Skocz do zawartości
  • 0
Ajgorxdd

Szukam dobrego VPS

Pytanie

Autor tematu Napisano

Siema, jestem zielony w tej sprawie więc pytam was ;)

Jakiego vps polecacie?

W rozsądnej cenie, i możliwością instalacji FreeBsd.

Z góry dzięki, i Pozdrawiam :P

8 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0
Napisano (edytowany)

Pogięło Was chyba wszystkich za przeproszeniem. Co Wy mu syfy wciskacie. -.-

Jeśli chcesz np. pod strony to polecam z doświadczenia:
-> nazwa.pl (bo tanio, 5zł) ale tylko w promocji - Brak FreeBSD!

-> ovh- brak FreeBSD

-> kimsufi - dedyk, ale opłata instalacyjna pierwszy raz 40zł
-> Jeśli nie zależy Ci na ochronie antyddos to arubacloud.pl - FreeBSD(VMware) - od 12zł
-> jeśli jednak chcesz ochronę, to lvlup.pro - mozliwość FreeBSD(KVM, ode mnie masz pomoc w konfiguracji sieciowej) -drożej niż aruba i słabsze łącze

-> webh freebsd 11

-> Exone nie polecam, limity + brak stabilności i słabe procki i drogo. W tej cenie to aruba lepiej daje. 

-> mydevil jak chcesz aby drogo wydawać + mieć brak stabilności to tak. Każdy kto ich poleca = chce mieć zniżki na VPS'y co jest chore totalnie polecając najdroższy i najniebezpieczniejszy hosting w całej Polsce zaraz po exone. Mają takie luki w bezpieczeństwie że aż strach trzymać cokolwiek, ale tak zaraz pójdą hejty bo wiadome inni się nie znają i polecają a administracja zdziera w uj.

Zagraniczne jeszcze są, ale w opłacie instalacyjnej 40zł, lecz potem po 5 euro za 6gb ram, freebsd 11, ale nie podaję jeszcze bo nie sprawdzone przeze mnie. Czekam na serwer testowy. 

To tyle. Każde przeze mnie przetestowane.

I ludzie, czytajcie, autor chciał z możliwością instalacji FreeBSD!! A Wy tu polecacie bez instalacji a w wypadku mydevil to ja już mam 2 VPSy w cenie 3 miesięcznej opłaty na mydevil więc.. ludzie. Powinny się tu posypać ostrzeżenia za brak czytania ze zrozumieniem bo to aż porażka a potem multum tematów z problemami i że atakują i nie mają jak się bronić itd., =.= 

Edytowano przez kamil2321

• 0

Hej.

Polecam Ci mydevil.net. Nie ma tam VPS ale masz dostęp do SSH. System to FreeBSD.

Mozesz zainstalować cokolwiek chcesz, w panel możesz zarezerwować port do swojej aplikacji. Maja bardzo wydajne serwery, jeśli nie jesteś problematyczny to masz dostęp chwilowo do całej maszyny, jeśli wykorzystujesz za dużo - ograniczają Ci do jednego rdzenia co i tak jest bardzo dużo.

mam tam wiele stronek, naprawdę polecam.

• 0

@Ajgorxdd polecam OVH.pl stabilne serwery VPS, dobre, ale to bardzo dobre zabezpieczenia anty DDOS, przychodzi ci informacja na mail o ataku, ja własnie musiałem przejść z innego hostingu bo co chwila wywalali mi VPS'a. Od kiedy tylko jestem na OVH przyszło mi takich 12maili a serwer jak stoi tak stał. Gorąco polecam.

• 0
Autor tematu Napisano

Reveres Jakie są tam formy płatności?

• 0

@Ajgorxdd Jeżeli chcesz kogoś wspomnieć to pisz Nick z @ na początku. Co do płatności to przelew, blik i nie pamiętam chyba przelew tradycyjny.

• 0
Autor tematu Napisano

@Reveres A jak zamawiam serwer na exone to muszę podać tam nr konta?

• 0

@Ajgorxdd Sama @inick nie wystarczy, trzeba jeszcze zatwierdzić tego kogoś. A co do pytania, co to jest exone ? nie znam czegoś takiego. Jeżeli płacisz przelew to nie podajesz swojego nr. bankowego tylko do kogo pieniądze mają trafić.

• 0

Może najlepiej zacznijcie od VPSa w Firehost - można go testować za darmo.
Całość powinna działać pierwsza klasa. Akurat nasze doświadczenia z nimi są mega pozytywne.
A wasze?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...