Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 224 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

witam :)

jako że jestem nowy na forum przyznam że miło mi was wszystkich poznać :)

piszę w sprawie mojego nowego "smartfona" kupionego jeszcze dzisiaj (06.01.2019). producent: myphone, model: pocket 18x9

nie długo po zakupie zrobiłem wszystkie oczywiste żeczy jakie robi się z nowym smartphonem tj:

1. włożyłem kartę sim, microSD i baterię

2. zalogowałem się w google (jak to z telefonami na androidzie zazwyczaj trzeba)

3.walczyłem przez chwilę o kontakty z karty sim (puźniej magicznie się pojawiły)

4. zainstalowałem messenger'a i jakąś aplikację do muzyki (pierwsza z brzegu w sklepie google)

5. cieszyłem się zakupem...

... do momętu kiedy zaczął się sam wyłączać. pomyślałem że może to jednorazowy wybryk ale nie, sprzęt sam się wyłącza nawet wtedy kiedy ODBIERAM TELEFON !

słyszałem o rużnych żeczach, o tym że aparat może być do bani czy o tym że szybko się grzeje ale coś takiego pierwszy raz widzę.

jak by ktoś chciał dokładne info odnośnie użądzenia tutaj podaję link:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjXx-Tv_qfgAhVEFCwKHSf-CxEQFjAAegQIBRAC&url=https%3A%2F%2Fwww.mgsm.pl%2Fpl%2Fkatalog%2Fmyphone%2Fpocket18x9%2FmyPhone-Pocket-18x9.html&usg=AOvVaw2vkyQX_IS8cAOwXF_-G3Hg

z góry dziękuję za pomoc :)

Pani Kasia

Oddaj/wymień i po problemie, nikt nie będzie zgadywał problemów w nowym telefonie skoro prościej go zwrócić niż kombinować. 

Albo jakaś aplikacja, albo się przegrzewa, albo system ma jakiś błąd, albo brak aktualizacji... zresztą według mnie kupiłeś cegłę dla niezbyt wymagających użytkowników. 1 Gb RAM też może być przyczyną problemów zwłaszcza jeśli działają na raz  FB, Messenger i usługi Google w tle. 

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Autor tematu Napisano (edytowany)

disiaj będę go zwracał, sma ekran jest tak felerny że mam już rysę na nim od samego noszenia go w kieszeni, a kupiłem go tylko dlatego że musiałem mieć nowy telefon natychmiast (stary umarł) a ten wśród obsługujących messengera był najtańszy . 

dziękuję :)

Edytowano przez CheretiC

Pani Kasia

Kup czy wymień na telefon co ma minimum 2 Gb RAM albo więcej, 1 Gb to ledwo starcza na nowsze wersje programów i trzeba wyłączać programy działające w tle. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

byłem już w sklepie i wymienili mi go na nowy. na razie działa normalnie, jeśli będzie znowu się restartował to po prostu zwrócę go do sklepu i zażądam zwrotu pieniędzy, dodam stówkę i kupię jakiś lepszy (tak btw. on i tak jest zastępczy, w sezonie kupię lepszy). dziękuję za pomoc i myślę że temat można zamknąć.

jeszcze raz dziękuję.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 224 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...