Skocz do zawartości

Riverdale S03

Maksasior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie widziałem nigdzie tutaj tematu o Riverdale.
Chciałbym Was się spytać jak Wam się podoba Riverdale S03. Jak wygląda według was do sezonu 1, lub sezonu 2. Spotykam się z odpowiedziami, że sezon 3 jest totalnie słaby. Ja tak nie sądze, może te pierwsze odcinki w tym sezonie były dziwne, ale już jak obejrzałem tych 8 odcinków, to zdanie się zmieniło i ten sezon wygląda dobrze, lecz i tak moim zdaniem sezon 2 jak narazie jest najlepszy.
A więc wracając, jak Wam się podoba sezon 3 Riverdale?
Jak on wygląda według Ciebie do sezonu 1 lub 2?

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

Generalnie uwielbiam ten serial. 1 sezon był (według mnie) świetny. Drugi też niczego sobie, dzięki kontynuacji wątku Black Hooda oraz nowych, dosyć ciekawych i dobrze rozwijających wątków. W trzecim sezonie ciągle mi czegoś brakuje. Sama inspiracja tą planszówką mogłaby być lepiej rozegrana. Sam Król Gargulec jest dosyć komiczny, choć czasem stresuje mnie jak nagle skądś wyskoczy. Podoba mi się w tym sezonie działanie Veroniki vs Hiram. Jestem ciekawa jak rozegra się historia rodziny Jugheada i jak Betty poradzi sobie ze zniszczeniem narkotykowej działalności Hirama (: 

edit. 

Odcinek, w którym młodzi wcielali się w swoich rodziców - totalny ogień! 

Edytowane przez LoveTherapy

Osobiście do 3 sezonu jeszcze nie dotrwałam, ale dla mnie 1 sezon był genialny. Natomiast drugi... skończyłam oglądać na odcinku, gdzie było jakieś przedstawienie/musical? Teraz właśnie pytanie, czy ktoś wie, który był to odcinek? Jak będę mieć chwilę to dam jeszcze jedną szansę temu serialowi, ale nie będę od początku oglądać. :V

23 godziny temu, LoveTherapy napisał:

Generalnie uwielbiam ten serial. 1 sezon był (według mnie) świetny. Drugi też niczego sobie, dzięki kontynuacji wątku Black Hooda oraz nowych, dosyć ciekawych i dobrze rozwijających wątków. W trzecim sezonie ciągle mi czegoś brakuje. Sama inspiracja tą planszówką mogłaby być lepiej rozegrana. Sam Król Gargulec jest dosyć komiczny, choć czasem stresuje mnie jak nagle skądś wyskoczy. Podoba mi się w tym sezonie działanie Veroniki vs Hiram. Jestem ciekawa jak rozegra się historia rodziny Jugheada i jak Betty poradzi sobie ze zniszczeniem narkotykowej działalności Hirama (: 

edit. 

Odcinek, w którym młodzi wcielali się w swoich rodziców - totalny ogień! 

Sezon 3 na początku moim zdaniem był taki dziwny, dziwnie potoczyły się niektóre rzeczy, a z odcinka na odcinek robiło się to ciekawsze i takk ten odcinek o rodzicach ogieen!! Ale ta działalność Hirama ciekawe jak sie potoczy i czy uda się go zdemaskować... Jak widzę, czy słyszę o Królu Gargulcow to troche mnie śmieszy i jak Betty przebrala się za Królową Gargulców(XD) ale ogółem to sezon 1 i 2 10/10, a 3 narazie 7/10. Czekam, bo ma być ponad 20 odcinków więc jeszcze aż tak poważnie nie oceniam :D

====================

11 godzin temu, Issia napisał:

Osobiście do 3 sezonu jeszcze nie dotrwałam, ale dla mnie 1 sezon był genialny. Natomiast drugi... skończyłam oglądać na odcinku, gdzie było jakieś przedstawienie/musical? Teraz właśnie pytanie, czy ktoś wie, który był to odcinek? Jak będę mieć chwilę to dam jeszcze jedną szansę temu serialowi, ale nie będę od początku oglądać. :V

Obejrzyj od sezonu 2 początki odcinków, bo aż tak to nie pamiętam jaki to był odcinek. :/

Edytowane przez Maksasioros

Dnia 6.01.2019 o 10:04, Issia napisał:

18 odcinek

3 godziny temu, Yaesthy napisał:

Dla mnie ten cały serial jest syfem dla gimnazjalistów ;v Nic ciekawego się nie dzieje.

Czy dla gimnazjalistów? Po prostu jednym będzie pasować, a drugim nie. Niby jest +16, ale nikt się do tego nie stosuje, nawet w grach więc ocenianie czy jest dla gimnazjalistów czy nie jest dziwne. Nie każdemu musi się podobać ;D

• 6 miesięcy temu...

Ogólnie bardzo lubię całą serię, ale jak dla mnie trzeci sezon był najsłabszy. Osobiście uważam, że s02 był tym najlepszym. Po 10 odcinku jakoś odczuwałem wrażenie, że jest to na siłę przeciągane. Urzekło mnie jednak zakończenie, przez które czekam na 4 sezon

• 2 tygodnie później...
Dnia 27.07.2019 o 15:18, Tediie napisał:

Ogólnie bardzo lubię całą serię, ale jak dla mnie trzeci sezon był najsłabszy. Osobiście uważam, że s02 był tym najlepszym. Po 10 odcinku jakoś odczuwałem wrażenie, że jest to na siłę przeciągane. Urzekło mnie jednak zakończenie, przez które czekam na 4 sezon

Szczerze to oglądałem to już bardziej z hmm, sentymentu? Tak jakby. 1 sezon i 2 totalny ogień a 3 meh. I no czekam na 4 i liczę, że może tym sie odkują

• 1 miesiąc temu...