Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 123 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

x030aQR.png

Dwa różne królestwa, Shinsoo vs Jinno, nieustanna walka i litry przelanej krwi - to wszystko czeka na Ciebie w krainie Varos!

Zbierz swoją ekipę wiernych przyjaciół i razem stańcie do walki o miano najlepszej gildii, jeżeli jesteś aspołeczny - to dla Ciebie idealne będą turnieje PvP!

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź wszystko poniżej, następnie załóż konto, pobierz naszego klienta i ruszaj na podbój świata!

Oficjalny start serwera: 09.02.2019 r. godzina 18:00

Cała prezentacja znajduje się pod tym linkiem:

https://forum.varos.pl/index.php?/topic/2-przezentacja-varospl/

Niestety mpc nie jest przyjazne i nie pozwala wstawić całego kodu prezentacji od razu, a linki przekopiowane z prezentacji traktuje jako tekst :/

odcUoMF.png

XYuFNWh.png

varos.pl

YaXdN02.png

varos.pl/rejestracja

fXd4IbO.png

facebook.com/varospl

fshYo6W.png

forum.varos.pl

V9wilyG.png

https://forum.varos.pl/index.php?/forum/65-support/

DEeHaAc.png

Diego (Właściciel)

Samael (Właściciel) <- to jestem ja

Raven (Administrator Gry)

Eltus (Mistrz Gry)

Skaira (Administrator Forum)

A tu są screeny weryfikacyjne:

https://imgur.com/a/nrvq7sn

Pani Kasia

Zobaczymy co z tego będzie :D

rmoiyq.png

Z ciekawości wbije i zobaczymy. Mam nadzieję, że po miesiącu nie zwiniecie się z hajsem.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Serwer zaliczył wpadkę

1. Niektóre osoby nie widzą potworów

2.Po wejsciu na dung gra wywala po czym postać jest zbugowana

3. Po zalogowaniu nic się nie dzieje 

Więc jak chciałeś wejść czekaj spokojnie na naprawę lub szukaj czegoś innego 

Zdania co do serwera na razie nie mam bo mam ten pierwszy problem z listy

mqdefault.jpg

5 minut temu, Lukora napisał:

Serwer zaliczył wpadkę

1. Niektóre osoby nie widzą potworów

2.Po wejsciu na dung gra wywala po czym postać jest zbugowana

3. Po zalogowaniu nic się nie dzieje 

Więc jak chciałeś wejść czekaj spokojnie na naprawę lub szukaj czegoś innego 

Zdania co do serwera na razie nie mam bo mam ten pierwszy problem z listy

Dzięki za info niby miałem nie grać.. ale chciałem ;p
Jak z ilością Online?  Bo widzę że jest 500kont załozonych ;p

image.png

13 minut temu, Molirol napisał:

Dzięki za info niby miałem nie grać.. ale chciałem ;p
Jak z ilością Online?  Bo widzę że jest 500kont załozonych ;p

zbytnio nwm ale łatka idzie za 820Mb to jednak świadczy o czymś podobno na becia wszystko śmigało ale lepsze to niż atak hakerski na Imetinie na starcie nowego serwera kilka lat temu

Edytowano przez Lukora

mqdefault.jpg

Pani Kasia

Witajcie .  Gram 13 godzin na serwerze i wypiszę kilka zastrzeżeń :

Jeżeli szukasz serwera easy to nie wchodź ( poco masz zaraz wychodzić )

Teraz wypiszę dlaczego w mojej ocenie nie jest to serwer easy :

- Drop ulepszaczy małży jak i tych na 2 poziom ekwipunku jest zbyt niski tzn 1 ulepek na 3/5 bossów

- Resp bossa około 5 min więc czeka cię ciągłe zmienianie channeli 

- Zbyt niski resp metinów / bossów na mapach tzn zmieniasz channele i nie ma :D ktoś już ubił lecisz sie bujasz ( potrzeba po 5 ulepek na jedno ulepszenie ... )

- Pali i to bardzo przy tak niskim dropie ...

- Co do expienia jest ok ale jak masz vip-a ( konto reflink ) + pd 70% za po i 50% za po 

- Jeżeli myślisz że ubijesz metina w min to nie :D nie masz eq tzn masz drewniane a żeby szybciej bić musisz dropić ulepki itd to wszystko trwa .

