Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Zamiast Koni Zwierzęta Takie Jak Na Pl Z Mcncc.com


Farel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Dzisiaj dostałem pozwolenie z forum mcncc.pl że moge skopiować sobie tuta i o to mam czytając po komentarzach na forum to działa.

 

Trzeba pobrać te dwa pliki:

 

1 : http://www.mediafire.com/?myignhmky0z

 

2 : http://www.megaupload.com/?d=UAG0TLX4

po pobraniu,rozpakowujemy, wszystkie pliki dajemy do folderu w klienta do folderu pack

 

Zamiast Koni! Mamy Zwierzęta ! Te!

Skan :

http://www.virustotal.com/pl/analisis/8b57a30188cc3162129add9fc512ad0d3b191c292a9a570f7f1e3656e37a356d-1269448929

 

jak było to skasować.

 

tutaj macie rozpakowane pliki eix i epk

http://www.mediafire.com/?ygioijjo11x

Opublikowano

Masz + ale niemoge tego zrozumiec oco chodzi ze to dziala?? podmnienia mi konie stare? czy moze mozna dzięki temu przywolac takie konie jak na pl

Opublikowano

Dalej tego niełapie mam wrzucone pliki do metin2_priv/pack/ i jak wbijam na jakies serwery to konie są standardowe.

Prosił bym dokładnego tuta za pomoc dam + i 5

Opublikowano

Dalej tego niełapie mam wrzucone pliki do metin2_priv/pack/ i jak wbijam na jakies serwery to konie są standardowe.

Prosił bym dokładnego tuta za pomoc dam + i 5

Więc tak

Jeśli masz ten Plik Nuove Cavalacature to masz tam np lion i różne takie wybierasz 1 z nich np lion(...) I te pliki co tam są wklejasz Metin2>Pack. Patch2 tak samo wklejasz do Metin2>Pack

 

 

 

 

 

 

Pomogłem? daj minus%2520new%2520blk.jpg

25[+]

50[+]

100[+]

150[+]

200[-]

Walnij - nic cie to nie kosztuje mi pomaga :)

Opublikowano

Wedlug mnie to niema nawet podstaw dzialac (mi niedziala oczywiscie) bez dodawania do bazy ? bez podmienia plikow np Lwa na konia czy cos tylko dodawanie? dla mnie sciema poczekam na wypowiedzi innych.

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

Nawet żadnych dowodów. Też tak umiem... rozpakować Metin2 File archiverem pliki patch2 i je spakować oraz wrzucić na jakiś hosting i napisać, ze to są te wierzchowce i one działają ;d

pliki patch2 maja inna kompresje i metin2 z 2008 roku nie odczytuje tego!

Ajc ;/

Opublikowano

Te pliki nie są warte + ....

Już się rozeszło po całym necie i nikt nie pokazał ss.

Jedynie ci z e*pvp ale to był tylko moob i nie wiem jakim cudem się im to udało.

Nie potrzebnie autor to wrzucał - dla niego !

Opublikowano

Tez tak myslalem sam bym zajebal z koreana ale No zajebac to bym jescze umial gorzej z tym zeby potem z tego wierzchowce zrobic u siebie:p

 

Bo Ymir by sie chyba nie czepial

sygnai.png

 

 

Kolejne dzielo by dudsonowa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...