Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Aive zmienił(a) tytuł na Poszukiwana ekipa
Opublikowano

Temat brzydki, napisany na kolanie, brak treści (praktycznie nic tam nie ma, żadnego konkretnego info o tobie i serwerze). A no i patrząc na ostatnie posty tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że odradzam. ;)

Opublikowano
3 minuty temu, Revayerq napisał:

Temat brzydki, napisany na kolanie, brak treści (praktycznie nic tam nie ma, żadnego konkretnego info o tobie i serwerze). A no i patrząc na ostatnie posty tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że odradzam. ;)

 

Dzięki za opinie!

Opublikowano

Zbyt wybuchowa osoba, nerwowa, bez większego respektu do osób z którymi pracuje. Szybko się zniechęca, odpuszcza przez co współpraca może nie przynieść żadnych rezultatów, co za tym idzie stracicie sporo czasu, którego nie odzyskacie, ani nie będzie mieli z tego żadnego profitu. Pomagałem mu w wyszukiwaniu błędów, dawałem sporo pomysłów, sporo tłumaczyłem -dobrowolnie przeznaczyłem ~70zł niby małe, ale zawsze koszty, na jakieś tam utrzymanie chociażby maszyny na której były robione prace, a projekt raczej nie dojdzie do skutku bo "Robiłem to 4 fun, dokończę serwer i sprzedam pliki xd" 

Także póki kolega nie zmieni podejścia, nie widzę sensu współpracy, peace.

Opublikowano
11 godzin temu, _Nastek napisał:

Zbyt wybuchowa osoba, nerwowa, bez większego respektu do osób z którymi pracuje. Szybko się zniechęca, odpuszcza przez co współpraca może nie przynieść żadnych rezultatów, co za tym idzie stracicie sporo czasu, którego nie odzyskacie, ani nie będzie mieli z tego żadnego profitu. Pomagałem mu w wyszukiwaniu błędów, dawałem sporo pomysłów, sporo tłumaczyłem -dobrowolnie przeznaczyłem ~70zł niby małe, ale zawsze koszty, na jakieś tam utrzymanie chociażby maszyny na której były robione prace, a projekt raczej nie dojdzie do skutku bo "Robiłem to 4 fun, dokończę serwer i sprzedam pliki xd" 

Także póki kolega nie zmieni podejścia, nie widzę sensu współpracy, peace.

 

"P.S Nie komentuj burku jeżeli nic nie wnosisz do tematu, a jeżeli Ci się już zdarzy to oflaguj post do usunięcia. Pozdrawiam"

 

Radzę czytać ze zrozumieniem.

 

Taki pies jak Ty nie powinien tu się wypowiadać, idź liż dupe fanie i tam innym pozdro

Opublikowano

Jeszcze nie wystartował a już padł? Weź się za granie w Minecrafta jak tworzeniem serwerów metin2 Ci nie wychodzi.

Prowadzić serwer i ekipę trzeba potrafić i ją szanować. Jak się jest bucem to nie pójdzie zarobić na isie, heh.

Żałosna sprawa że krytykujesz mój serwer, gdzie Twój nawet nie wystartuje.

Nie życzę Ci źle, ale przemyśl swoje zachowanie i podejście, bo jest straszne. Szkoda mi ludzi, którzy chcą z Tobą współpracować oraz tych, którzy zaufają Ci i może kiedyś zagrają na jakimś twoim serwerze.

Bez pozdrowień

Piszę to ja. Właściciel serwera który padnie po starcie.

Ps. Stoję już ponad 1.5msc i mam się dobrze ;)

image.png

Opublikowano
4 minuty temu, WebRadek napisał:

Nie życzę Ci źle, ale przemyśl swoje zachowanie i podejście, bo jest straszne. Szkoda mi ludzi, którzy chcą z Tobą współpracować oraz tych, którzy zaufają Ci i może kiedyś zagrają na jakimś twoim serwerze.

 

Nie wystartuje nigdy z żadnym projektem bo nie potrafi, jego ziomek na TS3 nawet wspominał że z niego beczkę kręcili bo już nie raz chciał coś postawić, a zwyczajnie nie potrafił. Dziwię się, że @kamil2321 mu tyle pomagał xD, a i tak do skutku to nigdy nie dojdzie, nie ma takiej opcji nawet. Czekam na tłumaczenie, że gotowca każdy potrafi postawić, to w jego stylu. Teraz już dosłownie Ci którzy Ci źle życzyli i mówiłeś @Patryś.. że wystartujesz i im pokażesz, że wystartujesz, mają większe pole do pośmiania się z Ciebie teraz, zwłaszcza że od Listopada 2018 to już Twoja 4 próba robienia czegokolwiek. Peace.

