Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 231 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemanko 

Tak jak w temacie poszukuje ludzi do stworzenia nowego serwera metin2 od A DO Z ( Jestem Inwestorem)

Znacie ludzi którzy zajmują tworzeniem serwerów ? i w jaki sposób można się z nimi skontaktować? :) 

Pani Kasia

Coś wiecej? Co masz na myśli w postaci inwestor.

Na obecny czas szukam sponsora pod projekt Internacional , gotowy w 85% 

Daj link do postu 

Generalnie szukam ludzi do stworzenia serwera Metin2 od podstaw od forum do plików serwerowych itd :) 

Miałem kiedyś swój lecz nie za bardzo mi wyszedł ponieważ robiłem wszystko sam od początku :) 

Pani Kasia

Nie chcesz nie musisz :P 

Każdy miał swoje początki ;) to było z 4 lata temu więc odpuść sobie komentarze :P 

Szukam czegoś co można stworzyć i będzie dawało dochody więc jeśli będziesz skłonny podać mi ten swój projekt napisz na priv albo podaj link tutaj proste :) 

Myślę ze współpraca z toba skończyła by się na wycieku plików i tyle z serwera , a tak wgl co taka osoba jak ty może zaproponować vps ?, żaden szanujący się technik i team nie podejmie współpracy z osoba z takim postem.

Pani Kasia

Zapraszam na pv lub GG: 67491785. Chociaż nie wiem, czy możesz coś zaoferowac, bo z takim postem, to daleko nie zajedziesz....

Edytowano przez Marchev

Jeżeli szukasz osób do współpracy, to odpowiednim miejscem jest dział Metin2 - Współpraca, natomiast proszę, abyś przed utworzeniem tematu zapoznał się z jego regulaminem lokalnym. Kosz.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 231 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...