Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mała próźbka (pytanie) dla tych co się znają na kompie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keylogger/Trojan

Szkodliwy

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Ia zlóham mózycek s kejgenuw!!1

"Mi tuu iks de"

Opublikowano

Ale to czy to?

 

PS:Jak napisałem dla tych którzy się znają na kompie to zaraz wszyscy lukają xD

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

Backdoor.Win32.Agent.ajt jest to dość złośliwy wirus (kon trojański)

 

Po uruchomieniu trojan tworzy w rejestrze systemowym wpis zapewniający mu uruchamianie wraz z każdym startem systemu operacyjnego

Backdoor otwiera losowy port TCP, co pozwala zdalnemu użytkownikowi na uzyskanie dostępu do zainfekowanego komputera. Ma możliwość pobierania, uruchamiania i usuwania plików, zamykania procesów oraz pobierania informacji o zainfekowanym systemie i jego użytkowniku.

 

Inaczej jest to narzędzie zdalnej administracji

 

tyle co ja wiem o nim

Opublikowano

Najlepiej przeskanować hijackthisem i combofixem kompa i dać logi dla ludzi na forum. A wira zafixować i wyrąbać.

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Ia zlóham mózycek s kejgenuw!!1

"Mi tuu iks de"

Opublikowano

Ad-adware

XP Repair Pro

CCleaner

 

Przeskanuj tymi programami i usuń, wszystko ściągniesz za darmo.

A XP Repiar Pro, wystarczy dodać końcówkę: peb.pl ;).

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

A po co?

Chodzi mi tylko o to czy to jest szkodliwe ;D

Bo to w 1 haczku jest :)

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

OMG czy ty naprawdę nie umiesz czytać?

Keylogger/Trojan

O TUTAJ---->Szkodliwy<-----O TUTAJ

 

Chyba można zamknąć?

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Ia zlóham mózycek s kejgenuw!!1

"Mi tuu iks de"

Opublikowano

Ja wiem że szkodliwy ale jakbyś umiał czytać to byś przeczytał "jak bardzo jest to szkodliwe?"

Znaczy co to robi a nie tylko Szkodliwe i już.......

 

Edit:

|Aha już doczytałem oj jak dobrze że tego nie włączyłem ;D|

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

Tak jak napisał ktoś wyżej może robić to co ty przed kompem (prawie). Więc bardzo szkodliwe. Może ci nawet pliki systemowe wywalać, a wtedy jest kicha.

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Ia zlóham mózycek s kejgenuw!!1

"Mi tuu iks de"

Opublikowano

Lol wystarczyło formata walnąć. Albo podłączyć do kogoś dysk i skopiować ważne dane.

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Ia zlóham mózycek s kejgenuw!!1

"Mi tuu iks de"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...