Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Senia.pl - Poszukiwana ekipa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, KapturART napisał:

;d panel logowania z Presti?

 

No taki podobny ale tak na prawdę to logowanie z CarolineMT2 :)

 

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Kelevra™ napisał:

 

No taki podobny ale tak na prawdę to logowanie z CarolineMT2 :)

Buttony zmienione (kolor), ale wzór i texturę widziałem gdzieś już. Fajne nawet, ale tak troszkę kolorystyka logo nie pasuje do reszty (kolor przycisków i tła). Sugerowałbym te skały na kolor lawowy (#752919 coś koło tego) i buttony ciemniejsze od tła (aby nie zlepiały się, ponieważ aktualnie się troszkę zlepiają, są takie za bardzo wtopione) 

sugestia buttonów = #681403

Opublikowano

How to earn your knowledge only on knowledge Paszki ?

just do it ??

Moje tematy:

Kliknij mnie !

Liczba postów: [1][5][10][15][20][30][40][50][100][150][200][250][300][350][400][450][500][1000][1500][2000][2500]

Pisząc do mnie,oznacz mnie w poście @FlashTech

Opublikowano
1 godzinę temu, Revayerq napisał:

Buttony zmienione (kolor), ale wzór i texturę widziałem gdzieś już. Fajne nawet, ale tak troszkę kolorystyka logo nie pasuje do reszty (kolor przycisków i tła). Sugerowałbym te skały na kolor lawowy (#752919 coś koło tego) i buttony ciemniejsze od tła (aby nie zlepiały się, ponieważ aktualnie się troszkę zlepiają, są takie za bardzo wtopione) 

sugestia buttonów = #681403

 

Spokojnie design clienta cały do zmiany, to nie problem tylko kwestia czasu :)

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 16.12.2018 o 10:54, Kelevra™ napisał:

 

 

OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ.


 

 

Podejscie typowego polaczka, jak w poszukiwaniu pracy...wymaga kazdy doswiadczenia to gdzie je kurwa zdobyc??!!??!!

"Mamy prawo do szczęścia,
nie mamy szczęścia do prawa..."

Pozdrowienia Dla Wariatów

  • 2 tygodnie później...
Pomocnik
Opublikowano

Widzę, że @Kelevra™ dalej nie masz świetnej opinii przy tworzeniu serwerów. Który to już? 

Byłam przez krótki okres global moderatorką tego forum. Odeszłam razem z tamtejszą AF, ponieważ uznał, że jako Administratorka jest tylko i wyłącznie do ogarniania kontaktu między użytkownikami, zaś nie ma żadnych praw do tego jak wygląda forum. Pozmieniał jej wszystko co zrobiła - styl, kolory rang. Nie liczył się ze zdaniem innych, bo uważał, że on wszystko robi najlepiej. 

Ogólnie nie polecam, trudno się z nim dogadać, kiedy ma się odmienne poglądy. 

nWHug0o.png

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...