Skocz do zawartości

Karta graficzna do gier

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 223 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Sześć

Jaka teraz jest najtańsza karta do grania w FHD na ultra ustawieniach?

Pani Kasia

Pani Kasia

2 godziny temu, Krzysztofnowak napisał:

Ale jakie gry :P o Rx590 cena spadła :D z kodem "przytul" jeszcze - 30 zł :) 

Obecnie mam GTX 1060 6 GB.Teraz wychodzą nowe gry typu The Division 2,Anthem itp i to w nie będę celował.Nie jestem pewien czy mój gtx to uciągnie na wysokich,a chciałbym pocieszyć oko.

A jaki masz w ogóle budżet na kartę? Ten rx jakos dużo wydajniejszy nie jest od twojego gtx 1060. Ogólnie to obie te karty powinny dać sobie radę z fhd na detalach wysokich/ultra. 

Edytowano przez Kaori.

32 minuty temu, Kaori. napisał:

A jaki masz w ogóle budżet na kartę? Ten rx jakos dużo wydajniejszy nie jest od twojego gtx 1060. Ogólnie to obie te karty powinny dać sobie radę z fhd na detalach wysokich/ultra. 

Też nie wiem czy mój 8400 nie będzie wąskim gardłem na ultra/wysokie dla FHD.Chciałem wydać max 3000 zł

Pani Kasia

W tym budżecie możesz kupić nvidia msi geforce rtx 2070 ventus 8gb za 2399zł który jest bardziej pod 1440p. Lub tańsza karta która spokojnie poradzi sobie z fhd nvidia msi geforce rtx 2060 ventus oc 6gb 1679zł. Nic mocniejszego od rtx 2070 pod ten procesor nie ma sensu brać.

Edytowano przez Kaori.

Okej czaje.Czyli 2070+ inny procek to juz 4k gaming?

4 minuty temu, Swifty napisał:

Okej czaje.Czyli 2070+ inny procek to juz 4k gaming?

Czym wyższa rozdzielczość tym procesor jest mniej ważny, twój procek pociągnął by takiego rtxa 2080 w 4k tylko to nie będzie miało sensu. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie łączył procka za +-900zł z karta za ponad 3k.

19 minut temu, Kaori. napisał:

Czym wyższa rozdzielczość tym procesor jest mniej ważny, twój procek pociągnął by takiego rtxa 2080 w 4k tylko to nie będzie miało sensu. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie łączył procka za +-900zł z karta za ponad 3k.

To może odłożę na procka też? Tylko co mógłbym kupić? Moja płyta główna to Asrcok Z370 pro 4.

Pani Kasia

Pod ta płytę mógł byś kupić i7 8700 tylko radzę poczekać aż stanieje do około 1450zł. Aktualne ceny są zawyżone.

Edytowano przez Kaori.

Okej,także poczekam.Dzięki :) 

8400 wąskim gardłem nie :p rtx2060 spoko będzie z nim grać :) Gigabyte GeForce RTX 2060 GAMING OC 6GB https://www.x-kom.pl/p/471692-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-2060-gaming-oc-6gb-gddr6.html ten jest z 3 wentylatorami + z kodem przytul 30 zł mniej

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

1 godzinę temu, Krzysztofnowak napisał:

8400 wąskim gardłem nie :p rtx2060 spoko będzie z nim grać :) Gigabyte GeForce RTX 2060 GAMING OC 6GB https://www.x-kom.pl/p/471692-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-2060-gaming-oc-6gb-gddr6.html ten jest z 3 wentylatorami + z kodem przytul 30 zł mniej

3 wentylatory nie zawsze oznaczają że karta będzie lepiej chłodzona/cichsza. Patrząc na budowę obu kart jestem pewny że MSI GeForce RTX 2060 VENTUS będzie lepszym wyborem jeśli chodzi o kulturę pracy. 

@Krzysztofnowak Wiem że piszesz tylko po to aby nabić posta, nie rozumiem tylko po co polecasz gorszą i droższą kartę. 

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 223 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...