Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grafika komputerowa | Reklama | Animacje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie, zajmuje się grafiką komputerową oraz tworzeniem reklam serwerów :)

Nie mam jeszcze rozbudowanego portfolio oraz moje ceny nie są kosmiczne tylko symboliczne.

Nie posiadam grafik tematycznie związanych z Minecraft'em, grafiki które też robiłem były robione tak naprawdę na szybkości i nie na swoim komputerze, teraz gdy posiadam więcej czasu i lepszy sprzęt mogę się tym zająć na poważnie :) 

 

Grafika:

 

Spoiler

 

Mogę wykonać jakieś dla uzupełnienia tego miejsca

 

KLIK

 

Grafiki wykonuję w Photoshopie :) 

 

 

 

Reklama:

Spoiler

 

-Nie posiadam na razie żadnych reklam-

 

Reklamy wykonuję z shaderami,Camera Studio Mod i obrabiam wszystko w Premiere Pro oraz jakieś efekty tworzę w After Effects 

 

 

 

Animacje:

Spoiler

 

Jestem też w stanie wykonać jakieś animacje w stylu Intro itp. w wyżej wymienionym programie :)

 

 

Kontakt PV

Opublikowano

Grafika nie powala, nie umiejętnie powycinane powklejane i koniec lecz animacją był bym zainteresowany.

sygn.png

Opublikowano
36 minut temu, Venom! napisał:

Grafika nie powala, nie umiejętnie powycinane powklejane i koniec lecz animacją był bym zainteresowany.

 

 

Grafikę tą robiłem 2-3 lata temu, więc nic dziwnego że nie grzeszy jakością i wyglądem. Jak tylko będę mieć nowe grafiki podam je tutaj :) 

Opublikowano

Wstaw coś nowego niż te grafiki z 2-3 lat temu, bo to teraz branie w ciemno, nie ryzykowałbym.

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • Amove zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...