Skocz do zawartości

t

Polecane posty

Pani Kasia

Jeśli chodzi o telefony z Androidem to od dłuższego czasu nie jestem z nimi na bieżąco, więc w tej kwestii nie pomogę. Napisać mogę tyle, że żaden mój telefon z tym systemem nie służył mi dłużej niż 1,5 roku – po tym czasie większość z nich nie chodziła nawet w połowie tak płynnie, jak tego oczekiwałam. Natomiast co do drugiej sprawy to ja, standardowo, polecam uzbierać więcej pieniędzy (lub rozważyć raty) i zaopatrzyć się w coś konkretnego, co posłuży dłużej, a piszę oczywiście o iPhone. Co prawda 6 jest najbliżej kwoty, którą założyłeś wydać, ale osobiście uważam, że najbardziej przyzwoitym modelem, który nie kosztuje milionów monet, jest iPhone 7. Cena to około 1900 zł za nówkę, więc tragedii nie ma, a model jest jak najbardziej przyzwoity. Spełni Twoje oczekiwania względem aparatu oraz płynności działania – mój 8+ właśnie skończył 1,5 roku i w zasadzie nie czuję żadnego spadku wydajności względem dnia zakupu, więc nie żałuję ani złotówki wydanej na ten telefon.

Jeśli jednak jesteś fanem Androida lub po prostu wolisz trzymać się określonego budżetu, to całkiem świeżą i przyzwoitą opcją jest według mnie Xiaomi Redmi Note 7, ale jego nie użytkowałam – widziałam jedynie recenzję. ;)

Samsungów typu J i inne sie nie kupuje bo to shit ale polecam Samsung galaxy A5 z 2018 roku, mam osobiście od nowego i żadnej ścinki nigdy nie złapał chodzi płynnie i robi to co trzeba dla przykładu przed A5 miałem 5lat LG G3S któremu brakowało ramu na klawiature ale telefon działał też w porządku oprócz klawiaturki i częstego wysypywania sie messengera. Jeśli nie A5 to polecam jego następców A6 A7, zakres cenowy do 1k ewentualnie 100-200zł więcej a te telefony chodzą bardzo dobrze. Jak ma służyć do FB/Messenger/Dzwonienie/SMSy/Internet to bierz. Zdjęcia też robi bardzo dobrze nigdy nie słucham tych śmiesznych opini z jutuba bo to trzeba samemu sprawdzić i zobaczyć jak to wygląda bo czasami wydaje mi się że niektórzy chcieliby pieczone ziemniaczki z tych urządzeń jeszcze. Nie polecam Huawei bo oni produkują zabawki i zresztą 10lat temu też je produkowali i do dziś za wiele się nie zmieniło. Ewentualnie polecam telefony Xiaomi osobiście nie uzytkowałem jeszcze ale znajomi polecają tego producenta.

Koleżanka u góry poleca IPhone tylko miej na uwadze że te telefony albo w zasadzie użytkownicy mają w większości rozbite szkła bo upadek z wysokości 30cm skutkuje pajęczyną w tych telefonach i przy okazji też chyba warto na nie spojrzeć bo nie słysze aby miały ścinki przy użytkowaniu a aparaty mają dobre

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Pani Kasia

31 minut temu, RyXeL napisał:

Koleżanka u góry poleca IPhone tylko miej na uwadze że te telefony albo w zasadzie użytkownicy mają w większości rozbite szkła bo upadek z wysokości 30cm skutkuje pajęczyną w tych telefonach i przy okazji też chyba warto na nie spojrzeć bo nie słysze aby miały ścinki przy użytkowaniu a aparaty mają dobre

Jak dbasz, tak masz. Mój model ma dodatkowo szkło na tyle, a po tym 1,5 roku nie ma ani jednej rysy, a wcale nie uważam na niego bardziej niż przeciętnie – co oczywiście nie oznacza, że ciągle mi spada. Oczywiste jest, że z bliskiego spotkania z chodnikiem najpewniej nie wyjdzie zwycięsko, ale spotkanie z panelami mój telefon przeżył dwa razy i wyszedł z tego bez szwanku – a zapewniam, że to było niestety więcej niż 30 cm. ;)

Fajny i szybki telefon na andriod to tylko Xiaomi Note 7 ;) https://www.x-kom.pl/p/482321-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-7-4-64gb-neptune-blue.html konkuruje wszystko do tysiąca + jest z oficjalnej dystrybucji + świetna bateria + szybkość :) 

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...