Skocz do zawartości

Spadki FPS, myszka zaczyna pływać

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 217 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam mam problem ze spadkiem fpsów mam po 350-500 fps nagle spadek do 144 fps i tak stoi myszka mi w tedy pływa straszne opóźnienie w grze v sync mam na off i w konsoli mi sie czcionka zmieniła strasznie nei wyraźnie widać nie wiem co się stało daje ss w załączniku

cs go problem.png

dobra naprawilem problem konsoli wpisalem -language english do parametrow startowych i all działa ale co z tym spadkiem fps ma ktoś jakis pomysł??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Zaaktualizuj sterowniki, przeskanuj komputer np. ADWcleaner

Pomogłem? Daj +

komp ledwo po formacie włożyłem nowy dysk na starym było to samo nic nie pomogło stery najnowsze do wszystkiego

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Specyfikacja jaka? I temperatury w stressie jakie na CPU i GPU?

Autor tematu Napisano (edytowany)

i7700k 

1070 ti

16 gb 3200mhz

ssd samsung 970 pro 512gb

zasilacz 600 w

chlodzenie dark rock pro 3

monitor 144hz

w stresie procek 70 stopnie karta 58 ustawienia w cs all na low

tu masz filmik jak to wygląda podczas tego spadku myszka mi strasznie pływa i nie da się grać

Edytowano przez golus123

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Wyłącz w panelu sterowania NVIDIA na profilu csgo vsync oraz ustaw częstotliwość odświeżania na najwyższą dostępną. Xbox DVR wyłączony i inne dziwne nakładki np. NVIDII?

Kolejna sprawa to zaznaczenie opcji  wyłącz optymalizacje pełnoekranowe w właściwościach csgo.exe w zakładce zgodność, jednakże jest to zależne od sprzętu, bo na niektórych konfiguracjach pojawiają się artefakty w smoke'ach, jeśli się nie naprawi to odznacz to spowrotem. W opcjach uruchomienia mam nadzieję, że nie masz żadnego -high czy -threads. Upewnij się też, że nie masz włączonych żadnego oszczędzania energii.

Jeśli twój monitor obsługuje FreeSync i masz włączony G-Sync Compatible to go wyłącz.

Pani Kasia

wyłącz optymalizacje pełnoekranowe w właściwościach csgo.exe w zakładce zgodność. to pomogło dzięki ;D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 217 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...