Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję technika i grafika na serwer roleplay


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy użytkownicy Mpcforum!
 

Akademia Magii Beauxbatons rozpoczyna rekrutacje na stanowisko technika oraz grafika!

 

O nas

 

Akademia Magii Beauxbatons to roleplay z uniwersum Harrego Pottera. Chcemy aby nasz roleplay był w pełni profesjonalny od strony technicznej i wizualnej. 

Dlatego poszukujemy techników i grafików chętnych do pomocy. Serwer będzie na wersje 1.12.2 Na chwilę obecną bez modów

 

 

Od Technika oczekujemy

 

Zaangażowania i profesjonalnego podejścia do projektu oraz portfolia z twoimi skryptami , pluginami. Umiejętności pracy w zespole.

 

Od Grafika oczekujemy

 

Zaangażowania i profesjonalnego podejścia do projektu oraz portfolia z twoimi grafikami. Umiejętności pracy w zespole.

 

 

Oferujemy

 

Ciekawe doświadczenie , poznania wielu ciekawych ludzi i wspaniałą atmosferę. Za solidną pracę i zaangażowanie jesteśmy w stanie zapłacić należną kwotę

 

Kontakt

 

Link do serwera z projektem: https://discord.gg/TNYUDyJ

Lub na discord pw: lajfer#5837

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Poszukuję technika i grafika na serwer roleplay
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...