- Nie lubisz misji ?? jest ich dużo a biolog to skurw** i pali jak ty blanty ^^ jak na 10 przedmiotów przyjmie 5 to ooooooooo fart .

Wykreślone zostało poprawione :) 

Moja wypowiedź nie ma na celu działać na szkodę serwera ! Są to informacje dla nowych graczy !!

Edytowano przez sebastosMC

rmoiyq.png

Serwer jest beznadziejny.

1. Maksymalny lvl można wbić w początkowym eq, to samo tyczy się dungeona na najwyższy lvl,

2. Lepszy zarobek masz z metinów na 50lvlu i z dropienia biologa niż na 170 z dungów czy bossów/metków

3. Bugi - jest ich dużo, niektóre nie pozwalały ukończyć misji, administracja naprawiając jeden, tworzyła inny i tak w kółko

4. Boty - tutaj nie ma się co dziwić, skoro serwer jest kompletnie niedopracowany to jak mają się jeszcze botami zajmować

Nie polecam nawet pobierać, strata czasu.

Polecam, gram od startu, bez wydawania kasy ot dla typowego odmóżdżenia. Ludzi jest wystarczająco wiele (jak dla mnie :)), expi się bardzo szybko, gra się przyjemnie. Nie jest to Easy, jak zostało wspomniane wyżej, niemniej to, że nie jest za łatwo mnie osobiście przyciągnęło na dłużej.

Bronie i Zbrojka do expa tj. 75 jest łatwa do zdobycia, także polecam wszelkim osobom, które nastawiają się na powolny grind i wyciąganie funu z tej gry.

Pozdrawiam :).

Dzionek może zmienić wiele, tym samym zmieniam swoją ocenę na neutralną w kierunku ku odradzam. Tylko jeden z administratorów stara się coś zrobić z tym serverkiem, zamiast naprawiać, wprowdzają nowe niepotrzebne rzeczy, które i tak nie trafiają do wszystkich osób(mowa tutaj o legendach, które są zdominowane przez gildie i nie ma szans ich zrobić, ich dmg. jest śmiesznie mały, w stosunku do ogromnego loota który z siebie dropią). Jeżeli legendy, to można by urozmaicić je w różnoraki sposó, a najlepiej dodać je na mapce non-pvp bo czemu by nie :). Em drop ssie, jeżeli idzie o wyższe levele. Lepiej się opłaca dropić na niższych niż na wyższych co całkowicie zaburza mój światopogląd związany z grą w metka. Jak już napisałem na forum, chętnie wbiję na remake, który zapewne niedługo wystartuje ^^, oczywiście zalecam zrewidowanie składu ale to tylko moja propozycja. 

Edytowano przez Swatovsky
Zmiana oceny

Pani Kasia

Polecam. Gram od start na tym servie nie ma nudy duzo dungow map bosow rozbudowane eq jest co robic exp leci szybko graczy przybywa z dnia na dzien co widac po komunikacie na chacie ogolnym

Edytowano przez CalvinKleiin

Nie polecam, do easy mu daleko i to bardzo  daleko.

Wszystkiego od choroby.

A dungeony robi się minimum 10 minut 1X  :)

Edytowano przez Essentiale

Nie polecam serwer nie jest easy jak już pisali wyżej no i wystawione sklepy z przedmiotami znikają bezpowrotnie 

Nie polecam serwera wiele błedów to nie wyglada na easy tylko na totalne dno ;)

A ja polecam, ciągle pracują nad serwerem a gra się na prawdę przyjemnie :)

Co do negatywnych opinii to nie jest tak źle  administracja ciągle coś poprawia moja poprzednia wypowiedź jest już nieaktualna drop został zwiększony jutro poprawią respy bossów więc zrobienie eq będzie łatwe :)  Zachęcam do gry ^^ Macie jakieś pytania to piszcie : sebastos - będę w grze to odpiszę ^^ Zapraszam .

rmoiyq.png

Sam w sobie nawet ciekawy, poza tym iż jest to kolejny "Easy" gdzie wystarczy jedynie wbić 1k dungów + zarwać kilka nocek pod rząd i coś tam zdobędziemy.

