Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego typu serwer Minecraft jest dzisiaj potrzebny - opinia użytkowników


FGGD

Jaki serwer odpowiadał by graczą minecrafta wersja 1.8.8  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. EasyHC

    • Tak
      3
    • Nie
      13
  2. 2. Minigames

    • Tak
      3
    • Nie
      13
  3. 3. Skyblock z opcja wojny wysp

    • Tak
      9
    • Nie
      7
  4. 4. RPG

    • Tak
      7
    • Nie
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam społeczność minecraft chciałbym zobaczyć wasze zainteresowaniem  serwerami wybranego typu. Z chęcią zajmę się tworzeniem danego serwera który będzie miał najwięcej  głosów. Zachęcam do wypowiedzi się na temat czego brakuje w polskim minecraftcie, czego wam brakuje i jakieś spostrzeżenia czego brakuje na serwerach danego typu.

Gość Szifterka
Opublikowano

W sumie by się przydał Skyblock z właśnie bitwami wysp, byłoby to raczej innowacyjne bo ani razu się z takim czymś nie spotkałam. Ale z drugiej strony brakuje jakiegoś dobrego RPG, który nie padnie szybko.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Ankieta na temat zapotrzebowania na serwery danego typu
  • Marosking zmienił(a) tytuł na Jakiego typu serwer Minecraft jest dzisiaj potrzebny - opinia użytkowników
Opublikowano

Wedlug mnie dobry Hardcore lecz niestety na to potrzeba sporo $$.

 

Ps; W tych czasach tworzenie innego serwera niz EasyHC ew. PVP jest utrata czasu ;)

Opublikowano
3 godziny temu, MarmarukHD napisał:

Wedlug mnie dobry Hardcore lecz niestety na to potrzeba sporo $$.

 

Ps; W tych czasach tworzenie innego serwera niz EasyHC ew. PVP jest utrata czasu ;)

Niby tak ale liczę że będzie coś innego

Opublikowano
16 godzin temu, FGGD napisał:

Niby tak ale liczę że będzie coś innego

 

Tez mam taka nadzieje .. lecz niestety jeszcze sporo czasu bedzie trzeba na to zaczekac, powodzenia! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...