Skocz do zawartości

Spadki formy po krótkiej przerwie

Polecane posty

Witam mam do was pytanie od pewnego czasu mam spadek formy chodzi o to że od pewnego czasu gram tylko w weekendy a w tygodniu wogóle bo będe miał egzamin i zbytnio nie mogę grać nie wiem czy to jest problemem spadku gry tydzień temu grało mi się wyśmienicie a dziś i wczoraj to co przeżyłem to jest zło ci nie mogłem ustrzelić czułem się inny nie czuje się tak jak wcześniej proszę o pomoc jest jakiś sposób żeby nie tracić tak formy ? więcej grać ?

Pani Kasia

Dla mnie CS:GO to specyficzna gra... jeden mecz fragujesz, a drugi zabić w plecy nie możesz. Wiadomo im mniej grasz, tym coraz bardziej będziesz czuł się drewnianie, dlatego najlepiej jak masz takie przerwy to się rozgrzać na DM'ie z 30-40 min. 

185241494535326637230.png

13 godzin temu, N3ST0 napisał:

Za bardzo nie gram dm bo nie lubie to Źle ? czy mi coś to da ?

Pani Kasia

Dnia 17.02.2019 o 20:21, tr3ndinho napisał:

Witam mam do was pytanie od pewnego czasu mam spadek formy chodzi o to że od pewnego czasu gram tylko w weekendy a w tygodniu wogóle bo będe miał egzamin i zbytnio nie mogę grać nie wiem czy to jest problemem spadku gry tydzień temu grało mi się wyśmienicie a dziś i wczoraj to co przeżyłem to jest zło ci nie mogłem ustrzelić czułem się inny nie czuje się tak jak wcześniej proszę o pomoc jest jakiś sposób żeby nie tracić tak formy ? więcej grać ?

Jest to normalne, że po przerwie jak i bez przerwy są wyczuwalne spadki- przykładem są tutaj chociażby profesjonalni gracze bo jak widać ciężko niekiedy utrzymać stały poziom. Może zbyt się denerwujesz? Przez co mniejsze skupienie i grasz mówiąc wprost słabiej? Więcej map do rozgrzewki? 

Dnia 20.02.2019 o 17:12, Exwin22 napisał:

Jest to normalne, że po przerwie jak i bez przerwy są wyczuwalne spadki- przykładem są tutaj chociażby profesjonalni gracze bo jak widać ciężko niekiedy utrzymać stały poziom. Może zbyt się denerwujesz? Przez co mniejsze skupienie i grasz mówiąc wprost słabiej? Więcej map do rozgrzewki? 

wiesz co ja zawsze gram przed graniem jakiegoś mma z godzinke aim mapki więc nie wiem co się dzieje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...