Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mam trochę wolnego czasu, więc - napiszę prawię każdy plugin na twój serwer.

Pluginy pisze już od ponad 2-3 lat, lubie programować, a bukkit nie ma przede mną tajemnic =') Chętnie napisze również cos pod bungeecorda lub sponge.

Cena pluginu zależy od jego poziomu jego "zaawansowania", czasu pisania itd. - na początek klient płaci 40% ceny - zaliczka, gdyby np. po tygodniu pisania pluginu mnie wykiwał to mam chociaż jakiś mały zysk.. Gdy skończę pisać plugin klient dostaje dostęp do serwera testowego gdzie może przetestować plugin, powiedzieć co do poprawki, co mu się nie podoba itd. - w takim wypadku ja wszystko poprawiam - potem klient płaci resztę ceny, a ja wysyłam plugin razem z src, kod jest przejrzysty i łatwy do edycji, na pewno każdy się w nim odnajdzie.

W razie jakichkolwiek bugów - poprawiam je za darmo, mogę również usunąć jakieś rzeczy które się nie podobają (nawet po czasie), nowe rzeczy dodaje za drobną opłatą.

Stworzę również twój serwer minecraft od podstaw, nie chce % z serwera, tylko stały zysk. (jedyne czego nie pisze to sektorów i jakieś bardzo bardzo rozbudowane minigames (tak, nie lubie bawic sie w regeneracje swiatow, najbardziej gdy klient nie chce areny per serwer), po prostu tego nie lubie, za to chętnie moge napisać coś pod opensectors socketbyte'a (sektory opensource) - drop, toolsy i rozne inne dodatki)

Mogę też zabezpieczyć twój serwer przed botami i osobami bawiącymi się exploitami. 

Przyjmuję płatności takie jak paypal i psc.

Moje przykładowe projekty: https://www.github.com/yooniks/NatalciaGuilds https://github.com/yooniks/phasmatos-inventory-api/tree/master/src/main https://github.com/yooniks/casual-exploitpatch

Kontakt discord: yooniks#2411

Edytowane przez toWcaleNieOn_;/

• Biter. zmienił(a) tytuł na Programista na zlecenie

Podałeś swój nick na discordzie, wiec muszę napisać, ze dużo osób na różnych serwerach związanych z minecraftem, oskarża Cie o kradzieże kodów z innych pluginów. Odniesiesz się jakoś do tego?

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Dnia 17.01.2019 o 13:09, dawidex335 napisał:

Podałeś swój nick na discordzie, wiec muszę napisać, ze dużo osób na różnych serwerach związanych z minecraftem, oskarża Cie o kradzieże kodów z innych pluginów. Odniesiesz się jakoś do tego?

Nie kradnę kodu z innych pluginów, a gdy już używam kodu z innego pluginu to podaję źródło, i najczęściej są to projekty opensource, więc wątpie aby ktoś miał z tym problem.

Edytowane przez toWcaleNieOn_;/

XDD Szkoda mi tylko twoich klientów "programisto"

Nie polecam, robi proste błędy w prostych pluginach a średnio-zaawansowanych już nawet nie podejmuje się pisać.

23 godziny temu, Zbucki napisał:

XDD Szkoda mi tylko twoich klientów "programisto"

Nie polecam, robi proste błędy w prostych pluginach a średnio-zaawansowanych już nawet nie podejmuje się pisać.

Cytat

a średnio-zaawansowanych już nawet nie podejmuje się pisać.

Nie mam czasu na takie projekty, to nie znaczy ze ich nie potrafie napisac ;). Kolego mam githuba, wiec powiedz co ci sie nie podoba, ja chetnie zobacze co zle robie, bo jak na razie to ja po tobie musialem poprawiac ;)

Cytat

robi proste błędy w prostych pluginach

to ja po tobie musialem poprawiac kod pluginu do ktorego sie tylko raz dotknales a odwaliles ogromny blad, spawnowanie entity w async tasku, task per villagera - kazdy by znalazl lepsze rozwiazanie, bynajmniej ja takie znalazlem, zamiast wymyslac daj mi urywek mojego kodu i powiedz co jest nie tak ;)