Godzina 17:30 czwartek,
6 osób m1ch1 jinno
14 osób m1ch1 red
Wydaje się, że tłok dzięki sklepom offline które działają prawidłowo - naprawdę, sporo osób zgłaszało problemy, ale ani razu nie miałem jakiś bugów z nimi związanych.
Handel nie kwitnie, lecz upada.. Większość sklepów to już prawie puste (brak limitu czasowego na sklep) pola, bądź wypełnione śmieciami z pierwszego dungeonu. Czasem mi się sklep potrafił po prostu zamknąć bez powodu, ale przedmioty po chwili dało się odebrać - także.. " Działa "

O balansie się mało wypowiem, bo zaraz będzie "wbij max i testuj" - nie nie.. 120lvl + eq na 85 (pierwszy set po tym 55/54) + magia gdzie się da i okazuje się że max wp/bm/healer itd.. się dziwią. Mało przemyślane wszystko, cały czas ktoś spamuje iż body bije więcej niż mental lub tym podobne.. Naprawdę 91% magii na poziomie 85 to śmiech (wystarczy mieć szczęście do szarf, a w stalce wchodzi magia.. Także reszte sami wiecie).
Bonusy 6/7 dające mało, lub nic (rzecz jasna nie wszystkie!). Kolega ma healera 175 na prawie pełnym EQ.. Okazało się iż pełny IS robił różnice może 4k na skillu (z IS // bez IS), więc sens kupowania dość mierny (nie sprawdzałem kolegi eq dokładnie, nie tylko on jeden miał problemy).

Chory biolog.. No kurde.. Słaby drop itemów biologa - okej, jestem za.. Ale jeśli ja mam dropić biologa z metków / bossów mapy 75, gdzie trzeba oddać przykładowo 40 szt. Symboli, a żeby ukończyć misję trzeba wydropić mooooże 70-80 (pali jak cholera), a na drop nie ma 100% to jest coś nie tak.. (nie brzmi to tak źle, gdy się czyta.. ale momentami na drop nie wiem czy jest 40% chociaż)
Początkowe ulepy z mapy 75, większość misji zahacza o mapę 75, nawet misje dodatkowe są na mapie 75 + fabularne na 75 i teraz uwaga... Respy są kiepskie. Ponoć zmienili, poprawili respy.. Gdzie? Nie stwierdziłem. Są to rzecz jasna misje NIE "zniszcz 10 metinów blabla" tylko "zniszcz 35 ..." co trochu komplikuje sprawę.

Administracja ma bardzo słaby kontakt z graczami, można pochwalić nielicznych co prawda (mówię ogólnie, nie chcę robić dramaturgii), ale liczne pytania o balans / reklamę / zmiany / wypominanie bugów na forum pozostają bez odzewu bądź są traktowane po macoszemu.

Bugów graficznych, czy też różnych wejść w tekstury itd nie  wypominam - to akurat nie przeszkadza w grze i nie utrudnia jej w sposób jakiś straszny.

Na chacie serwera momentami panuje chaos, między innymi przez brak cenzury. Są zaproszenia na inne serwery, sprzedaże / wymiany.

Regulamin mówi, iż administracja nie musi posiadać dowodu (śmiszne), poza tym.. Regulamin skopiowany ot tak sobie, nawet nie zrobione cokolwiek samemu, regulamin jak kotlet (ale luz, na to akurat nikt nie zwraca nawet uwagi).

Dungi są słabo opłacalne, jak już ktoś wyżej napisał - lepszy zarobek jest na dropieniu biologa ( choćby i konarów (które btw. dropią z zarażonych na sohan)). Moim zdaniem powinny być ciekawsze / lepsze dungi, a nie "aby tylko misje zrobić i trutkę wydropić" - reszta dropi na mapach exp.. no nie tędy droga moim zdaniem.

