Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wrzucanie ots na serwer hostujący - co robię źle?


Tecrtr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę wrzucić swój ots na serwer na serwer cal.24.pl
Ale nie wiem dobrze myślę, jak to zrobić, więc robię to tak:

1. tworzę konto ftp z nazwą użytkownika "root"

 

obrazek 1

 

2.  Nie wiem gdzie mam wrzucać te pliki.
Domyślnie:
Serwer w ktorym jest silnik ots na root
www (strona internetowa) of public.html

 

obrazek 2

 

3. To głowny folder serwera

 

obrazek 3

 

4. Konfiguracja config.lua z folderu ots z silnikiem
- MySQL
mysqlHost = "Nazwa serwera czyli nick.cal24.pl"
mysqlUser = "nick z cal24.pl"
mysqlPass = "serwera hasło"
mysqlDatabase = "nazwa bazy danych, które utworzyłem w myphpadmin"
mysqlPort = 3306
mysqlSock = ""
passwordType = "sha1
 

 

obrazek 4

 

5.Importowałem plik Database.sql do bazy danych w myphpadmin


obrazek 5

 

 

6. ip hosta, or cal24.pl ??

 

obrazek 6

 

Czy w dobrym kierunku idę?
Czego zapomniałem?

1- Home.png

2 - gdzie co wrzucać.png

pliki serwer 3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

  • Aive zmienił(a) tytuł na Wrzucanie ots na serwer hostujący - co robię źle?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...