Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban za T&C Violation po złapaniu przez GM


Xeos94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

Mam ostatnio problem na globalnym plu. Przez ostatni tydzień zaraz po załączeniu m2bob po kilkudziesięciu minutach-kilku godzinach dostaje bana za T&C Violation. Wcześniej takich problemów nie miałem. Z czym to może być związane? Też macie taki problem? Przez ostatnie kilka miesięcy udawało mi się  nie dostać bana ale jakiś miesiąc temu otrzymałem pierwszego bana na wszystkie konta(po złapaniu przez gm) i od tego czasu problem z T&C violation powstał. Jest mi ktoś w stanie pomóć jak to można obejść? Czy to jest ban na IP? Z góry dzięki

  • Aive zmienił(a) tytuł na Ban za T&C Violation po złapaniu przez GM
Opublikowano

Nikt nie ma takich informacji i złotego środka. Ich procedura banowania jest coraz bardziej elastyczna plus sama procedura jest mocno naginana przez 'teamowców'. 

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano
Dnia 3.03.2019 o 10:38, Xeos94 napisał:

Cześć

 

Mam ostatnio problem na globalnym plu. Przez ostatni tydzień zaraz po załączeniu m2bob po kilkudziesięciu minutach-kilku godzinach dostaje bana za T&C Violation. Wcześniej takich problemów nie miałem. Z czym to może być związane? Też macie taki problem? Przez ostatnie kilka miesięcy udawało mi się  nie dostać bana ale jakiś miesiąc temu otrzymałem pierwszego bana na wszystkie konta(po złapaniu przez gm) i od tego czasu problem z T&C violation powstał. Jest mi ktoś w stanie pomóć jak to można obejść? Czy to jest ban na IP? Z góry dzięki

Prawdopodobnie keyloggery tego cheata są już zapisane w systemie i od razu rozpoznają, czy z niego korzystasz. Przerzuć się na coś innego.

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Da się dopóki nie dosatniesz bana. A ich logi są elastyczne. Tj. jak system nie będzie pewny (bo jest tępy i bardzo często nie jest pewny) tego, czy masz haxy to sprawdza, czy w przeszłości miałeś (twoja karta sieciowa lub adres MAC, tego nie wiem) bana za haxy. Jeżeli jesteś w bazie zbanowanych to dostajesz bana. I to jest właśnie T&C. To jest powód bana, który dostaje się w przypadku bana automatycznego. Zmień kompa i dostawcę internetu. Albo usuń PL-a i zajmij się graniem na czymś normalnym, a nie na spierdolonym syfie od tępego skurwysyna Art-a.

Opublikowano

Aż sam dostanę bana i przetestuje bo to prawdopodobnie kwestia zmiany jakiegoś identyfikatora w windows ale mogę się mylić ;d 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...