Opublikowano
47 minut temu, _Nastek napisał:

Nie wystartuje nigdy z żadnym projektem bo nie potrafi, jego ziomek na TS3 nawet wspominał że z niego beczkę kręcili bo już nie raz chciał coś postawić, a zwyczajnie nie potrafił. Dziwię się, że @kamil2321 mu tyle pomagał xD, a i tak do skutku to nigdy nie dojdzie, nie ma takiej opcji nawet. Czekam na tłumaczenie, że gotowca każdy potrafi postawić, to w jego stylu. Teraz już dosłownie Ci którzy Ci źle życzyli i mówiłeś @Patryś.. że wystartujesz i im pokażesz, że wystartujesz, mają większe pole do pośmiania się z Ciebie teraz, zwłaszcza że od Listopada 2018 to już Twoja 4 próba robienia czegokolwiek. Peace.

 

Dlaczego ma nie wystartować? Co do rozmowy na tsie to był bait, żebym w końcu się wziął za ten serwer XDDD. A że Ty bierzesz wszystko na poważnie to już nie mój problem... A co do pomocy @kamil2321 Nie powinieneś się wgl wypowiadać bo to nie twoja sprawa ;) Pozdrawiam.

Opublikowano
9 godzin temu, Patryś.. napisał:

 

"P.S Nie komentuj burku jeżeli nic nie wnosisz do tematu, a jeżeli Ci się już zdarzy to oflaguj post do usunięcia. Pozdrawiam"

 

Radzę czytać ze zrozumieniem.

 

Taki pies jak Ty nie powinien tu się wypowiadać, idź liż dupe fanie i tam innym pozdro

Cóż... takimi odzywkami to nikogo nie znajdziesz tymbardziej kolegów. 

Nie polecam, nie potrafi przyjąć krytyki i szybko wybucha. Jeżli już zrobisz serwer (może dobry może nie) i tak padnie przez kłótnie w Team'ie :)

 

image.png

Opublikowano

Totalny brak profesjonalizmu ,nie rozumiem po co zakładacie serwer , jeżeli wasze forum wygląda jak z roku 2000. Kolejna sprawa jest taka że dobrze kolega wyżej napisał, jak można się zwracać z taką kulturą osobistą do ludzi , reprezentując główna administracje serwera ? 

 

Jak odpalicie to max na 1-3 dni.

Opublikowano
Przed chwilą, Patytan napisał:

Totalny brak profesjonalizmu ,nie rozumiem po co zakładacie serwer , jeżeli wasze forum wygląda jak z roku 2000. Kolejna sprawa jest taka że dobrze kolega wyżej napisał, jak można się zwracać z taką kulturą osobistą do ludzi , reprezentując główna administracje serwera ? 

 

Jak odpalicie to max na 1-3 dni.

Co do forum to, jak to ma wyglądać? Jeżeli dopiero przedstawiłem projekt grafikowi.... Nie oceniaj mojej strony ani forum bo nie zostało ukończone a linki w temacie nie są po to, aby prezentowały serwer...

Opublikowano

Chodzi mi o sposób w jaki się wypowiadasz. Dwa grafika też razi w oczy którą wykorzystałeś do "Poszukiwania ekipy" moim zdaniem jeżeli coś się robi to z klasą , by godnie reprezentować swój serwer na starcie.

 

Edit: Jeżeli się już zakłada projekt , oraz udostępnia forum- strone główną, to moim zdaniem chyba się ją wykonuje od A do Z by móc ją publikować ?

Opublikowano
31 minut temu, Patryś.. napisał:

 

Dlaczego ma nie wystartować? Co do rozmowy na tsie to był bait, żebym w końcu się wziął za ten serwer XDDD. A że Ty bierzesz wszystko na poważnie to już nie mój problem... A co do pomocy @kamil2321 Nie powinieneś się wgl wypowiadać bo to nie twoja sprawa ;) Pozdrawiam.