BARDZO słabo są banowane boty czy też wszelkie oznaki innych mh/wh itd.. Szczerze, kilka dni temu dropiły szkaty blasku - ciężko było znaleźć wolny spot w m1 aby expić, same boty... Pomijam fakt iż serwer nie ma jeszcze 2 tygodni (w momencie pisania tego komentarza nie miał), a był włączony event walentynkowy + właśnie w/w blaski które rozwaliły handlowanie radami / egzo itd.. ludzie wyrzucali max stacki 255, gdzie dropi to dość " kiepsko ".. A właśnie, stacki.. No kto wymyślił stack 255 na serwerze easy to chciałbym pogratulować, tak samo jak mega drop yang (yang może nie.. ale sztabek dropi sporo z bossów), a limit na handlu jest dość śmieszny. Wracając do ilości eventów, były jeszcze 2/3 eventy rybackie (możliwe szkaty rybaka do wyłowienia z których można było zdobyć SM czy tam 6/7 oraz pd/rady/egzo itd).. Sami przyznajcie że serwer, który nie ma 2 tygodni, ale spamuje eventami.. No dziwne.

Godzina 18:24
22 osoby m1ch1 jinno
20 osób m1ch1 red
Liczone razem ze zmieniarkami / postaciami o nicku "handlujemy" czy tam inne "sklepikasz"...

W tym tygodniu miał być update, jest czwartek - gracze dopytują regularnie o jakiekolwiek informacje.. Rzecz jasna brak.

Raz zalogujemy - widać jakie mamy ch
Drugi raz zalogujemy (bądź zmieniamy ch) - nie widać (być może tylko ja tak mam, nie wiem.. gram na czystym cliencie aktualizowanym, rzecz jasna mówię o napisie ch+nazwa serwera pod mapką).

Nie miałem na celu nikogo urazić, raczej starałem się opisać obiektywnie zanim padnie "warto wbijac?".

edit: 
Dodano post o aktualizacji
https://forum.varos.pl/index.php?/topic/336-aktualizacja/
Zobaczę - ocenię :)

Edytowano przez Maliniak4554

Dla wszystkich osób,  którzy maja zamiar pobrać ten serwer to odrazu mówie:

TO NIE JEST SERWER EASY

- Odawanie Biologa jest tragiczne ( PALI JAK SKURWY**N )

- Drop pereł do dalszego ulepszania eq na niższych level'ach jest beznadziejny ( a podstawowe eq sie samo nie ulepszy )

- Kijowe Dungi 

Biolog został poprawiony wystarczy dropnąć określoną ilość i przyjmuje wszystkie :)

Max poziom 225 :) nowe eq dung itd.

Co do pereł dropimy na mapie 150 po 15 małży z metina leci do 150poz idzie grać w eq drewnianym ^^ 

Zapraszam :)

Jeżeli ktoś chce jakieś info w grze pisać : sebastos --- nick na serwerze :) odpiszę z przyjemnością :)

Edytowano przez sebastosMC

rmoiyq.png

od niedzieli czekać na pomoc od administracji to jest kurwa kpina>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Grałem, przestałem... serwer upada... Ciągłe prośby na forum o zainwestowanie w reklame - nic, prośby o teamspeaka - nic, prośby o jakieś aktualizacje... no nie powiem, niektóre prośby zostały spełnione, ale niektóre tylko zaakceptowane ale nie wdrożone w życie.

Jak czytam te wpisy to czasem się zastanawiam czy wy jesteście w życiu zadowoleni z czegokolwiek. Serwerek bardzo fajny w miarę łatwo zrobić eq na początku a w miarę rozgrywki oczywiście nie jest już tak łatwo. Więc dla mnie fajnie wyrównany bo zakres zadań i trudności wzrasta z upływem gry.  Fakt ludzi troszkę mało ale cały czas przybywa, ale to też wina niestety samych  jęczy-pałków, którzy tylko potrafią wciąż  jęczeć. Aby zobaczyć jaki jest serwer po prostu trzeba na nim troszkę pograć. Wchodząc tutaj tez myślałem, że dosłownie na 1 może 2 dni, a jednak jestem i nadal gram. Sporo evencików, metinów, bosów coś dla ludków którzy lubią sobie posiedzieć w grze a nie tylko liczyć na okazje. Pozdrawiam i zapraszam.

Nie warto wbijac ! Nachapalij sie kasy i zamykaja serwer !

Edytowano przez Aive

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 123 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...