Skocz do zawartości

Złożenie zestawu

Polecane posty

Jaki posiadasz budżet na kupno?  - nie miliony monet, w miarę najtaniej ale też bez przesady

Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)?  - w tym tygodniu

Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu? - obecnie mam tylko kartę rx 480 8gb

Do czego ma służyć komputer? - fortnite, Cs, lol, streamowanie

Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)?  - nie

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny?  - nie

Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?  - nie

Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?  - chce wykorzystać swoją rx480 8gb i dysk ssd 240gb, mile widziana obudowa rgb

Czy części mogą być używane? - nie, tylko nowe

Chciałbym aby zestaw posiadał możliwość rozbudowy w przyszłości. 

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista

"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

Pani Kasia

Podaj jaki masz budżet bo bez tego ciężko.

Mobo:Aorus Z390 Pro|Cpu:i7 9700|Ram:Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu:Czekam na ampre|Psu:Seasonic Focus Plus Gold 650W|Cooler:Be Quiet Dark Rock 4|Case:Corsair 220T 

Ile chcesz wydać maksymalnie na ten komputer?

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Pani Kasia

Załóżmy maksymalnie 3-4tys.

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista

"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Zestaw który umożliwi ci streamowanie na najwyższym poziomie. Możliwość dołożenia kolejnych kości ramu i wymiany karty graficznej na mocniejsza.  https://www.x-kom.pl/lista/zlijhu9ww

Mobo:Aorus Z390 Pro|Cpu:i7 9700|Ram:Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu:Czekam na ampre|Psu:Seasonic Focus Plus Gold 650W|Cooler:Be Quiet Dark Rock 4|Case:Corsair 220T 

@Kaori.

Dziękuję bardzo, mógłbyś jeszcze zaproponować zestaw do 3tys? Chciałbym sobie porównać. :) 

Pani Kasia

I bez zasilacza, chyba chomiki będą mu ten komputer napędzać. Intel nieopłacalny, szczególnie Intel bez odblokowanego mnożnika na płycie Z370 - marnowanie pieniędzy.

Zestaw na AMD za 3.5K - https://www.x-kom.pl/lista/dacfj9uuz

Procesor bardzo dobry pod streamowanie. Jeśli wolisz boxowe chłodzenie to wyrzuć Grandisa - wtedy będzie ładniej ale też głośniej i cieplej.

https://www.x-kom.pl/lista/l5i21piqs tańszy zestaw za 3.5k oparty na procesorze ryzen 7 2700. Procesor ten w grach jest trochę słabszy od intela, ale za to lepiej radzi sobie w zadaniach profesjonalnych typu render filmów itp. Oba zestawy które stworzyłem umożliwią ci płynna grę i jednoczesne stremowanie.

Edytowano przez Kaori.

Zestaw kolegi wyżej super ale grafikę zmień MSI B450 TOMAHAWK https://www.x-kom.pl/p/441255-plyta-glowna-socket-am4-msi-b450-tomahawk.html lepiej do OC z kodem przytul 30 zł taniej

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...