Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Xeos94

Ban za T&C Violation po złapaniu przez GM

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Cześć

Mam ostatnio problem na globalnym plu. Przez ostatni tydzień zaraz po załączeniu m2bob po kilkudziesięciu minutach-kilku godzinach dostaje bana za T&C Violation. Wcześniej takich problemów nie miałem. Z czym to może być związane? Też macie taki problem? Przez ostatnie kilka miesięcy udawało mi się  nie dostać bana ale jakiś miesiąc temu otrzymałem pierwszego bana na wszystkie konta(po złapaniu przez gm) i od tego czasu problem z T&C violation powstał. Jest mi ktoś w stanie pomóć jak to można obejść? Czy to jest ban na IP? Z góry dzięki

Pani Kasia

Nikt nie ma takich informacji i złotego środka. Ich procedura banowania jest coraz bardziej elastyczna plus sama procedura jest mocno naginana przez 'teamowców'. 

Dnia 3.03.2019 o 10:38, Xeos94 napisał:

Cześć

Mam ostatnio problem na globalnym plu. Przez ostatni tydzień zaraz po załączeniu m2bob po kilkudziesięciu minutach-kilku godzinach dostaje bana za T&C Violation. Wcześniej takich problemów nie miałem. Z czym to może być związane? Też macie taki problem? Przez ostatnie kilka miesięcy udawało mi się  nie dostać bana ale jakiś miesiąc temu otrzymałem pierwszego bana na wszystkie konta(po złapaniu przez gm) i od tego czasu problem z T&C violation powstał. Jest mi ktoś w stanie pomóć jak to można obejść? Czy to jest ban na IP? Z góry dzięki

Prawdopodobnie keyloggery tego cheata są już zapisane w systemie i od razu rozpoznają, czy z niego korzystasz. Przerzuć się na coś innego.

Da się dopóki nie dosatniesz bana. A ich logi są elastyczne. Tj. jak system nie będzie pewny (bo jest tępy i bardzo często nie jest pewny) tego, czy masz haxy to sprawdza, czy w przeszłości miałeś (twoja karta sieciowa lub adres MAC, tego nie wiem) bana za haxy. Jeżeli jesteś w bazie zbanowanych to dostajesz bana. I to jest właśnie T&C. To jest powód bana, który dostaje się w przypadku bana automatycznego. Zmień kompa i dostawcę internetu. Albo usuń PL-a i zajmij się graniem na czymś normalnym, a nie na spierdolonym syfie od tępego skurwysyna Art-a.

Aż sam dostanę bana i przetestuje bo to prawdopodobnie kwestia zmiany jakiegoś identyfikatora w windows ale mogę się mylić ;d 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...