Twoje oburzenie na TS3 raczej wskazywało, że się przejąłeś tym że ktoś wspomniał, że już któryś raz zaliczasz faila. Cóż na wszystko masz odpowiesz, ale bynajmniej miło mi się czyta jak próbujesz coś napisać żeby tylko się obronić auu. Mogę się wypowiadać, jak z kimś robisz to dlaczego miałbym tutaj kogoś nicku nie użyć, bo ty tak mówisz :D?

A nie wystartuje z takiego względu, że nikt nie skorzysta raczej ze współpracy bo nie dogada się z Tobą, nawet jakby miał przed oczami tylko możliwość zarobku. A sam za dużo nie potrafisz i wielokrotnie się do tego przyznawałeś. Jeżeli wystartuje to wiadomo nie odniesie zbyt dużego sukcesu, nie jesteś w stanie nikogo opłacić bo nie masz konta polskiego, jedynie korzystasz z konta swojej mamy, która raczej byłaby zła gdyby z konta zniknęły pesos.

Opublikowano

Chłopak nie postawi Antasi dopóki nie znajdzie normalnych ludzi apropo wypowiedzi Nastka widzę że się wysiliłeś że wyłożyłeś 70 zł ja na miejscu Patryka oddał ci te jebane grosze żebyś przestał płakać.Patryk po prostu taki jest trochę go już znam i po prostu jest wybuchowy i piszecie że nie ma szacunku to ludzi z którymi pracuje jak ten człowiek nic tak naprawdę nie mówi na poważnie jakbym się miał zachowywać jak ty Nastek i cała banda gimbusów nie mając życia poza internetem naprawdę bardzo mi was szkoda to jest internet zrozumcie to heh :> 

WebRadek patrząc na ten twój serwer to nie masz się ziomuś czym popisać wystarczy że obejrzę 1 filmik na yt i widać że to czysty metin2 bez żadnego twojego wkładu ta cała Lothia.pl to żaden wyczyn postawić taki serwer więc nie ma czym się chwalić żadne osiągnięcie :D  Patryk chcę stworzyć coś sam od podstaw i zrobić coś oryginalnego nie róbcie złej opinii jeśli go nie znacie :) Jeśli ktoś chcę współpracować z Patrykiem to polecam takie osoby które mają poczucie humoru a nie tak jak ci co komentowali wyżej i oczywiście mają swój mózg a nie wezmą pod uwagę opinie idiotów wyżej :) 

Jak to napisał jakiś kretyn " PEACE " XDD

Opublikowano
5 minut temu, GueTT4 napisał:

Chłopak nie postawi Antasi dopóki nie znajdzie normalnych ludzi apropo wypowiedzi Nastka widzę że się wysiliłeś że wyłożyłeś 70 zł ja na miejscu Patryka oddał ci te jebane grosze żebyś przestał płakać.Patryk po prostu taki jest trochę go już znam i po prostu jest wybuchowy i piszecie że nie ma szacunku to ludzi z którymi pracuje jak ten człowiek nic tak naprawdę nie mówi na poważnie jakbym się miał zachowywać jak ty Nastek i cała banda gimbusów nie mając życia poza internetem naprawdę bardzo mi was szkoda to jest internet zrozumcie to heh :> 

WebRadek patrząc na ten twój serwer to nie masz się ziomuś czym popisać wystarczy że obejrzę 1 filmik na yt i widać że to czysty metin2 bez żadnego twojego wkładu ta cała Lothia.pl to żaden wyczyn postawić taki serwer więc nie ma czym się chwalić żadne osiągnięcie :D  Patryk chcę stworzyć coś sam od podstaw i zrobić coś oryginalnego nie róbcie złej opinii jeśli go nie znacie :) Jeśli ktoś chcę współpracować z Patrykiem to polecam takie osoby które mają poczucie humoru a nie tak jak ci co komentowali wyżej i oczywiście mają swój mózg a nie wezmą pod uwagę opinie idiotów wyżej :) 

Jak to napisał jakiś kretyn " PEACE " XDD

W końcu się znalazł obrońca, dystans trzeba w necie mieć, to fakt, ale już nie bądź taki poważny. Najpierw zbierz trochę informacji czy żaden z nas nie ma życia poza internetem bo rozmawialiśmy aż raz, a nawet nie wiesz jak mamy na imię :D także nie trafiłeś. Nie było Cie przy pracy nad projektem (wyszukiwanie błędów, układanie rozgrywki) więc sorry, ale raczej na nas nie miał nawet jak narzekać, nie uczestniczyłeś w tym więc się nie odzywaj, post w stylu "gówno wiem, ale się odezwę bo kolega". Przypominam, że ulańce głosu nie mają i jak to mówi Patryk "Burki które nic nie wnoszą do tematu" więc się nie odzywaj, peace x2.

