Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak możliwości komunikacji podczas rozgrywki


Fixroj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z komunikacją na ts, discordzie, steamie itp. podczas rozgrywki. Przed odpaleniem gry śmiga wszystko mogę gadać bez ograniczeń, lecz jak już odpale jakąkolwiek grę to mikrofon automatycznie przestaje działać wszędzie (Bez zależności czy mikrofon jest ustawiony na przycisk). Próbowałem wszystkiego, od uruchomienia przez administratora to nawet próbowałem coś zmieniać w ustawieniach mikrofonu i nic. Wczoraj też zauważyłem, że w grze CS:GO także mi mikrofonu nie łapało z czego nie mogłem się komunikować z teamem, przeczuwam że w innych grach też tak jest. Proszę o jak najszybszą pomoc i będę za nią bardzo wdzięczny :14_relaxed:

  • Aive zmienił(a) tytuł na Brak możliwości komunikacji podczas rozgrywki
Opublikowano
7 godzin temu, lulek123321 napisał:

odznaczałeś opcję w ustawieniach 
"przejmuje kontrole przez inne aplikacje"?

Tak, i nic niestety nie pomogło ;/

Opublikowano

Kliknij  prawym klawiszem myszy w ikone: LQREQt2.png -> Dźwięki ->  nagrywanie -> Wybierasz Mikrofon prawy myszy (Właściwości) -> Zaawansowane 

I zaznaczasz tak jak przedstawiłem na zdjęciu.

jJuD2TN.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...