Skocz do zawartości

Poszukiwany Sponsor

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 227 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam!

 

Prowadzimy aktualnie "projekt" związany z CS:GO. Posiadamy na ten moment jeden serwer, drugi w budowie (planowany start w przyszłym tygodniu), i chcemy jak najbardziej rozwinąć ten projekt. Aktualnie otwarty serwer oparty jest na trybie Surf + RPG. Jest on jednak rozbudowany o dwa dodatkowe "tryby" - FFA + DM, co pozwala nowym użytkownikom łatwiej "wejść" do gry, nawet jeśli starsi gracze mają już większe poziomy. Chcę też podkreślić, że jest to jedyny tego typu serwer w polsce. Posiadamy wiele unikalnych pluginów, pisanych własnoręcznie przeze mnie. Ponadto, posiadamy duże doświadczenie jeśli chodzi o serwery CS:GO. Byliśmy administratorami na wielu serwerach, i interesujemy się tym tematem już od dość dawna.

 

Naszym problemem są jednak fundusze, których nam brakuje (a przynajmniej na tyle, aby rozwijać sieć, a nie trzymać ją w miejscu). Opłacamy dwa serwery CS:GO (posiadamy współpracę z pukawką), Sklep CS:GO (sklepcs), oraz posiadamy współpracę z hostingiem, na którym stoi forum. Poszukujemy osoby, która byłaby chętna zainwestować w sieć. Oczekujemy "jedynie" finansów, cały projekt chętnie poprowadzimy sami, natomiast wszelkie zyski z sieci (VIPy, donate'y, etd) oddamy inwestorowi. Aktualnie sieć nie zarabia "kokosów", co jest wręcz oczywiste - posiadamy raptem jeden serwer. Zarabia on jednak na tyle, żeby ten serwer opłacić na kolejny miesiąc. Chcemy doprowadzić tą "sieć", by osiągnęła coś więcej niż jeden serwer.

 

Aktualne koszta które musimy pokryć to licencja IPB (najlepiej self-hosted - kwota $200), oraz styl na forum (160 zł). Nie są to małe pieniądze - zdajemy sobie z tego sprawę. Liczymy jednak na to, że znajdą się osoby, które będą chętne pomóc. Jeśli znajdzie sie jeden osobnik, który będzie chętny zainwestować w sieć, gwarantujemy pełny dostęp, wszędzie (ranga właściciel na forum i serwerach, dostęp do serwerów na pukawce, dostęp do wszelkich plików, etc.). W przypadku większej ilości osób - będzie to w pełni zależne od tej liczby, oraz od tego ile są oni w stanie zainwestować.

 

Liczy się dla nas każde "zgłoszenie"!

Więcej informacji chętnie udzielę w wiadomości prywatnej.

 

Pozdrawiam,

GryTrean

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Pani Kasia

Tak jak w temacie - aktualnie forum, które prowadziliśmy jest zamknięte (szczerze mówiąc - ruch tam i tak nie był duży). Jednym z pierwszych celów, na które chcielibyśmy pieniądze od ewentualnego inwestora, to forum od Invision Community, a zaraz po tym porządny, płatny styl.

 

W wiadomości prywatnej wysyłam jednak link do gametrackera serwera, który pokaże ruch na serwerze z ostatnich tygodni.

 

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu

Przypominam tylko, że to nie jest dział do szukania pomocy przy forach, a przy serwerach. Temat zamykam i przenoszę do kosza


"Myślałem, że nauczę się jak żyć, a nauczyłem się jak umierać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 227 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
Okienko zamknie się za 5 sekund...