Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
minecraftSK

Czynnik zaufania prime

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam, posiadam cs:go chyba od 2015 roku spędziłem w nim prawie 3000 godzin konto prime mam od powstania tego systemu obecna ranga dmg kilka miesięcy temu suprim co mecz staram się dawać info nie trollować i grać z głową i skilowo ale i tak ten zjebany czynnik zaufania daje mi do teamu ruskich, dzieci, ludzi bez skilla a w przeciwnej drużynie ludzi co ledwo kupili cs i grają lepiej niż ludzie z pro sceny
i właśnie rzecz w tym czy da się jakoś zrobić w tej zjebanej grze żeby czynnik zaufania szukał mi ludzi o podobnej liczbie godzin i randze bo to co teraz się dzieje to jest totalna patologia

Pani Kasia

I właśnie przez to przestałem grać w tę grę. Ponad 1k godzin i dostaje co grę małpy które nie wiedzą co i jak. Więc lepiej mi jest jak skończyłem tą z grą, bo ona już się skończyła.

Niestety, czynnik zaufania  działa w ten sposób, że choćbyś grał dobrze czysto i trafił na niespełna rozumu ludzi, którzy Cię zreportują bez powodu to będzie i tak zaniżony. To samo tyczy się gry na serwerach społeczności, gdzie ludzie zamiast reportować do admina serwera dają report poprzez steama co jest idiotyczne. W ten sposób traci się czynnik zaufania. Wiadomo, że jeszcze przez takie rzeczy jak friendly fire czy wychodzenie z gry. Głównie reporty i FF jest przyczyną zaniżonego. Gram sporo ale i tak ciągle mam zaniżony przez unskillów którzy myślą, że cheatuje.

Trust Factor zbiera informacje nie tylko z csgo ale z całego konta steam. Nie jest to nieomylny system, ale nie oczekujcie, że mając 1 grę na koncie będziecie tak samo zaufani jak osoby posiadające tych gier 100. Sam głupi prime, jedna gra na koncie i wasze odznaki za wbijanie lvl'a są niczym w porównaniu do osoby, która posiada konto steam od 10 lat, ma ponad 100 gier, grała wcześniej w inne gry oparte o system VAC, posiada odznaki w csgo z operacji lub piny, a na dodatek posiada csgo choćby te 5 lat. Dla systemu jesteście po prostu troszeczkę bardziej zaufani, ale wrzuca was do osób, które najczęściej mają podobną ilość gier/odznak/czy lvl steam do waszego. Ja osobiście jak gram premade z kimś to bardzo często w całej 5 jest 1 lub 2 osoby, które mają niski Trust Factor i nie jest to informacja na pomarańczowo tylko na czerwono a to oznacza, że między moim Trust Factorem a ich jest przepaść. Trust Factor nie jest też systemem, który wyznacza w jakikolwiek sposób poziom skilla danej osoby, bo niby po czym ma to określić? Po ilości godzin w grze? Jest wiele osób mających 3k godzin a grających jak boty, są osoby mające 1k godzin i ogarniających strzelanie.

Napisano (edytowany)

Potwierdzam... 2 lata temu ez supreme, wróciłem jakoś z miesiąc, dwa temu i nie mogę wyjść z lema sami idioci w teamie a teraz spadłem do orzełka.. jak się team nie znajdzie to usuwam grę i już nie wracam bo dość ją zepsuli... jeszcze trochę i nie będzie ta gra miała nic wspólnego z csem. #pierdoloneaktualizacje 

Edytowano przez anonim7777

Ja gram 4 lata, mam prawie 2000h i gdy znajomi chcą ze mną zagrać wyświetla im się, że mam bardzo niski czynnik zaufania. Nigdy nie cheatowałem, ciągle dobiera mi rusków. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...