Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór - iPhone 6s czy 7?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy warto kupić już trochę starszy ip 6s czy dozbierac jeszcze do 7

generalnie jest duża różnica cenowa i właśnie czy warto? jest jakaś duża różnica czekać jeszcze i kupić 7 czy juz teraz brać 6s .

Like it +

 
  • Aive zmienił(a) tytuł na Wybór - iPhone 6s czy 7?
Opublikowano

To zależy co jest dla Ciebie najważniejsze w telefonie i ile ma on posłużyć. Ja bym wybrała siódemkę między innymi ze względu na lepszy procesor, ale przede wszystkim ze względu na rok premiery. iPhone'y otrzymują dosyć długo aktualizacje i kupując model z 2016 roku (6s jest z 2015), zapewniasz sobie przypuszczalnie minimum 3 lata wsparcia (wnioskując po dotychczasowej polityce Apple) i aktualizacji, które naprawdę robią różnice. Nowszy model jest też wodoodporny oraz ma lepszy aparat.

Opublikowano
48 minut temu, Aive napisał:

To zależy co jest dla Ciebie najważniejsze w telefonie i ile ma on posłużyć. Ja bym wybrała siódemkę między innymi ze względu na lepszy procesor, ale przede wszystkim ze względu na rok premiery. iPhone'y otrzymują dosyć długo aktualizacje i kupując model z 2016 roku (6s jest z 2015), zapewniasz sobie przypuszczalnie minimum 3 lata wsparcia (wnioskując po dotychczasowej polityce Apple) i aktualizacji, które naprawdę robią różnice. Nowszy model jest też wodoodporny oraz ma lepszy aparat.

Zależy mi na aparacie ,który zrobi po prostu dobre zdjęcia czy posłuży w użytku insta czy fb a telefon zmieniam średnio co 1.5roku

Like it +

 
Opublikowano
38 minut temu, DetronixCraft napisał:

Zależy mi na aparacie ,który zrobi po prostu dobre zdjęcia czy posłuży w użytku insta czy fb a telefon zmieniam średnio co 1.5roku

 

Twoje wymagania spełniają oba te modele. Wiadomo, nowszy to zawsze fajna sprawa, ale jeśli i tak planujesz go zmienić za jakieś 1,5 roku, to nie jestem przekonana, czy potrzebna Ci siódemka. 6s to nadal dobry model, na którym spokojnie zrobisz sensowne zdjęcie, czy poprzeglądasz FB i Instagram, więc jeśli Twoje wymagania są tylko takie, to raczej niezbyt opłaca Ci się dorzucić do siódemki. Gdybyś jednak planował zachować telefon trochę dłużej, zdecydowanie polecałabym nowszy model. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...