Skocz do zawartości

Gry na PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Z nowszych gierek, to polecam Red Dead Redemption 2, naprawdę wciągający singiel z konkretną fabułą. Online też jest całkiem spoko, ale póki co w fazie beta. Po nowym roku mają zacząć dodawać nową zawartość do gry.

Od roku czasu gram też można być rzec, że dzień w dzień w World Of Tanks, które jest fajna darmową alternatywą dla tych co mają trochę mniej kasy na gry, zresztą darmowych gierek f2p trochę na PS Store masz.

Obowiązkowo God of War, który był/jest uznawany za najlepszą grę na obecną generacje na sprzęcie od Sony, jesli nie grałeś w Uncharted 4, to też polecam zapoznać się z tym tytułem. Dużo osób też zachwala Spider-mana, ale jeszcze nie miałem osobiście przyjemności zagrać. Jak lubisz strzelanki, to seria CoD lub BF w zależności, którą serię bardziej lubisz - tak, na konsoli da się grać na padzie w strzelanki ;)

Gier na rynku trochę jest, można by ich wymieniać i wymieniać, ale nie wiem czy wolisz bardziej zagłębiać się w singla czy bardziej multi...

819531478353821175209.gif

• Aive zmienił(a) tytuł na Gry na PS4
  • 2 miesiące temu...

Według mnie god of war kozak gra, bardzo wciąga historia, Horizon zero dawn, jedna z ciekawszych produkcji.

Moja top 10 w gry które powinno się zagrać na ps 

1.Witcher 3

2. Uncharted 4, collection, DLC posiadam wszystkię obecne cześci i mogę powiedzieć że warto kupić te gry nie są one z 2019 ale są dalej dobre produkcje gdzie wydajesz pieniądze i dostajesz jakość.

3. Crash Banditcoot (to chyba klasyk playstation)

4. Dishonerd wszystkie częsci są kozak.

5. Bloodborn (gra dla ludzi z stalowymi nerwami)

6. diablo 3

7. Mafia 3 

8. Gta v (stare już ale dalej dobre)

9.  Killzone shadow fall

10. dark souls 3