Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zacinająca się myszka podczas gry


Czerwa Jedzie!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż od pewnego czasu mam problem z myszką. Podczas gry myszka się zacina/przerywa. Szukałem po wielu stronach i nic nie pomaga. Bezpośredni odczyt jest włączony, a akceleracja wyłączona. Odinstalowalem sterowniki myszki i zainstalowałem ponownie i tez nic nie dało. Proszę o szybką pomoc!

  • N3ST0 zmienił(a) tytuł na Problem z myszką, podczas gry zacina się
Opublikowano
9 godzin temu, N3ST0 napisał:

Z myszką masz problem, tylko wtedy gdy grasz? Używasz podkładki? 

Tylko jak gram w cs go. Jak gram w inne gry to dziala normalnie.

Przed chwilą, Czerwa Jedzie!! napisał:

Tylko jak gram w cs go. Jak gram w inne gry to dziala normalnie.

Uzywam podkladki

9 godzin temu, Brawley83 napisał:

Jaką myszkę posiadasz? Mam Razer'a deathaddera i miałem ten sam problem, gdy w panelu od niej miałem włączoną opcję śledzenia ruchów myszki czy jakoś tak, więc może masz to samo. Podaj model myszki to poradzimy coś

Estone X7 Gaming. Po taniosci kupilem ale zawsze dzialala do pewnego momentu. Myszke mam 3-4 lata wiec troche szkoda bo niby chinszczyzna ale te 4 lata bez problemu dzialala

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...