6 godzin temu, toWcaleNieOn_;/ napisał:

o ja po tobie musialem poprawiac kod pluginu do ktorego sie tylko raz dotknales a odwaliles ogromny blad, spawnowanie entity w async tasku, task per villagera - kazdy by znalazl lepsze rozwiazanie, bynajmniej ja takie znalazlem, zamiast wymyslac daj mi urywek mojego kodu i powiedz co jest nie tak ;)

Nie spawnowałem entity w tasku asynchronicznym o.0 (Nawet się nie da), jedynie to co pierwsza wersja miała teleportacje dla każdego entity osobno i w async, gdzie to zostało zrobione inaczej.

20 godzin temu, Zbucki napisał:

Nie spawnowałem entity w tasku asynchronicznym o.0 (Nawet się nie da), jedynie to co pierwsza wersja miała teleportacje dla każdego entity osobno i w async, gdzie to zostało zrobione inaczej.

XD zalosne jest te twoje tlumaczenie, osoba ktora ma ode mnie plugin wyslala mi po twoich edycjach i jakos kod mowi cos innego ;) ja na pewno czegoś takiego nie zrobiłem i u siebie w src nie mam, jakos magicznie dostalo sie do jarki po twoich edycjach? Dalej czekam az powiesz cos o moim kodzie, a nie wymyslasz cos z dupy, bo jak na razie to ja twoj kod widzialem i nic nie potrafisz, wiec czemu ty moj kod masz oceniac :8_laughing:

1 minutę temu, toWcaleNieOn_;/ napisał:

XD zalosne jest te twoje tlumaczenie, osoba ktora ma ode mnie plugin wyslala mi po twoich edycjach i jakos kod mowi cos innego ;) ja na pewno czegoś takiego nie zrobiłem i u siebie w src nie mam, jakos magicznie dostalo sie do jarki po twoich edycjach? Dalej czekam az powiesz cos o moim kodzie, a nie wymyslasz cos z dupy, bo jak na razie to ja twoj kod widzialem i nic nie potrafisz, wiec czemu ty moj kod masz oceniac :8_laughing:

To proszę mi tutaj kurwa podesłać fragment gdzie spawnuje asynchronicznie entity.

Duzo mogę powiedzieć o twoim kodzie, jest chujowy i tyle a jak chcesz się więcej dowiedzieć to poproszę IP ts na priv.

@AntyWarn

Nie polecam - pogadałem o tym osobniku z kilkoma osobami i w 80% były to negatywne opinie 

2 minuty temu, Zbucki napisał:

To proszę mi tutaj kurwa podesłać fragment gdzie spawnuje asynchronicznie entity.

Duzo mogę powiedzieć o twoim kodzie, jest chujowy i tyle a jak chcesz się więcej dowiedzieć to poproszę IP ts na priv.

@AntyWarn

Nie polecam - pogadałem o tym osobniku z kilkoma osobami i w 80% były to negatywne opinie 

Cytat

@Override
    public void teleport() {
        Bukkit.getScheduler().runTaskTimerAsynchronously((Plugin)CardShopPlugin.getPlugin((Class)CardShopPlugin.class), (Runnable)new Runnable() {
            final /* synthetic */ ShopVillagerImpl this$0;

ShopVillagerImpl$1() {
                this.this$0 = this$0;
                super();
            }

@Override
            public void run() {
                if (this.this$0.entity != null && !this.this$0.entity.isDead()) {
                    this.this$0.entity.teleport(this.this$0.location);
                }
            }
        }, 5L, 5L);
    }

twoj kodzik :8_laughing:

negatywne opinie? a pomyslales moze o tym ze to przez to ze udostepniam za darmo proxy, lub je sprzedaje i to przez to mam takie negatywne opinie? skoro tyle negatywnych opinii to czemu dalej nikt mi nic nie napisal o moim kodzie tylko ty jakies glupoty gadasz, a nie potrafisz tego uargumentować. To że zmieniłeś kilka cyferek (rozmiar gui, sloty pomiedzy ktorymi maja byc pobieranie itemy 'cost' i 'content') nie znaczy ze poprawiles moj plugin, bo ja go zrobilem poprawnie, a to ze nie sprawdzalem durability w itemach podczas zakupu to maly 'bug' ktory moglem poprawic w kazdej chwili.

