Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe na własny użytek


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, naszła mnie chęć, żeby sobie po prostu pograć z kolegą na prywatnym serwerze MT2 zrobionym przeze mnie, tak dla frajdy, pobawić się. Lecz, mamy wiele problemów, client Derina się nie odpala mojemu koledze (mi już tak), wiele plików serwerowych nie ma już w Internecie etc. i tak dalej. Nie używamy hamachi, używamy po prostu dedyka z mojego kompa. Czy moglibyście mi pomóc, w znalezieniu odpowiednich plików itp., aby po prostu szybko zrobić sobie serwer do zabawy?

  • Aive zmienił(a) tytuł na Pliki serwerowe na własny użytek
Opublikowano

Zależy jaki chcesz, czy chcesz cos podobnego do globala czyli Terenzo czy wiecej czegos. Jest wiele plików i poradników zeby postawić normalny/podstawowy serwer. Polecam vps za pare groszy ktory utrzyma niewielu graczy. Chociaz nie polecam Paszki, możesz wpisać w youtube jak postawić serwer na VPS/Dedyk na plikach Terenzo, gdzie podaje Ci w opisie wszystkie linki.

Opublikowano

@Sureva nie polecasz paszki why ? Podaj powód A nie tylko hejty człowiek robi pomaga osoba nowym , z tego co patrzyłem u niego na forum wszystko się zgadza praktycznie , pss systemy itd nie są jego on poprostu przetłumaczył instrukcje/quest/system , aczkolwiek dla gry 4fun to lekko by mogli na tym robić wiec wpisz sobie paszka w yt i zobacz :) pozdrawiam oraz czekam na hejty ze go bronię i sam jadę ja jego poradnikach chodź to nie prawda :4_joy:

Moje tematy:

Kliknij mnie !

Liczba postów: [1][5][10][15][20][30][40][50][100][150][200][250][300][350][400][450][500][1000][1500][2000][2500]

Pisząc do mnie,oznacz mnie w poście @FlashTech

Opublikowano
2 godziny temu, FlashTech napisał:

@Sureva nie polecasz paszki why ? Podaj powód A nie tylko hejty człowiek robi pomaga osoba nowym , z tego co patrzyłem u niego na forum wszystko się zgadza praktycznie , pss systemy itd nie są jego on poprostu przetłumaczył instrukcje/quest/system , aczkolwiek dla gry 4fun to lekko by mogli na tym robić wiec wpisz sobie paszka w yt i zobacz :) pozdrawiam oraz czekam na hejty ze go bronię i sam jadę ja jego poradnikach chodź to nie prawda :4_joy:

Jakbyś nie zauwazył sporo ludzi go nie trawi. Tak jak napisałeś u niego na forum. A co do samego Paszki to jest arogancki i myśli, że wszystko potrafi, chodz lecz jego poradnikach to sama porażka i błędy. Każdy ma swoje zdanie nikt Ci nie broni go bronić :P 

Opublikowano
Dnia 11.02.2019 o 14:49, Sureva napisał:

Jakbyś nie zauwazył sporo ludzi go nie trawi. Tak jak napisałeś u niego na forum. A co do samego Paszki to jest arogancki i myśli, że wszystko potrafi, chodz lecz jego poradnikach to sama porażka i błędy. Każdy ma swoje zdanie nikt Ci nie broni go bronić :P 

Ale ja mam wyj3bane czy on jest taki czy owaki , jak tak sądzisz to twoja opinia , moim zdaniem ludzie go nie trawią bo robi coś czego inny nie umieją/chcą nwm co jeszcze ale taka jest moja opinia dla świeżych jak znalazł :D 

Moje tematy:

Kliknij mnie !

Liczba postów: [1][5][10][15][20][30][40][50][100][150][200][250][300][350][400][450][500][1000][1500][2000][2500]

Pisząc do mnie,oznacz mnie w poście @FlashTech

Opublikowano
1 godzinę temu, FlashTech napisał:

Ale ja mam wyj3bane czy on jest taki czy owaki , jak tak sądzisz to twoja opinia , moim zdaniem ludzie go nie trawią bo robi coś czego inny nie umieją/chcą nwm co jeszcze ale taka jest moja opinia dla świeżych jak znalazł :D 

Mi też to wisi, ale mam swoją opinie tak samo jak Ty :P

Opublikowano
Dnia 13.02.2019 o 21:34, Sureva napisał:

Mi też to wisi, ale mam swoją opinie tak samo jak Ty :P

popieram :D pss. JP xD

Moje tematy:

Kliknij mnie !

Liczba postów: [1][5][10][15][20][30][40][50][100][150][200][250][300][350][400][450][500][1000][1500][2000][2500]

Pisząc do mnie,oznacz mnie w poście @FlashTech

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...