Opublikowano
Przed chwilą, _Nastek napisał:

W końcu się znalazł obrońca, dystans trzeba w necie mieć, to fakt, ale już nie bądź taki poważny. Najpierw zbierz trochę informacji czy żaden z nas nie ma życia poza internetem bo rozmawialiśmy aż raz, a nawet nie wiesz jak mamy na imię :D także nie trafiłeś. Nie było Cie przy pracy nad projektem (wyszukiwanie błędów, układanie rozgrywki) więc sorry, ale raczej na nas nie miał nawet jak narzekać, nie uczestniczyłeś w tym więc się nie odzywaj, post w stylu "gówno wiem, ale się odezwę bo kolega". Przypominam, że ulańce głosu nie mają i jak to mówi Patryk "Burki które nic nie wnoszą do tematu" więc się nie odzywaj, peace x2.

Dlaczego mnie nazwałeś " Ulańcem " ? XD

Założe sie że nie bylbys takim cwaniakiem jak tu na forum także szczeniaku nie pozwalaj sobie :D

Pamiętaj że w inernecie nie jestes bezpieczny to tyle zamykam temat chciałem to tylko napisać i nie oczekiwałem nawet na odpowiedz od ciebie :D to dla tych ludzi którzy będą chcieli pomóc stworzyć coś fajnego z Patrykiem

PS:Nie skacz bo sie przeliczysz :D 

Konczę temat :P 

Opublikowano
1 godzinę temu, _Nastek napisał:

Twoje oburzenie na TS3 raczej wskazywało, że się przejąłeś tym że ktoś wspomniał, że już któryś raz zaliczasz faila. Cóż na wszystko masz odpowiesz, ale bynajmniej miło mi się czyta jak próbujesz coś napisać żeby tylko się obronić auu. Mogę się wypowiadać, jak z kimś robisz to dlaczego miałbym tutaj kogoś nicku nie użyć, bo ty tak mówisz :D?

A nie wystartuje z takiego względu, że nikt nie skorzysta raczej ze współpracy bo nie dogada się z Tobą, nawet jakby miał przed oczami tylko możliwość zarobku. A sam za dużo nie potrafisz i wielokrotnie się do tego przyznawałeś. Jeżeli wystartuje to wiadomo nie odniesie zbyt dużego sukcesu, nie jesteś w stanie nikogo opłacić bo nie masz konta polskiego, jedynie korzystasz z konta swojej mamy, która raczej byłaby zła gdyby z konta zniknęły pesos.

 

50 minut temu, _Nastek napisał:

W końcu się znalazł obrońca, dystans trzeba w necie mieć, to fakt, ale już nie bądź taki poważny. Najpierw zbierz trochę informacji czy żaden z nas nie ma życia poza internetem bo rozmawialiśmy aż raz, a nawet nie wiesz jak mamy na imię :D także nie trafiłeś. Nie było Cie przy pracy nad projektem (wyszukiwanie błędów, układanie rozgrywki) więc sorry, ale raczej na nas nie miał nawet jak narzekać, nie uczestniczyłeś w tym więc się nie odzywaj, post w stylu "gówno wiem, ale się odezwę bo kolega". Przypominam, że ulańce głosu nie mają i jak to mówi Patryk "Burki które nic nie wnoszą do tematu" więc się nie odzywaj, peace x2.

 

47 minut temu, GueTT4 napisał:

Dlaczego mnie nazwałeś " Ulańcem " ? XD

Założe sie że nie bylbys takim cwaniakiem jak tu na forum także szczeniaku nie pozwalaj sobie :D

Pamiętaj że w inernecie nie jestes bezpieczny to tyle zamykam temat chciałem to tylko napisać i nie oczekiwałem nawet na odpowiedz od ciebie :D to dla tych ludzi którzy będą chcieli pomóc stworzyć coś fajnego z Patrykiem

PS:Nie skacz bo sie przeliczysz :D 

Konczę temat :P 

 

Panowie bez spin proszę. Temat nie do tego służy. 

@Aive Proszę nie zamykaj tematu, dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...