Skocz do zawartości

FIFA 17 - tylko jeden piłkarz zawsze zostaje zawodnikiem meczu

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 223 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć wszystkim.

Przejrzałem większość wątków i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje problemy dotyczące Fifa17.

Mianowicie chodzi mi o to, że podczas meczów nie ma wyników z innych meczów w czasie przerwy w meczu i po zakończeniu meczu. Ciągle jeden zawodnik z mojej drużyny zostaje piłkarzem meczu ( Prawy Obrońca ) i stadiony nie mają oryginalnych nazw, są tylko np: Bristol Stadium, London Stadium itp.

Jest wstanie ktoś mi pomóc jak to naprawić?

Pani Kasia

W tytule napisałeś, że FIFA 16, a w samym temacie stwierdziłeś, że problem masz z 17-tką. Informacja nt. tego, jaka to część mi się przyda. 

A co do samego błędu - posiadasz oryginalną wersję gry, czy pirat? Jeśli to pierwsze, to czy problem pojawia się od początku i czy robiłeś spójność plików?

"Myślałem, że nauczę się jak żyć, a nauczyłem się jak umierać"

Przepraszam za błąd, chodzi o Fifa 17. 

Fifa jest oryginalna, problem pojawia się od początku i nie robiłem spójności plików. Nawet nie wiem jak się to robi ;|

Pani Kasia

Nie obiecuję, że pomoże, ale spróbuj na początek taką spójność przeprowadzić. Przejdź do Origin -> Biblioteka gier -> PPM na grę -> Napraw grę (chyba, nie jestem pewien, ale coś w tym stylu :P)

"Myślałem, że nauczę się jak żyć, a nauczyłem się jak umierać"

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 223 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...