Skocz do zawartości

SataNGraphic

Members
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. To co pisałem tutaj, to akurat nie jest prawda. Wszystko to co wyżej napisałem, poza tym, to prawda - napisałem to iż chciałem sprawdzić administracje, wystraszyli się krytyki, dostałem bana, by go nie mieć, musiałem napisać że to co wyżej pisałem to bzdury bla bla bla. Teraz to oficjalnie napiszę, serwer nie jest wart godzin grania, graczy pusto, administracja niestety same nie ogarnięte osoby, które się dostają po znajomości.
 2. Trochę wyjaśnień. Napisałem tutaj sporo rzeczy które były "głupstwami" czy także "drobnostkami". Wiele rzeczy było napisanych z emocji, w nie których dodałem coś od ''siebie". Napisałem w większości tutaj głupoty, serwer owszem nie wygląda "idealnie" poprzez lobby które nie jest jeszcze skończone, czy tam nie ma nic co zachęci graczy do grania na serwerze. Aczkolwiek to są tylko "drobnostki" które wkrótce zapewne zostaną poprawione a serwer zostanie ulepszony. Cóż, chciałbym przeprosić administratorów za napisane tutaj "wymysły", które były pisane tutaj. Serwer jest dość dobry, zawiera całkiem dobre pluginy które są dość dobrze skonfigurowane przez doświadczoną osobę. Jestem w stanie polecić ten serwer.
 3. Cześć, poszukuję dobrego silnika pokemon, myślałem nad DreamRed(jest na forum) ale link wygasł i szukam czegoś dobrego a zarazem bez błędów.
 4. A nie posiadasz innego ale dobrego silnika? i btw, jak zmienic napisy wyskakujace w npc itd w jakims silniku?
 5. Można prosić o reupload? Bardzo bym prosił :X
 6. Zwykłe głupoty... Owszem, zdarza się komuś wypić to dobra, przymknę na to oko ale bez przesady. Faworyzacja na serwerze panuje i jak widać - będzie panowała. Po to były beta testy by wykryć i naprawić błędy bądź wprowadzić zmiany aczkolwiek podobno był start SERWERA i lobby nadal nie zabezpieczone. Problem został naprawiony owszem aczkolwiek dało się niszczyć przez ponad 12h wszędzie przez co kilka osób między innymi potraciło itemy(home na wyspach itd) Nie rozumiem po co wprowadzać głupoty do sklepu sms skoro tylko wygląda to na p2w a ma sporą przewagę w grze a nie każdego stać na takie dodatki. Śmieszny powód banicji, owszem na discordzie wysłałem link do innego serwera a jeśli chodzi na serwerze - nic na nim nie zrobiłem, na discordzie wysłałem wiadomość iż jakiś screen został podrobiony - mam teraz banicje na serwerze. SERWER nie jest warty uwagi, nie polecam.
 7. Miałem nic tutaj nie pisać, nie odzywać się i tak dalej. Niestety po dłuższym namyśleniu nie będę oszukiwał graczy, użytkowników tego forum i wielu innych osób. Na serwerze spędziłem ponad tydzień - nabiłem ponad 140 godzin w niecałe 9-10 dni. Administracja tutaj to dno, nie wspomnę o tym że jeden z właścicieli wypił i za dużo napisał na discordzie - już nie jest właścicielem. Nie wspomnę o tym że boją się ukryć prawdy przed graczami - helper wyleciał podobno za nie znanie podstaw ortografii co jest śmiesznym powodem, w dodatku błędnym - wyleciał za to iż sporo rzeczy rozpowiadał, za dużo powiedział i wyleciał. Kolejny helper gra na cheatach, jest sporo dowodów, nie wspomnę o faworyzacji, nie wymienię tutaj nicków ale opiszę sytuacje. Jeden dołączył do ekipy(oczywiście znali się oboje więc wiadomo ze się dostanie), później kolega tego niezwykłego helpera nagle pisze podanie i co? no i helper. Masz znajomości = Masz rangę. Nie wspomnę o jednym z helperów który nie dość że grał na cheatach to łamał CAŁY CZAS regulamin, tu afczył przy spawnerach(kilka godzin i nic) tutaj tiny taska odpalił i kopał. Było tego o wiele więcej albo administrator pyta się jednego z helperów co myśli o tym jego koledze(napisal podanie)(wiadomo ze ten helper powie gut gut rzeczy bo sie znają) Poniżej ss: Serwer jest jedną, wielką bójdą. Nie dość że okłamują graczy że serwer ma autorskie skrypty itd(na chacie serwera tak technik pisal) to nawet nie zabezpieczyli lobby XD Ogółem nic do Helperów nie mam, tylko do właścicieli tego projektu. Zerowa aktywność, jedynie gdzie odpisują to na serwerze. Nie wspomnę o błędach gry które były masakryczne = można było przez ponad kilkanaście godzin niszczyć każdą wyspę nie będąc w party. Ogółem wydałem ponad 50zł na ten p2w serwer na którym można kupić nawet FLY czy powiekszenie wyspy lub super kilof 10/10. Żałuję tego, jeszcze dostałem banicje z powodu ,,podrabiania screenów" skoro napisałem to dla jaj + uwierzyli w to a nic takiego nie było. Serwera niestety nie polecam i odradzam nad nim gry z racji takiej iż jest on nie dopracowany i zdarzają się spore błędy w postaci nowej edycji(nie trwała tygodnia a już kolejna) NIE POLECAM.
 8. To znaczy jakie dodatki? Zresztą inne skrypty normalnie działają
 9. Niestety nie działa crafting drewniarki, normalnie działa wszystko tyle ze craftowanie drewniarki nie dziala kod:
 10. W sumie bardzo by się przydał SkyBlock z bitwami wysp, było by to spore urozmaicenie - można stworzyć nawet takie event aczkolwiek dobry pomysł.
 11. Wystarczy ci 4-5GB ram, posiadam 48pluginów + 1.7GB ram i uciąga 15osób także 4-5GB rama ci wystarczy. Dodatkowo lepsza maszyna bez limitów.
 12. Zmieniasz: mySQLDatabase: nazwabazydanych mySQLHost: hostdobazy mySQLPassword: 'Haslodobazy' mySQLUsername: logindobazy

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...