Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić event typu parkour/wyścig?


Drodix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałem zapytać jak zrobić na serwerze event typu parkour/wyścig.

Jest na to jakiś plugin (może skrypt)?

 

Chciałbym żeby wyglądało to następująco:
-na czacie wyświetla się wiadomość, że event wystartuje za np. 3 minuty.

-w czasie tych trzech minut gracz musi napisać np komendę /event join

-gdy trzy minuty dobiegom końca, gracze zapisani na event zostają przeteleportowani na mape dotyczącą eventu

-na końcu wyścigu będzie np czerwona linia z wełny

-10 pierwszych osób które dobiegną dostają nagrodę (1 miejsce najlepszą, 10 miejsce najsłabszą)

-po dobiegnięciu 10 osób event się kończy i wszyscy uczestnicy zostają przeteleportowani na spawn serwera

-jeżeli 10 osób nie dobiegnie do końca, event sam ma się zakończyć po 30 minutach od rozpoczęcia z wiadomością na czacie "event trwał zbyt długo"

 

Wie ktoś jak to zrobić?

Google nie daje żadnej dobrej odpowiedzi na to. Plugin typu MiniEvents czy LuckyRace nie zdaje egzaminu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...