Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Budowniczych oraz Administratorów na Serwer Strzelecki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

:: Krótki opis serwera: Po wejściu na serwer każdy otrzymuje początkowy łuk, strzały, jedzenie oraz zbroję. Naszym głównym celem będzie zdobycie jak największej ilości zabić z łuku.

Podczas gdy trzymamy łuk w dłoni oraz naciśniemy lewy przycisk myszy zmieni nam się umiejętność. Na start każdy dostaje 2 darmowe umiejętności.

Kolejne umiejętności gracz może odblokować poprzez ich zakupienie za pomocą wirtualnej waluty na serwerze, której nie można kupić w ItemShopie.

Po oddaniu strzału musimy odczekać, aż wybrana umiejętność nam się odnowi, lub też możemy zmienić na inną.

Po uzbieraniu pewnej sumy monet będziemy mieli możliwość ulepszenia kupionej już wcześniej umiejętności (np. Po ulepszeniu umiejętności ŚLEPOTA, zwiększa się czas trwania efektu).

Dodatkowo każdy gracz ma ograniczoną ilość strzał w ekwipunku. Jeżeli ci się kończą, musisz znaleźć na mapie punkt, w którym będzie możliwość uzupełnienia amunicji.

 

:: Kogo poszukuję:

Poszukuję odpowiedzialnych osób na stanowiska:

- Administrator

- Moderator

- Pomocnik

- Budowniczy

 

:: Czego oczekuję:

- Wiek 15+

- Poprawnej ortografii

- Wiedzy na temat gry

- Aktywności na serwerze

- Doświadczenia

 

:: Co oferuję:

- Ranga na serwerze

- Miła atmosfera, świetna zabawa

- Szybki kontakt

 

:: Kontakt:

- Discord: Paxelo#6604

- Telegram: @paxelo

banner.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 31.12.2018 o 23:49, Filwik napisał:

Czy przewidziana jest kwestia wynagrodzenia dla budowniczych?

 

Wszystko uzgadniane jest w PW.

banner.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Amove zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...