście co widać po aktywności się obudzili i nagminnnie kończą gre co widać chociażby po allegro bo kont 80+ jest multum. 

Więc kto gra niech lepiej konczy bo szkoda prądu na taki serwer. Pewnie w lipcu postawi s3 - bo mu gula już lata, że na Nerwi gra tyle osób a u niego zostanie zaraz sam z swoimi pupilami. 

TRUNKS TOP1 - też kończy hehehe.

Pozdrawiam prawilniaków Alison

Tamidia R.I.P.!

Edytowano przez rycesz

Kiepska prezentacja, pierwszy plik graficzny jest za duży i przy wolniejszym łączu trochę się ładuje.

Do tego serwer umiera, powoli, ale umiera pograne chwilę, ale można by rzec, że rozgrywka prawie PvE.

GIF by FEELGOOD ENTERTAINMENT

12029 osób aktualnie w pełnym rankingu. Malutka część to mulciaki, służące jako itemshopy. Cóż, to normalne.

Ale zniechęciły mnie komentarze i opinie innych pod @topic. I to jest smutne, przez co nie wejdę i nie pogram.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...