Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 217 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam Oplaca sie zrobic serwer aternosa?

Czy inny hosting wybrac?

Za pomoc dziekuje.

TD1fh8Y.png

Pani Kasia

Witam.

Jeżeli myśli Pan o serwerze do grania z kolegami to do tego Aternos jest nawet dobrym wyjściem, aby nie tracić pieniędzy. Wadami  tego hostingu są serwery, które  <po chwili> się wyłączają jeśli nikogo na nim nie ma, oraz czasami długie kolejki. Natomiast jeśli myśli Pan o serwerze publicznym np. dla 100 graczy to nie polecam Aternosa. Tylko, że teraz musi Pan stracić trochę pieniędzy, aby ten serwer kupić. Nie wiem czy chciał Pan serwer z kolegami czy publiczny dlatego starałem się jakoś opisać te dwie sytuacje. Mam nadzieję, że pomogłem :). Sprawdzone hostingi: Crafthost.pl (Gdy miałem, na tam serwer niektóre pluginy nie działały), enderchest.pl (teraz trochę "schodzi  na psy" brakuje serwerów itp., ale jeśli będą bardzo polecam), lub hosting pukawka.pl teraz mam na nim swój serwer z modami i bardzo mi się podoba. Pozdrawiam!

Dziekuje napewno skorzystam z innego hostingu.

Temat do zamknięcia

TD1fh8Y.png

Pani Kasia

Serwer prywatny - tak
Serwer publiczny - nie

5110639027.png
Lepiej niż na kablu, tylko szkoda że tylko 15GB z pełną prędkością :(

Zamykam na prośbę autora. 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 217 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...