Skocz do zawartości

TS3 GramyTu.pl

xbewox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny serwer który się powtarza.. Przejedzony już styl, o tym iż choinkę skopiowałeś od mnie to już brak słowa, specjalnie wejść i bez pytania wziąć? :)

Logotyp nie pasuje do prezentacji, banner w gifie.. Wiesz ile on zużywa ramu? I jak obciąża użytkownika?

Jeszcze jedna uwaga, co do spisu stacji, od kiedy używamy "!yt", podczas puszczania stacji? Takie coś to tylko do muzyki z YouTube.

Na razie serwera polecić nie można, niestety.

Powodzenia w dalszym rozwoju.

Edit: Darmowa domena z nazwy, to nie jest zbyt dobry pomysł.

Edytowane przez Gość

Tak jak kolega wyżej napisał, styl powtarzający się już na dziesiątkach serwerów, no proszę trochę kreatywności...
Ikony proste lecz w jednym stylu przynajmniej większość, banner w gifie nie jest dobrym pomysłem szczególnie jeśli ktoś będzie miał słabszy komputer i internet.
Wygląd samej góry serwera jakoś osobiście nie przekonuje mnie, chociaż z tego co zauważyłem powtarza się on na coraz większej ilości serwerów. 
Kanały z pogodą, z jednej strony fajny bajer lecz z drugiej dla osób z po za tych dwóch województw, fajne jeśli to jest na banerze i po przez stronę da się ustawić swoje miasto inaczej jak dla mnie prognoza pogody nie ma sensu... 
Choinka z jednej strony fajnie na święta lecz z drugiej to takie zaśmiecanie serwera, zero użyteczności.
Zauważyłem, że właściciel ma rangę standardową z TS'a Admin Server Query, czy nie można ustawić tych samych permisji na randze właściciela? Estetyczniej by to wyglądało.  
Zero rang kanałowych. no po za tymi standardowymi...
Kanały tymczasowe, nikt na nich nie siedzi a nie usuwają się? Coś nie tak w permisjach?
Fajnie, że macie automatyzacje lecz odpalanie wszystkich funkcji nie jest dobrym pomysłem... Takie informacje jak uptime, czy ilość kanałów jest zbędna... Dobra macie zablokowane Informacje o połączeniu z serwerem to ping i pakieciki mają trochę sens. Chociaż można odblokować to i każdy będzie mógł sam to sprawdzić, odpalając wszystkie funkcje tracicie na przejrzystości serwera, chociaż przy takim wyglądzie jaki macie ciężko o przejrzystość XD 
Jedno pytanie XD Macie współpracę z Frizzem, że macie strefę dla niego? Jeśli nie to trochę lipa tak robić :P 
Sam wygląd wiadomości powitalnej jest słabo czytelny, nie każdy ma wgrany ciemny styl do ts'a. 
Pytanie nr 2. Czemu jako osoba zarejestrowana nie mogę skorzystać z LiveHelpa? 

Jeden wielki minus to brak licencji, chcąc tworzyć serwer publiczny z miejsca musisz posiadać miejsce do zaoferowania bo prawdę mówiąc żaden youtuber nie będzie chciał z wami podjąć współpracy z powodu braku miejsca... W chwili obecnej nawet większej ekipy nie jesteście w stanie przyjąć na serwer...
Nie chce mi się dalej szukać błędów i sugestii co by poprawić... Jak dla mnie serwer po prostu nie jest dokończony. 
Podsumowując
- brak licencji
- wygląd serwera (spacery, układ kanałów, wiele zbytecznych kanałów)
- brak rang kanałowych
- nie do końca ustawione permisje 
- jak mniemam fake strefa youtubera
- baner w gifie

+ automatyzacja...

Czeka was wiele pracy nad projektem ale ze swojej strony życzę powodzenia i dalszego rozwoju. 
PS Kupcie lickę to podstawa!

sygnatura.png

Wtam! 

Zacznijmy od Plusów:

+ Automatyzacja

Minusy:

- Animowany banner (gif)

- Styl serwera (mam już dosyć tego stylu) oczywiście jest to kwestia gustu.

- Sporo niepotrzebnych statystyk:

y0vOrmm.png?1  

- brak licencji

- zbędne kanały jak na taką ilość slotów

TtL0R6N.png?1

Nie mam więcej zastrzeżeń.

Powodzenia w dalszym rozwoju serwera. 
Pozdrawiam

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum TS3 GramyTu.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...