Skocz do zawartości

Gorzał - Mój sobowtór

Gorzał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.
Chciałbym poruszyć temat osoby podszywającej się pode mnie od jakiegoś roku może ciut krócej.
Od listopada 2016 roku ktoś latał pod moim nickiem lecz nie wyrządzał żadnych szkód wręcz przeciwnie ?
- Pomagał ludziom, do dzisiaj pełni funkcje technika na kilku serwerach z tego co zauważyłem, sprzedawał jakieś boty skrypty ale nic złego nie robił - więc chwała mu za to.
Aczkolwiek chciałbym poinformować, że nie mam nic wspólnego z Tą osobą i radziłbym jednak uważać, być może będzie się chciał teraz odegrać.
Dodaje ten post, ponieważ dziś dostałem informacje, że groził jakimiś atakami DDoS i nalotem turków na serwer TsHero.pl

Większość osób, którym pomagał kierował na GG : 65638163 - JEST TO NUMER FAŁSZYWEGO GORZAŁ'a
JEGO UNIKALNE IDENTYFIKATORY:

478MTnxNhZSEZvRcAFqfBhju1Yw=
bmYnrhjvGbl4iVkfzifchXRRXfY=

FEJK KONTO NA FACEBOOK'u
https://web.facebook.com/robert.gorecki.9235

- PROSZĘ UWAŻAĆ ?

Moje gadu, które posiadam od dobrych paru lat to: 46144041 zgadza się ono z profilem MPC, który prowadzę od 2013 roku oraz niektóre osoby mniej lub bardziej rozpoznawalne mają mnie nadal w znajomych.

Pozdrawiam serdecznie,

Edytowane przez Gorzał
15 godzin temu, `.Łukasz. napisał:

Ten temat powinien zniknąć, zanim go przeczytałem.. 

Po co nam taka informacja, co innego jakbyś był tutaj kimś na forum jakimś moderatorem czy coś.. Ale jesteś zwykłym uzytkownikiem i takie wtf? 

Chyba chciałeś wypromować swój serwer na ostatnim zdaniu? :D 

Nie chce później słuchać, że komuś zniszczyłem serwer albo atakowałem.
Dodałem to dla świętego spokoju żeby się zabezpieczyć w razie w.
Gdyby nie to, że jest technikiem na paru serwerach i dużo osób do niego pisze o jakąkolwiek pomoc to bym tego nie dodawał :)
Tak, taki miałem zamiar ale coś mało ludzi wchodzi :D