Skocz do zawartości

Jaki hosting wybrać do serwera z modami dla kilku znajomych?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 222 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć,

mam krótkie pytanko.

Chcemy ze znajomymi (3-4, max 5 osób) wykupić serwer na 30 dni i pograć wspólnie na paczce modów FTB Revelation (1.12.2 z tego co widzę jest najnowsze).

Problem w tym, że jesteśmy trochę zieloni i załadowaliśmy już 7 złotych na hostingu enderchesta (gdzie nie można wgrywać modów), skąd jest możliwość przeniesienia na hostandplay tych pieniędzy żeby się nie zmarnowały i czy dałoby radę coś na tym ugrać?

Macie może jakieś rady gdzie najwygodniej kupić kameralny serwer, tylko dla lokalnego pykania ze znajomymi z możliwością wrzucenia tej paczki modów dla zielonych?

Dzięki z góry za pomoc.

Pani Kasia

@gosc123123

Wydaje się ok, poza tym że 1 GB ramu na serwer dla 4 osób + paczki modów to chyba o wiele za mało jak na 10 złotych i dla płynnego grania?

Pani Kasia

@Bricars kiedyś kupowałem na tamtym hostingu wiele serwerów, i działały bez zarzutu.

Teraz jednak nie patrzę na ceny i mam serwer dedykowany, więc trudno mi wybierać z tanich hostingów.

Autor tematu Napisano (edytowany)

Dzięki za pomoc, poprzeglądam jeszcze różne hostingi i coś wybiorę :)

Gdyby ktoś jeszcze miał hostingi w miarę proste w obsłudze do podzielenia się to jestem otwarty na propozycje.

Edytowano przez Bricars

Pani Kasia

Jeżeli chodzi o przeniesienie środków na inny hosting to musisz pisać na panel enderchesta lecz wątpię, że się zgodzą.

Co do hostingu, to polecam https://craftserve.pl 

Niestety masz tam wysoką cenę, ale dużo ramu oraz dobry procesor. Owy hosting jest jednym z najstarszym i oceniają go bardzo dobrze.

Jeżeli tamta oferta ci nie odpowiada to polecam lvlup.pro

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 222 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...