Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawdzie Prosze i dajdzie sensowna odpowiedz!!


slimcio666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niema określonego parametru do grania.

Nawet jak masz 1 kb/s to byś zagrał ale wiadomo gra by sie ciela i to bardzoo

Jeśli masz wolny internet to poprostu po wyłączaj komunikatory,to co sciągasz itp itd

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

ja mam program to przyspieszania internetu cFosSpeed ale nie wiem czy coś daje bo czasem mam lagi a mam 512 program jest na 30 dni potem trzeba płacić

userbar2ef8.th.png

 

Te przegrane mecze to są chwile, chwile jeszcze wygramy całą lige usłyszy o nas cały świat z Motorkiem za panbrat

 

Te chłopaki krzyczą na stadionach - policja nigdy nie zamknie im ust!!

452251448cc477c7d80aoj3.th.gif

Opublikowano
ja mam program to przyspieszania internetu cFosSpeed ale nie wiem czy coś daje bo czasem mam lagi a mam 512 program jest na 30 dni potem trzeba płacić

 

 

Takie programy nie "przyspieszają" neta, tylko np. gdy chcesz odtworzyć filmik na YouTube to np. filmik szybciej się ładuje...dane/pliki są pobierane szybciej. Ale takie programy ogólne nie mają gruntownego wpływu na całe działanie Internetu. To już prędzej uzyskamy szybkość grzebiąc w jednym z wpisów w rejestrze (zmieniając wartość pakietów).

<a href="http://13k.pl/-/sugestia.php" target="_blank" rel="nofollow">http://13k.pl/-/sugestia.php</a> wejdź/kliknij w kotka :]

<img src="http://img257.imageshack.us/img257/8138/neverendstm0qr1md8ep0.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->Play Hard! Go pr0!<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FFA500--><span style="color:#FFA500"><!--/coloro-->All Pierogs Come to Kapusta ;o<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FF00FF--><span style="color:#FF00FF"><!--/coloro-->Technical Itch. Pendulum. <3 <!--colorc--></span><!--/colorc-->

Opublikowano

Wez idz sie schowaj ... i czekaj az ktos cie znajddzie < w miedyczasie sie nie odzywaj na forum>

10 mb zal po co to komu??? szkoda kasy

ja mam 1 mb i nie mam lagow, za to gram na low detalach (moze wasze max detale powoduja lagi na bg ^^), bo najwyzsze detale sux...

Sry ale w WR max detale do mnie nie przemawiaja ;p

Po pierwsze zalatw sobie lodowke do pokoju, nigdy nie spij dluzej niz 5 godz dziennie (najlepiej rozłóż to na 2 razy 2,5h) zabierz mamie z torebki pieniadze i nakupuj rzeczy na allegro, nie trac czasu na sniadanie i kolacje (zastap je pizza albo jakimis chipsami), pytaj kazdego o "pt plizz" albo "zen plox" - dostaniesz bajery a gdy ktos kolo ciebie przechodzi koniecznie musisz pisac "no ks" to takie powitanie w muonline (ale tylko poza miastem).

 

MU tutorial by soulmaster ^_^

Opublikowano

Mam kolege z netem 2mb/s a moze tylko na ping all wejsc a kompa tez ma dobrego po formacie w dodatku. Wiecie moze jak zmiejszyc mu ping?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...