Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klawiatura mechaniczna do 150 zł


boss131

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, nie zalezy mi na ledach a bardziej na klawiszach, zeby były dosyć głośne, wytrzymałe i by klawiatura po miesiacu czy dwoch nie zaczęła się psuć. Chociaz ładne ledy tez mile widziane. 

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

  • Aive zmienił(a) tytuł na Klawiatura mechaniczna do 150 zł
Opublikowano

do 150zł to tak średnio z mechaniczną.  osobiście polecam MAD DOG GK900 za 200zł

Baliśmy się ognia, a teraz - boimy się siebie
Baliśmy się Boga, a teraz - nie boimy się piekieł

Opublikowano

Do gier głównie? https://www.sferis.pl/klawiatura-redragon-kb-anala-k558r-p608530
Na taki sprzęt od Redragon bym postawił, z podpórką pod nadgarstki. 10 schematów podświetlenia +  4 poziomy jasności, Anti-Ghosting z pełnym N-Key Rollover, opcja blokady przycisku Windows, 12 przycisków multimedialnych.
Ale budżet faktycznie dość niski jak na mechanika.

Opublikowano
Dnia 10.04.2019 o 13:25, sezonowygrajek napisał:

do 150zł to tak średnio z mechaniczną.  osobiście polecam MAD DOG GK900 za 200zł

Za 2 stówki to ma SPC Gear GK530 https://www.x-kom.pl/p/412044-klawiatura-przewodowa-spc-gear-gk530-tournament-kailh-brown-rgb.html to już klawa z wyższej półki ;) 

Brown to uniwersalne przełączniki fajne do gier ale i pisania, funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting, i RGB :) 

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano
Dnia 11.04.2019 o 17:24, Mario1990 napisał:

Do gier głównie? https://www.sferis.pl/klawiatura-redragon-kb-anala-k558r-p608530
Na taki sprzęt od Redragon bym postawił, z podpórką pod nadgarstki. 10 schematów podświetlenia +  4 poziomy jasności, Anti-Ghosting z pełnym N-Key Rollover, opcja blokady przycisku Windows, 12 przycisków multimedialnych.
Ale budżet faktycznie dość niski jak na mechanika.

Ja również uważam, że to jest całkiem przyzwoita propozycja. Miałem okazję korzystania z tej klawiaturki i bardzo mi przypadła do gustu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...