Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po wejściu na serwer cs:go.exe przestał działać


eXiTe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie mam problem, po tej najnowszej aktualizacji Cs:Go...Zatem gdy wchodzę na serwer/Uproszczony itd..I ładuje mi się mapa wywala mi cs'a z powodem - csgo.exe przestał działać..Przed tą aktualizacją na starym koncie które sprzedałem również miałem problem..Lecz naprawiłem go jednym sposobem lecz teraz owy sposób nie działa..

 

- Próbowałem Reinstall Cs'a 

- Zmienie w pluku Video

- Wyłączenie renderowania Wielordzeniowego

- Zmiana rodzielczośći...

 

Dodam że mam kartę graficzną Radeon r7 360 Series..

Procesor Intel Core i5..

 

 

Proszę o pomoc ! Wynagrodzę to ++ 

 

  • N3ST0 zmienił(a) tytuł na csgo.exe przestał działać, prośba o pomoc
  • N3ST0 zmienił(a) tytuł na Po wejściu na serwer cs:go się wyłącza
Opublikowano
1 godzinę temu, N3ST0 napisał:

wywal z folderu pliki config, video, videodefaults, gra wygeneruje nowe pliki i zobacz czy Ci wtedy zadziała 

 

Ech..Nadal csgo.exe przestał działać nie pomogło..Wszystko chyba próbowałem :( Może ktoś jeszcze coś wie? :/ Bo już straciłem nadzieje 

  • N3ST0 zmienił(a) tytuł na Po wejściu na serwer cs:go.exe przestał działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...