Cytat

Nie mam czasu na twoje rozmowy, ale skoro tak kusisz z rozmową o moim kodzie, to moze niedługo się skuszę, jednak wolałbym, żebyś mi tu napisał co jest nie tak z moim kodem, wtedy może nawet ktoś inny coś zauważy, a ja chętnie zobaczę co mam nie tak z kodem ;)

1 minutę temu, toWcaleNieOn_;/ napisał:

twoj kodzik :8_laughing:

negatywne opinie? a pomyslales moze o tym ze to przez to ze udostepniam za darmo proxy, lub je sprzedaje i to przez to mam takie negatywne opinie? skoro tyle negatywnych opinii to czemu dalej nikt mi nic nie napisal o moim kodzie tylko ty jakies glupoty gadasz, a nie potrafisz tego uargumentować. To że zmieniłeś kilka cyferek (rozmiar gui, sloty pomiedzy ktorymi maja byc pobieranie itemy 'cost' i 'content') nie znaczy ze poprawiles moj plugin, bo ja go zrobilem poprawnie, a to ze nie sprawdzalem durability w itemach podczas zakupu to maly 'bug' ktory moglem poprawic w kazdej chwili.

Nie mam czasu na twoje rozmowy, ale skoro tak kusisz z rozmową o moim kodzie, to moze niedługo się skuszę, jednak wolałbym, żebyś mi tu napisał co jest nie tak z moim kodem, wtedy może nawet ktoś inny coś zauważy, a ja chętnie zobaczę co mam nie tak z kodem ;)

I gdzie tu masz spawnowanie entity?

Dnia 28.01.2019 o 15:49, Zbucki napisał:

I gdzie tu masz spawnowanie entity?

Cytat

this.this$0.entity.teleport(this.this$0.location);

teleportowanie* z tego co pamietam to jak kiedys robilem plugin na warpy to nie powinno sie teleportowac entity async, a co dopiero taki task per villager i to co 1/4 sekundy

• sk8erace1 zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
1 minutę temu, dada513 napisał:

To ty ten z YouTube, który nagrywa o jakiś crasherkach itp? https://m.youtube.com/channel/UC78hbenNi2dYozFpMIsC5og

Tak, to on.

Edytowane przez Zbucki

2 godziny temu, dada513 napisał:

No to ja np bym nie kupił od typa co robi crasherki itp pluginu. 

Crasherki pluginu? Napiszę "xd" bo tylko to tu pasuje. Te "exploity" nie maja nic zwiazanego z pluginem, do tego dawno z tym skonczylem. Co ma pisanie pluginów na zlecenie do tego, że lagowałem jakieś serwery przy użyciu całkiem innej aplikacji? Zanim coś napiszesz to naprawdę, zastanów się ;) Idąc tą drogą, robiąc takie "proxy" duzo sie nauczylem, wiec nie wiem o co ci chodzi xd Jedno nie jest wgl zwiazane z drugim, moze rozwiniesz swoja odpowiedz?

2 godziny temu, toWcaleNieOn_;/ napisał:

Crasherki pluginu? Napiszę "xd" bo tylko to tu pasuje. Te "exploity" nie maja nic zwiazanego z pluginem, do tego dawno z tym skonczylem. Co ma pisanie pluginów na zlecenie do tego, że lagowałem jakieś serwery przy użyciu całkiem innej aplikacji? Zanim coś napiszesz to naprawdę, zastanów się ;) Idąc tą drogą, robiąc takie "proxy" duzo sie nauczylem, wiec nie wiem o co ci chodzi xd Jedno nie jest wgl zwiazane z drugim, moze rozwiniesz swoja odpowiedz?

Dobra sory za to wszystko (: dostałem trochę rage’a bo mi kiedyś lagowałeś serwer i coś mi odbiło XD

• 3 tygodnie później...

Również podpinam się do wypowiedzi @dawidex335.

