Skocz do zawartości
  • 0
get99

Wirtualny komputer

Pytanie

Autor tematu Napisano

Tak jak w temacie, szukam strony czy czegoś w tym stylu co pozwoli mi używać komputera w chmurze, oczywiście nie musi to być jakiś mocny komputer, chodzi mi o to aby taki komputer działał 24/7 bez względu na wszystko (oczywiście, zrozumiem jeśli będę musiał zapłacić)

Coś takiego jak virtualbox tylko po prostu działający 24/7 bez względu na to czy mój komputer jest włączony czy nie.

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Kup sobie jakiegoś VPS'a. Nawet za 15 zł miesięcznie byś już coś sensownego znalazł 

• 0
18 godzin temu, DarHor napisał:

Kup sobie jakiegoś VPS'a. Nawet za 15 zł miesięcznie byś już coś sensownego znalazł 

Ja to tam nie wiem, ale ten pisze o takim niby "komputerze", w sensie dosłownym. Na vpsie wszystkiego nie zrobisz.

• 0

@get99 powiedz nam do czego ci komputer jest taki potrzebny czy musisz mieć "Windows'a lub Linux z GUI" co będzie na pewno droższym rozwiązaniem, bądź może wystarczy jakiś VPS na dystrybucji Linux'a w wersji konsolowej, a na pewno pomożemy ci dobrać odpowiedni serwer w rozsądnej cenie.

• 0
Autor tematu Napisano

Komputer najlepiej Windows koniecznie z GUI

• 0

Tylko 150zl w porównaniu do 15zl za VPS to jak za zboże

• -1
Napisano (edytowany)

Możesz kupić sobie shadowa tylko musisz podac jakieś dane z UK bo usługa nie jest dostępna w Polsce. I za jakieś 30 funtów (150zł msc) masz dostęp do kompa z 12 GB DDR4 (2400 Mhz), GTX 1080 i procesory sa bodajże losowo wybierane z 2 dostepnych akurat ja mam Intel Xeon E5-2678 v3 @ 2.50Ghz w passmarku ma większy score niż Intel Core i7-8700K ofc trzeba na to patrzeć z innej perspektywy bo xeon to serwerowy procek. A łącze to 1Gpbs download i 100mpbs uploadu.

https://shadow.tech

Edytowano przez seweryn55

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...