Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadki FPS, myszka zaczyna pływać


golus123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ze spadkiem fpsów mam po 350-500 fps nagle spadek do 144 fps i tak stoi myszka mi w tedy pływa straszne opóźnienie w grze v sync mam na off i w konsoli mi sie czcionka zmieniła strasznie nei wyraźnie widać nie wiem co się stało daje ss w załączniku

cs go problem.png

dobra naprawilem problem konsoli wpisalem -language english do parametrow startowych i all działa ale co z tym spadkiem fps ma ktoś jakis pomysł??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

i7700k 

1070 ti

16 gb 3200mhz

ssd samsung 970 pro 512gb

zasilacz 600 w

chlodzenie dark rock pro 3

monitor 144hz

 

w stresie procek 70 stopnie karta 58 ustawienia w cs all na low

 

 

tu masz filmik jak to wygląda podczas tego spadku myszka mi strasznie pływa i nie da się grać

 

 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wyłącz w panelu sterowania NVIDIA na profilu csgo vsync oraz ustaw częstotliwość odświeżania na najwyższą dostępną. Xbox DVR wyłączony i inne dziwne nakładki np. NVIDII?

Kolejna sprawa to zaznaczenie opcji  wyłącz optymalizacje pełnoekranowe w właściwościach csgo.exe w zakładce zgodność, jednakże jest to zależne od sprzętu, bo na niektórych konfiguracjach pojawiają się artefakty w smoke'ach, jeśli się nie naprawi to odznacz to spowrotem. W opcjach uruchomienia mam nadzieję, że nie masz żadnego -high czy -threads. Upewnij się też, że nie masz włączonych żadnego oszczędzania energii.

Jeśli twój monitor obsługuje FreeSync i masz włączony G-Sync Compatible to go wyłącz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...