Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Za miesiąc (10.02.2019) planuję kupić w końcu jakiś porządny monitor. Dlatego przychodzę do Was forumowicze, macie jakieś godne monitory

144Hz (nic poniżej), z czasem reakcji 1ms, bez dużego opóźnienia elektroniki?

Do czego planuję używać monitora? Głównie gry FPS, nie pomijając strategii ofc... :) 

Myślę nad: ASUS VG278Q

Albo: BenQ Zowie XL2430-B

• Aive zmienił(a) tytuł na Zakup monitora

Lenovo fajna cena ale to TN :( AOC C24G1 https://www.x-kom.pl/p/435742-monitor-led-24-269-aoc-c24g1-curved-czarny.html tylko niedostępny chwile pojawia się dostępny potem znika ale nie ma co :p cena świetna za monitor z ekran VA i 144hz + 1 ms czas reakcji :) 

Z ekranem TN w fajniej cenie Acer KG241PBMIDPX https://www.x-kom.pl/p/460193-monitor-led-24-269-acer-kg241pbmidpx-czarny.html z 144hz i AMD FreeSync i czas reakcji 1ms

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

278qe

Posiadam i wszystko pieknie tylko jest drobny problemik , ktory mnie akurat przeszkadza. A mianowicie nie zbyt widoczni sa przeciwnicy w dajmy na to Bf1 ukryci w przyciemnionych miejscach. Czyli brak rozjasniania. Byc moze to tylko moje odczucie lub kwestia ustawien , bo korzystam z domyslnych Gaming na ustawieniu 80% jasnosci.

Wiec polecam przemyslec jego zakup jeszcze raz :) 

- Sam obecnie szukam jakiegos , ktory bedzie w stanie rozjasniac ciemne zakamarki. 144hz/244hz.

Edytowane przez Lionheart233
Edit.

Sprawdź sobie model od Samsunga - LC24FG73FQUXEN (cena poniżej 1100 zł), 144 Hz i 1 ms przy matrycy zakrzywionej matrycy VA o bardzo dobrych kolorach. Chyba najlepsza jakość obrazu na tym poziomie cenowym ze 144 Hz. Na pewno na plus też bardzo szeroki zakres regulacji, choć do specyficznej nóżki trzeba przywyknąć.