Skocz do zawartości

Wycieki z serwerów prywatnych

Polecane posty

Witam chciałbym wam powiedzieć 1 akcje która ostatnio miałem oczywiśćie na prywatnych serwerach rejestrowałem sie na 1 serwie i serwer upadł po 2 tygodniach co później zobaczyłem 1 typek sprzedawał bazy danych i zobaczył mój emeil np takie serwery jak nexos namedia esthia cortium mam pytanie skąd ludzie niby biorą takie wycieki baz danych a później je sprzedają czy oni biorą to ze stron czy jest jakiś właściciel co sprzedaje je i  to nie z takich słynnych serwerów tylko z jakiegoś syfu co trzyma 2 tygodnie

Pani Kasia

Najczęściej właściciel serwera sprzedaje.

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Srij9JT.png

Jeśli się uprzesz, to możesz zgłosić właściciela takiego serwera za złamanie RODO

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Pani Kasia

Noo tak ale znam typa co bierze cały czas te wycieki nie wiem czy to strona jest czy on kupuje od właściciela bo sprzedaje za 30 zł to ciekawe za ile musi je kupywaćXD

3 minuty temu, eMek12 napisał:

Noo tak ale znam typa co bierze cały czas te wycieki nie wiem czy to strona jest czy on kupuje od właściciela bo sprzedaje za 30 zł to ciekawe za ile musi je kupywaćXD

Pewnie robi na tym niezły interes, ja znalazłem coś takiego w sieci

Spoiler

1. Nazwa przedmiotu:

Baza danych adresów kont Metin2

2. Opis przedmiotu:

Witam, posiadam na sprzedaż bazę zawierającą 60 tysięcy wpisów kont graczy.

Baza jest połączeniem kont z kilku serwerów (rocznik 2015/2017). Wszelkie poufne informacje są zakodowane więc nie ingeruje w ich wykorzystanie.

3. Źródło pozyskania:

Własne projekty, własne realizacje.

4. Zdjęcia:

Brak.

5. Kontakt:

GG: 718635

6. Cena:

5 zł -> 1000 pozycji

50 zł -> 10000 pozycji

W przypadku zakupu kompletu obniżam cenę z 350 zł do 300 złotych!

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Nooo niezłe tylko ten typ powiem ci że tylko mi sprzedawał te bazy i tylko za 30 zł nikomu więcej nie sprzedawał ostatnio wysyłał z jakiś syfow te bazy nexos namedia esthia cortium Ascarial

Pani Kasia

No co, sprzedaje sobie bazy danych bo kupuje je od właścicieli - którzy stwierdzili, że ich serwery nie mają przyszłości.

Znajdź Nas na FaceBook'u! :9_innocent:

lLjKzYz.png

Noo rozumiem cię a skąd tyle właścicieli znać kontakt XD bo trochę dużo by było

Normalnie. W wielu przypadkach właściciel serwera sam wychodzi z inicjatywą sprzedaży bazy danych, ew. daje swoim znajomym do przeszukania. Najczęściej bazy które widzisz to leak z przed kilku tygodni/miesięcy kiedy właściciel bazy opierdoli jak największą liczbe ludzi i stwierdzi że dana baza przestaje mu być potrzebna.

Tępić, tępić i jeszcze raz tępić takie zachowania, rozumiem włam ale nie rozumiem jakim trzeba być ściekiem by za grosze sprzedawać dane które mogą okazać się "wrażliwe" co może spowodować straty poza sferą gier.

Edytowano przez TonyBletek

Noo tak ale trochę trudne znaleźc takiego syfy takie serwery i ich właścicieli i pisać do nich bo te syfy to nie są znane i ciekawe gdzie bedą sie reklamować bo np taka esthia to jakieś gówno

Pani Kasia

Zapoznałeś się z regulaminem zanim zarejestrowałeś się na serwerze z którego baza 'została sprzedana'?

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

Co do sprzedaży baz danych to się wypowiem i dam pewne info. Tak, to właściciele serwerów sprzedają bazy danych z tym że oni nie szukają osób które te bazy od nich kupują tylko te osoby same do nich piszą po jakimś czasie działania serwera czy nie byliby zainteresowani sprzedażą takich baz. Często jeżeli się nie zgodzą to tak czy inaczej te bazy trafiają do osoby która je chciała. I powiem wam że przeciętnie jeden na  50 maili wchodzi z tym hasłem które jest do konta. Dlatego przestrzegam osoby które rejestrują się na metku jakimś, nigdy nie dawajcie tego samego hasła jakie macie  na mailu bo stracicie wszystko co tam macie i w dodatku ktoś wam może wejść na fb i was zniszczyć więc radzę osobiście uważać!

BUMP

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...