Zasięgnąłem języka u moich znajomych i większość z nich, którzy znają autora tematu wypowiada się o nim negatywnie. Nie mówię, że w ogóle nie ma pojęcia o programowaniu w javie, lecz bardziej chodzi mi o jego podejście do klienta oraz "dziwnie" podobne kody pluginów do innych wtyczek.

Edytowane przez sk8erace1

Dnia 21.04.2019 o 11:01, sk8erace1 napisał:

Również podpinam się do wypowiedzi @dawidex335.

Zasięgnąłem języka u moich znajomych i większość z nich, którzy znają autora tematu wypowiada się o nim negatywnie. Nie mówię, że w ogóle nie ma pojęcia o programowaniu w javie, lecz bardziej chodzi mi o jego podejście do klienta oraz "dziwnie" podobne kody pluginów do innych wtyczek.

Ale jak podpinasz sie do jego wypowiedzi, nie rozumiem cie, haha - to tyle co moge napisac xd. Co ma to ze robie exploity/boty itd do mojej wiedzy o programowaniu? Czy to jakos zle wplywa na moje zachowanie wobec klienta? To chyba jeszcze lepiej, ze potrafie cos takiego zrobic, bo to jeszcze lepiej swiadczy o tym ze cos potrafie robic. Mam pelno stalych klientow, potrafie z nimi pisac, dogaduje sie, a pluginy staram sie poprawiac jak najszybciej, prawie kazdy jest zadowolony.

Cytat

lecz bardziej chodzi mi o jego podejście do klienta oraz "dziwnie" podobne kody pluginów do innych wtyczek.

podejscie do klienta mam normalne, potrafie sie z nim dogadac :D

Cytat

"dziwnie" podobne kody pluginów do innych wtyczek.

kurde, mam tysiące projektów na githubie, a do teraz mi piszecie ze mam jakis kradziony kod, udowodnijcie to, a nie kocoboły piszecie, bo to naprawdę wkurza, jest pełno "programistów" którzy mają kod naprawdę jak gówno i połowa jest nawet nie ich, a to, ze mam podobny CODE STYLE do osób typu bmstefanski to znaczy, ze mi sie podoba to jak piszą kod (jest bardzo dobry) i na nich staram sie wzorować - widze, ze ktos jest dobry to chyba od niego czegos probuje sie uczyc :d 

Cytat

Dobra sory za to wszystko (: dostałem trochę rage’a bo mi kiedyś lagowałeś serwer i coś mi odbiło XD

chyba do tej odpowiedzi sie podpinasz :8_laughing:

@toWcaleNieOn_;/

Troszkę się nie zrozumieliśmy. Czy ja albo @dawidex335 napisaliśmy coś o twojej twórczości związanej z botami? Nie, mi chodziło o kopiowanie kodów oraz ich kradzież. Rozumiem Cię, że masz stałych klientów i nie mam nic do tego, po prostu wyraziłem swoją opinie na Twój temat.

Dnia 24.04.2019 o 12:57, sk8erace1 napisał:

@toWcaleNieOn_;/

Troszkę się nie zrozumieliśmy. Czy ja albo @dawidex335 napisaliśmy coś o twojej twórczości związanej z botami? Nie, mi chodziło o kopiowanie kodów oraz ich kradzież. Rozumiem Cię, że masz stałych klientów i nie mam nic do tego, po prostu wyraziłem swoją opinie na Twój temat.

Ale jaką opinię? Przychodzisz i piszesz coś na mój temat zbierając informacje z w sumie niczego, bo żadnych dowodów nie masz, że kradnę kod tylko piszesz "ktoś mi powiedział" - no to jest śmieszne i tyle xd. Przychodzi tutaj osoba szukająca programisty i widzi takie głupoty i jej nie obchodzi, że nie masz dowodów - napisałeś to co napisałeś, głupoty bez dowodów.. Polegasz tylko na tym co "ktoś napisał", a ktoś tutaj zajrzy - o, posądzają go o kradzieź kodu, lecę dalej.. github pełen projektów: https://github.com/yooniks - czekam, aż mi ktoś napisze co jest tutaj nie moje=) Następnym razem zapytaj kolegów co kradnę i możesz podesłać tutaj screenshoty.

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Programista na zlecenie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...