Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 19 - niewłaściwa płynność gry


Ni0sz3K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od jakiegoś czasu mam problem z fifą na PC a mianowicie podczas gry nawet przed chwilą gra zwalnia, piłkarze poruszają się jakieś 2 razy wolniej niż zwykle i nagle przyśpiesza do momentu gdzie powinna w normalnych warunkach toczyć się rozgrywka co oczywiście nie umożliwia grę, bo wydaję mi się, że przeciwnik tego nie doświadcza i zawsze podczas tych problemów konstruuje akcję normalnie. Na dole ekranu kręci się to kółko w przypadkach lagów, ale to nie są zwykłe lagi jak wcześniej już opisałem. Grałem ostatnio mecze w squad battles i z 5-6 i nie pamiętam aby taka sytuacja miała miejsce a w grze online dzieje się to systematycznie, oczywiście są momenty gdzie gra chodzi płynnie, ale mecz, który grałem przed chwilą to było apogeum i nie da się tak grać. Testowałem przed chwilą grę w SB i lagów nie ma, gra chodzi bardzo płynnie, wejdę do UT to co wyżej.

  • Milian zmienił(a) tytuł na FIFA - niewłaściwa płynność gry
Opublikowano
Dnia 29.01.2019 o 15:14, Adder. napisał:

Pomocna byłaby tutaj informacja jaka to jest FIFA. 

oczywiście 19

Opublikowano

Może się wydawać, że to nie jest wina sprzętu, skoro problemu mnie ma w SB. Mimo wszystko prosiłbym Cię o podanie specyfikacji systemowych.

Ponadto spróbuj rozegrać np. szybki mecz poza UT i daj znać czy było tak samo.

Możliwe, że winą jest mimo wszystko sprzęt, bo Online może być np. minimalnie bardziej wymagające. Nie wykluczałbym problemu z Internetem, wyniki z speedtestu też byś mógł podać.

A problemu mogłeś nie mieć, ponieważ mógł się pojawić przez aktualizacje. Spróbuj też zrobić spójność plików.

 

Opublikowano

Komputer nie jest za dobry jak na fife 19, ale grając mecze w karierę nie ma lagów.

 

6 gb ram, procesor intel core i3-4160 cpu 3.60 ghz, nvidia geforce gtx750 4,32 gb

 

Wyniki speedtestu poniżej. Lagi są od jakiś dwóch tygodni, ale ostatnie fut champions gry w tym tygodniu to apogeum lagów i nie da się grać, gra zwalnia, potem przyśpiesza a przeciwnik tego nie doświadcza, bo gra normalnie. Jeśli to byłaby wina internetu nie mielibyśmy lagów razem z przeciwnikiem a nie tylko ja ?

 

2332.png

45 minut temu, Adder. napisał:

Może się wydawać, że to nie jest wina sprzętu, skoro problemu mnie ma w SB. Mimo wszystko prosiłbym Cię o podanie specyfikacji systemowych.

Ponadto spróbuj rozegrać np. szybki mecz poza UT i daj znać czy było tak samo.

Możliwe, że winą jest mimo wszystko sprzęt, bo Online może być np. minimalnie bardziej wymagające. Nie wykluczałbym problemu z Internetem, wyniki z speedtestu też byś mógł podać.

A problemu mogłeś nie mieć, ponieważ mógł się pojawić przez aktualizacje. Spróbuj też zrobić spójność plików.

 

Zrobiłem w menu origin napraw pliki w fifie, odpaliłem pojedynczy mecz online, nie da sie grać, jedno wielkie opóźnione spotkanie jakieś 3-4 krotnie 

Opublikowano

Możliwe, że serwery są przeciążone, trudno mi stwierdzić. Mógłbyś nagrać jak to wygląda? Lepiej telefonem, żeby program do nagrywania dodatkowo nie obciążał komputera. Tylko w miarę możliwości proszę, aby wszystko było widoczne.

 

Opublikowano
2 godziny temu, Adder. napisał:

Możliwe, że serwery są przeciążone, trudno mi stwierdzić. Mógłbyś nagrać jak to wygląda? Lepiej telefonem, żeby program do nagrywania dodatkowo nie obciążał komputera. Tylko w miarę możliwości proszę, aby wszystko było widoczne.

 

spróbuje jutro, ale wyobraź sobie grę w fife w zwolnionym tempie i nagle przyśpieszająca do momentu w którym powinna się znajdować gdyby gra chodziła tak jak powinna.

Opublikowano

No problem rzeczywiście występuje, nie ma co tu się wykłócać, ale wydaje mi się, że winowajcą może być łącze, lecz pewności nie mam. Zrobiłem co mogłem. Wiem, że niewiele, ale ja od strony technicznej leżę, bo należę do graczy, którzy nie grają często w Online, o ile w ogóle. Myślę, że kontakt z działem pomocy EA może Ci pomóc, mi niejednokrotnie pomagali. A przynajmniej warto spróbować.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...